2017

68 Kill
6.0
HD

68 Kill

2017

68 Kill

Pasi mashtrohet dhe grabit 68 mijë dollarë me të dashurën e vet, Çipi frikacak rreth të 30-tave i cili nuk ...
Batman and Harley Quinn
6.5
HD

Batman and Harley Quinn

Dredhka Helmuese në bashkëpunim me Xhezon Vudro kërkon të zhvilloje një virus që do i kthejë të gjithë gjallesat e ...
Spoor
6.6
HD

Spoor

2017

Spoor

Janina Duzhejko, një grua e moshuar, jeton e vetme ne fshatin Klodzko, ku një seri me vrasje misterioze ndodhin. Duzhejko ...
Anarchist from Colony
7.0
HD

Anarchist from Colony

Park Jeol, një anarkist korean, udhëheq një grup rebelësh dhe së bashku me ta ai përpiqet të vrasë princin e ...
Orbiter 9
5.4
4K

Orbiter 9

2017

Orbiter 9

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.
Cars 3
0
4K

Cars 3

2017

Cars 3

Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t'i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina ...
The Last Word
6.6
HD

The Last Word

Herieta është një grua biznesi në pension që përpiqet të kontrollojë gjithçka përreth saj. Kur vendos të shkruajë nekrologjinë e ...
The Transfiguration
6.2
HD

The Transfiguration

Një adoleshent me problem, Majlo, fshihet pas adhurimit të tij për traditat e vampirëve. Kur ai takon Sofinë njëlloj problematike, ...
Revolt
5.4
HD

Revolt

2017

Revolt

Historia e qëndresës së fundit të njerëzimit kundër një pushtimi alien. Në Nairobi, në Afrikën lindore, një ushtar amerikan dhe ...
The Prison
6.6
HD

The Prison

2017

The Prison

Një ish-polic me probleme burgoset për një aksident rrugor. Ai zbulon se i gjithë burgu kontrollohet nga një i burgosur ...
Lake Alice
0
HD

Lake Alice

2017

Lake Alice

Familja Tomas shkon te shtëpiza e tyre në pyll, bashkë me vajzën e tyre dhe të dashurin e saj për ...
Below Her Mouth
5.6
HD

Below Her Mouth

KUJDES! FILMI KA SKENA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! “Poshtë Gojës së Saj” : Një lidhje romantike dhe ...
The King
7.0
4K

The King

2017

The King

Park-Ta-Su lindi në një familje të vështirë. Një ditë ai vendosi të bëhej prokuror. Ai u pranua në një nga ...
Dora
0
HD

Dora

2017

Dora

Nje makine e vjeter ka disa veti te te vecanta qe bejne qe te ndryshoje jeta e nje gruaje .
Si 3
6.8
HD

Si 3

2017

Si 3

Shefi i policise Durai Singam lufton kunder krimineleve te mbetjeve toksike.
Descendants 2
10
HD

Descendants 2

Mali kthehet në Ishullin e të humburve për të gjetur armiken e saj Uman, vajzën e Ursulas që bashkëpunon me ...
Bank Chor
0
4K

Bank Chor

2017

Bank Chor

Historia e 3 hajdutëve që mundohen të grabisin një bankë duke zgjedhur ditën më të keqe të mundshme, ku gjithçka ...
Begum Jaan
0
HD

Begum Jaan

2017

Begum Jaan

Historia e 11 prostitutave qe nuk duan te ndahen nga bordelloja e tyre dhe nga njera tjetra gjat ndarjes mes ...
Noor
3.8
HD

Noor

2017

Noor

Noor eshte nje gazetare e cila ben nje jete normale mes punes, dashurise dhe jetes personale por jeta e saj ...
Raabta
0
HD

Raabta

2017

Raabta

Ne 2017 Shiv dhe Saira bien ne dashuri me njeri tjetrin dhe jane te pandashem . Por Saira takohet me ...
The Ottoman Lieutenant
7.6
HD

The Ottoman Lieutenant

Togeri osman flet për historinë e dashurisë midis një infermiereje amerikane idealiste dhe një oficeri turk gjatë Luftës së Parë ...
Sleeping Beauties
10
4K

Sleeping Beauties

E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një ...
The Game Changer
0
4K

The Game Changer

Filmi tregon për luftërat e bandave të Shangait gjatë vitit 1930.
Message from the King
6.3
4K

Message from the King

Një person nga Afrika e Jugut shkon në Los Anxheles për t'u hakmarrë për vdekjen e motrës së tij.
A Few Less Men
4.9
4K

A Few Less Men

Planet e tre shokëve pas dasmës së njërit prej tyre shkojnë tmerrësisht keq. Ata përballen me njerëz nga më të ...
Armed Response
0
4K

Armed Response

Një skuadër ushtarësh ngecin brenda një ndërtesë ushtarake, pasi një inteligjencë artificiale mori kontrollin.
A Family Man
3
4K

A Family Man

Një këshilltar biznesi jeta e të cilit lidhet me mbylljet e marrëveshjeve në një treg ku më i zoti mbijeton, ...
Rescue Under Fire
6.8
4K

Rescue Under Fire

Kreu i një helikopteri mjekësor rrezohet në një aksident gjatë misionit për të shpëtuar një forcë amerikane nën urdhrat spanjolle. ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.