2016

The Diary Of Anne Frank
6.7
HD

The Diary Of Anne Frank

Në vitin 1940 Gjermania pushtoi Holandën dhe së shpejti filluan të aplikojnë ligje anti-hebrenjve. Ana Frank shkruajti në ditarin e saj çdo gjë ...
Airlift
8.2
HD

Airlift

2016

Airlift

Kur Iraku pushton Kuvajtin në Gusht të vitit 1990, një biznesmen indian zemërgur bëhet zëdhënësi për më shumë se 170 000 bashkatdhetarë të bllokuar.
Manchester by the Sea
7.9
HD

Manchester by the Sea

Një xhaxha detyrohet të kujdeset për nipin e tij adoleshent pasi atij i vdes i ati.
Everybody Wants Some!!
7.0
HD

Everybody Wants Some!!

Një grup lojtarësh bejzbolli të universitetit lundrojnë nëpër liritë dhe përgjegjësitë e moshës së tyre të rritur pa mbikëqyrje.
Vincent N Roxxy
5.5
HD

Vincent N Roxxy

Vinsenti dhe Roksi njihen në manyrë të pazakontë dhe bien në dashuri, por ata nuk e shijojnë dot këtë dashuri, sepse dhuna i ndjek kudo.
Almost Christmas
6.0
HD

Almost Christmas

Një familje e çoroditur mblidhet së bashku për të festuar Krishtlindjen e parë që kur u vdiq nëna e tyre.
The Worthy
10
HD

The Worthy

2016

The Worthy

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse ...
New Life
5.9
HD

New Life

2016

New Life

Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq...
Meet the Blacks
5.8
HD

Meet the Blacks

Karl Blek e lëviz familjen e tij nga Çikago me shpresën e një jete më të mirë. Shpërngulja e tyre në Beverli Hills përkon me Spastrimin vjetor të ...
The Son of Joseph
10
HD

The Son of Joseph

E ëma e Vinsentit ka refuzuar gjithmonë t'i tregojë identitetin e të atit. Por, më në fund ai mëson, se ka baba një botues parisien egoist dhe ...
Moonlight
7.5
HD

Moonlight

2016

Moonlight

Një histori e përjetshme e vetë-zbulimit dhe lidhjes njerëzore, Moonlight tregon jetën e një djaloshi Afro-Amerikan nga fëmijëria deri kur rritet ...
Dead Draw
5.3
HD

Dead Draw

2016

Dead Draw

Pasi një punë nuk përfundoi ashtu siç dëshironin, katër shokë kthejnë nderin në mosbesim, duke u përpjekur t’i shpëtojnë të kaluarës së errët, ...
American Wrestler: The Wizard
7.2
HD

American Wrestler: The Wizard

Në vitin 1980, një djalë adoleshent largohet nga Irani në luftë, për një jetë më të mirë në Amerikë. I vendosur për tu përshtatur, ai bashkohet ...
Besetment
3.3

Besetment

2016

Besetment

Pas përpjekjeve për të gjetur punë, Amanda futet në punë në një hotel pranë një qyteti të vogël ku përfundon duke luftuar për jetën e saj...
Barbershop: The Next Cut
5.9
HD

Barbershop: The Next Cut

Pas rritjes së dhunës në zonën jugore të Çikagos, Kelvin së bashku me miqtë e tij detyrohet që të provojë të ndalojë dhunën pasi marrin vesh për ...
Viking
4.6
HD

Viking

2016

Viking

Rusi, fundi i shekullit të 10-të. Pas vdekjes së të atit, princi i ri, Vladimiri i Novgorodit, detyrohet të mërgojë larg shtëpisë së tij, nëpër ...
Sundown
5.5
HD

Sundown

2016

Sundown

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, ...
Assassin’s Creed
5.9
HD

Assassin’s Creed

Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i ...
Bastille Day
6.3
HD

Bastille Day

Kur një xhepist dhe një ish-agjent i CIA-s nisin një mision anti-terroristë në Francë, ata zbulojnë se persona të shteti fshihen pas akteve ...
Death in the Desert
5.6
HD

Death in the Desert

Një ditë para dasmës së Do-kyeong, e dashura e tij, Ga-in, e viziton atë. Ata hyjnë në një motel të zotëruar nga Byeong-soo dhe mania e seksit i ...
Justice League vs. Teen Titans
7.0
HD

Justice League vs. Teen Titans

Robin dërgohet të punojë me Titanët adoleshentë, pasi sjellja e tij shpërthyese prish një mision të ligës së drejtësisë. Titanët më pas, duhet të ...
Popstar: Never Stop Never Stopping
6.7
HD

Popstar: Never Stop Never Stopping

Kur bëhet e qartë se albumi i tij solo është dështim , një ish pjesëtar i një grupi djemsh bën gjithçka për të mbajtur statusin e tij të famës.
Pelé: Birth of a Legend
7.3
HD

Pelé: Birth of a Legend

Rritja meteorike e Pele nga lagjet e varfëra të Sao Paulo në Brazil që çon në fitoren e parë të Kupës së Botës në moshën 17-vjeçare paraqitet në ...
Don’t Hang Up
5.7
HD

Don’t Hang Up

Një mbrëmje telefonatash tallëse të dehura shndërrohet në një makth për dy adoleshentë kur një i huaj misterioz përdor lojën e tyre mbi ta... me ...
Enter the Warriors Gate
5.3
HD

Enter the Warriors Gate

Një adoleshent gjen një portë e cila e transporton në Kinën e lashtë. Aty ai mëson që aftësitë që merr nga video lojërat t'i kthejë në aftësi ...
The Rendezvous
0
HD

The Rendezvous

Rejçëll, një doktoreshë çifute-amerikane dhe Xhejku, një burokrat qeverie arabo-amerikan, ndërmarrin një mision në Lindjen e Mesme duke u munduar ...
Our Kind of Traitor
6.2
HD

Our Kind of Traitor

Një çift e gjejnë veten të përfshirë në planin e një oligark rus, dhe shpejt gjenden midis Mafias ruse dhe Shërbimeve Sekrete Britanike, asnjërit ...
Last Days in the Desert
5.6
HD

Last Days in the Desert

Një kapitull i imagjinuar prej 40 ditëve të agjërimit dhe lutjes së Jezusit në shkretëtirë. Në rrugën e tij jashtë vendit të shkretë, Jezusi ...
Ratchet & Clank
5.6
HD

Ratchet & Clank

Kur galaktika është në rrezik nga shkatërrimi i çdo planeti të saj prej një shkencëtari të çmendur, një mekanik dhe shoku i tij më i ri robot do ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.