2016

Dance Camp
4.0
HD

Dance Camp

2016

Dance Camp

Kur Hanteri dërgohet në një kamp kërcimi, njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe së bashku mundohen të mundin ...
Super Express
5.9
HD

Super Express

Një korrier i përulur përfshihet në një sirale aventurash dhe romance në Shangai...
Outlaws and Angels
5.4
HD

Outlaws and Angels

Kur disa të jashtëligjshëm zaptojnë shtëpinë e e një familjeje fshatare, në dukje të pafajshme për të kaluar natën, një ...
Deadpool
8
HD

Deadpool

2016

Deadpool

Një ish-operativ i Forcave Speciale, i kthyer në mercenar, i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues që e lë atë me fuqi ...
Trivisa
10
HD

Trivisa

2016

Trivisa

Një trio famëkeqe hajdutësh kalojnë nga Kina kontinentale për në Hong Kong.
Café Society
6.7
HD

Café Society

Në vitin 1930, një e re lëviz Bronx në Hollivud, ku ai bie në dashuri me sekretarin e xhaxhait të ...
Neighbors 2: Sorority Rising
9
HD

Neighbors 2: Sorority Rising

Kur fqinjët e tyre të rinj bëhen një grup vajzash akoma më keq se vëllazëria që jetonte më parë aty, ...
Jane Got a Gun
5.9
HD

Jane Got a Gun

Një grua i kërkon ish-të dashurit të saj ndihmë për të shpëtuar burrin e saj nga një bandë e jashtëligjshme.
Whiskey Tango Foxtrot
6.6
HD

Whiskey Tango Foxtrot

Një film i shkëlqyer i zhanrit komedi, luftë që tregon për raportimet e një gazetareje gjatë kohës së luftës në ...
Love Is All You Need?
6.0
HD

Love Is All You Need?

Paragjykime. Të drejtat e njeriut. Bulizëm. “Romeo dhe Zhulieta”. “ Një ëndërr “. Bazuar në filmin me metrazh të shkurtër ...
Hypersomnia
5.0
HD

Hypersomnia

Një aktore e re që bën prova për një dramë rreth trafikimit njerëzor fillon të përjetojë skena të tmerrshme që ...
U Turn
7.7
HD

U Turn

2016

U Turn

Ngjarje misterioze ndodhin përreth një mbikalimi në Bangalor. Një gazetare mundohet të intervistojë familjet e viktimave, por përfundon në telashe ...
Dirty Grandpa
6.0
HD

Dirty Grandpa

Pak përpara dasmës së tij, një djalosh disi i ngurtë, niset për të shoqëruar gjyshin e tij, një ish kolonel ...
Why Him?
6.3
HD

Why Him?

2016

Why Him?

Një mbledhje festive rrezikon të marrë një kthesë për keq kur Ned Fleming kupton se i dashuri bilioner i vajzës ...
Pocket Listing
5.5
HD

Pocket Listing

Kur një lojtar pushteti dhe gruaja e tij joshëse punësojnë një agjent pronash të poshtëruar për të shitur në fshehtësi ...
Sarrainodu
6.2
HD

Sarrainodu

2016

Sarrainodu

Nje ish ushtarak lufton kunder djalit te nje politikani.
Sex Doll
4.5
HD

Sex Doll

2016

Sex Doll

Në klasën e lartë të prostitutave londineze, Solitaires tregon historinë e një prostitute me origjinë franceze që provon botën e ...
Minutes Past Midnight
5.9
HD

Minutes Past Midnight

Kur troket mesnata, të gjitha qëniet e terrorit pushtojnë Tokën, Demonët, kanibalët, vrasësit, fantazmat dhe monstrat lëvizin nëpër këto përralla ...
Tik Tok
5.8
4K

Tik Tok

2016

Tik Tok

Guo Zhida dhe vëllai i tij plainfikojnë një shpërthim me eksploziv pranë një stadiumi, në mënyrë që të rrëmbenjë paratë ...
Elle
7.2
4K

Elle

2016

Elle

Një grua e suksesshme në biznes bie në kurthin e një loje si macja me miun teksa ndjek njeriun me ...
Sanam Teri Kasam
7.3
HD

Sanam Teri Kasam

Pasi u perzu nga familja e saj, nje librashitese mbeshtetet ne ndihmen e fqinjit te saj.
Misconduct
5.3
HD

Misconduct

2016

Misconduct

Kur një avokat ambicioz (Xhosh Duhejmël) e merr një rast të madh kundër një drejtuesi të fuqishëm dhe të pashpirt ...
USS Indianapolis: Men of Courage
5.2
HD

USS Indianapolis: Men of Courage

Historia e vërtetë e dhimbshme e ekuipazhit të ASHBA Indianapolis, të cilët ngecën në ujërat filipinë për pesë ditë pas ...
Sundown
5.5
HD

Sundown

2016

Sundown

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ...
Assassin’s Creed
5.9
HD

Assassin’s Creed

Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që ...
Mine
6.0
HD

Mine

2016

Mine

Afganistan, Majk Stivens, pas dështimit të misionit të tij, në rrugën drejt vendit ku do t'i bashkohet trupave të tjera ...
Baaghi
5.2
HD

Baaghi

2016

Baaghi

Pak pasi erdhi ne akademine e arteve marciale, nje djale i ri bie ne dashuri me vajzen qe pelqente rivali ...
One Night Stand
3.2
HD

One Night Stand

Ky eshte nje film i cili flet per Urvil Raisingh dhe Celina te cilet takohen ne nje rast dhe kalojne ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.