2017

Bullet Head
5.3
HD

Bullet Head

Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t'u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.
End of the Season
6.3
HD

End of the Season

"Bekeri është një ish-polic gjerman që përpiqet të mbajë një punë si një roje nate, por një takim i rastësishëm me njeriun, familjen e të cilit ...
Valley of Bones
4.8
HD

Valley of Bones

Një paleontologe e pafat, që po lufton për të rritur djalin e saj, drejtohet drejt një zbulimi të rëndësishëm, në një vend gërmimi, nga një ish i ...
A Taxi Driver
7.9
HD

A Taxi Driver

Bazuar në një ngjarje të vërtetë Revolta për demokraci e qytetit të Guang-Zhusë së Koresë së Veriut parë nga këndvështrimi i gazetarit gjerman ...
Stronger
7.3
HD

Stronger

2017

Stronger

Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë ...
Kong: Skull Island
10
HD

Kong: Skull Island

Një grup shkencëtarësh eksplorojnë ishullin e humbur të kafkës ku përballen me mbretin Kong.
Dismissed
5.7
HD

Dismissed

2017

Dismissed

Një mësues idealist dhe i drejtë sulmohet nga një nxënës që është i gatshëm të bëjë gjithçka për notë të mirë.
F*&% the Prom
6.9
HD

F*&% the Prom

Medi dhe Kol ishin shokë të pandarë deri kur filloi gjimnazi dhe Medi u bë vajza më popullore e kampusit. Kur Medi e gjen veten të vetme dhe ...
mother!
7.1
HD

mother!

2017

mother!

Ky film tregon historine e një shkrimtari të famshëm me plot të fshehta, i gatshëm të sakrifikoje dhe familjen për vëmendjen e të gjithëve.
The Killer
0
HD

The Killer

2017

The Killer

Filmi është një uestern brazilian rreth Kabeleiras, vrasësit të frikshëm që jetonte në periferi të Pernambukos në vitet '40.
Pork Pie
6.5
HD

Pork Pie

2017

Pork Pie

Pork Pie—sjell aventurat e tre të rinjëve të ndjekur nga ligji ndërsa po nisen për në udhëtimin e tyre për në Zelanden e Re me një minikuper të ...
Home Again
5.7
HD

Home Again

2017

Home Again

Nëna e re, e sapodivorcuar, Alisë Kinei, vendos të kthehet në Los Anxhelos me dy vajzat e saj. Duke festuar ditëlindjen e 40-ë, njihet me tre ...
Love Beats Rhymes
5.1
HD

Love Beats Rhymes

Kur rreperja Koko (Azealia Banks) pranohet në një klasë poezie, ajo mendon se rimat e saj do t'i bëjnë përshtypje profesorit Dikson. Por e ai e ...
Crooked House
6.7
HD

Crooked House

Në përrallën më të përdredhur të Agata Kristit, një detektiv privat tundohet nga ish e dashura e tij për të kapur vrasësin e gjyshit të saj, ...
Dora
10
HD

Dora

2017

Dora

Nje makine e vjeter ka disa veti te te vecanta qe bejne qe te ndryshoje jeta e nje gruaje .
On Wings of Eagles
6.1
HD

On Wings of Eagles

Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta...
Slumber
5.0
HD

Slumber

2017

Slumber

Një mjek i shkencës së gjumit mundohet të mbrojë një familje nga një djall që ushqehet me njerëzit gjatë maktheve të tyre.
Before I Fall
6.4
HD

Before I Fall

Samantha Kingston has everything. Then, everything changes. After one fateful night, she wakes up with no future at all. Trapped into reliving ...
November Criminals
10
HD

November Criminals

Një adoleshent vendos të hetojë vetë për një vrasje në Uashington...
Bareilly Ki Barfi
10
HD

Bareilly Ki Barfi

E vendosur në një qytet të vogël Bareilly, Bitti është një vajzë e re mendjehapur që jeton sipas rregullave të saj dhe nuk pranon presionin për ...
Detroit
10
HD

Detroit

2017

Detroit

Dramë e bazuar në fakte të ndodhura gjatë trazirave të Detroitit në vitin 1967 në të cilat një grup policësh jo të ndershëm iu përgjigjën një ...
Gangster Land
0
HD

Gangster Land

Historia e mafiozëve më të famshëm të Amerikës dhe rritja e tyre në pushtet. Ngritja e Al Kapones përmes syve të dorës së tij të djathtë, Xhek ...
The Crucifixion
5.0
HD

The Crucifixion

Kur Nikol njihet me Atë Antonin, fillojnë të ndodhin ngjarje të pashpjegueshme. Të dy fillojnë të besojnë se prifti e ka humbur luftën kundër ...
Mubarakan
10
HD

Mubarakan

2017

Mubarakan

Karan dhe Charan jane dy vellezer binjake me karaktere te ndryshme.
Katha Nayagan
10
HD

Katha Nayagan

Vishnu duhet te perballet me problemet qe ka por ai duhet dhe te mundohet shume qe te pranohet nga babai i te dashures se tij.
A Special Lady
8.3
HD

A Special Lady

Një ish-prostitutë ia del të bëhet numri dy i bandave. Por, në kushtet ku, i besuari i saj i hershëm fillon të ndjehet i përdorur dhe një ...
Vixen: The Movie
6.6
HD

Vixen: The Movie

Afrikania, Mari Mekeib, u rrit jetime pasi prinderit iu vrane nga lakmia, korrupsioni dhe dhuna e pashkak ne vendin e saj. Por Mari refuzon t'i ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.