2015

Knight of Cups
10
HD

Knight of Cups

Rik, një skenarist në LA, është në kërkim të diçkaje tjetër, diçkaje përtej jetës, por nuk po gjen mënyrën si. Vetëm femrat dukej se dinin më ...
Hollywood Adventures
5.3
HD

Hollywood Adventures

Dy djem nisin një aventurë. Njëri me ëndrrën për të shpëtuar botën, tjetri për të rifituar të dashurën. Gjithçka nis kur bëhen padashur pjesë e ...
Suck Me Shakespeer 2
6.1
HD

Suck Me Shakespeer 2

“Fack ju Göhte 2” Z.Miller dhe klasa e tij do të bëjnë një udhëtim shkollor në Tailandë për të forcuar reputacionin e shkollës së tyre.
The Hateful Eight
7.9
HD

The Hateful Eight

Në filmin The Hateful Eight, i vendosur gjashtë, tetë apo dymbëdhjetë vjet pas Luftës Civile, një karrocë poste ecën përmes peisazhit dimëror të ...
Me and Earl and the Dying Girl
7.8
HD

Me and Earl and the Dying Girl

Gjimnazisti Greg, i cili kalon shumicën e kohës së tij duke bërë parodi të filmave klasik me shokun e tij Ërl, ndryshon mendim për veten ...
Dope
7.2
HD

Dope

2015

Dope

Jeta për Malkomin, një djalë i pazakontë i cili po mbijeton në një lagje të rrezikshme, ndryshon pasi ftesa në një festë e nis atë dhe shokët e ...
Some Kind of Beautiful
5.8
HD

Some Kind of Beautiful

Një dramë rreth një profesori poezie në Kembridxh, i cili nuk po e vë dot në vijë jetën e tij me femrat.
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
6.3
HD

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Tre skaut, në prag të kampit të fundit të tyre, zbuluan kuptimin e vërtetë të miqësisë, kur ata përpiqen për të shpëtuar qytetin e tyre nga një ...
Riot
5.2
HD

Riot

2015

Riot

Një ish agjent, Xhek Ston, humb gruan e tij në mënyrë të padrejtë në luftë me mafien ruse. Pas shpinës së tij organizohej një korrupsion i madh, ...
A War
7.1
HD

A War

2015

A War

Një grup ushtarësh paqeruajtës danezë në Afganistan gjenden ne një përplasje armësh me talebanët e zonës. Gjatë dyluftimit mbeten të vdekur disa ...
Invisible Sister
4.3
HD

Invisible Sister

Projekti shkencor në shkollë i Kleas bëhet shumë i çuditshëm, duke shkaktuar që motra e saj më e madhe Moli të bëhet e padukshme.
The Escort
6.0
HD

The Escort

I dëshpëruar për një histori të mirë, një gazetar i fiksuar pas seksit futet në botën e një Eskorte të klasit të lartë kur fillon të ndjekë një ...
Beasts of No Nation
7.8
HD

Beasts of No Nation

Një dramë e bazuar në eksperiencën e Agu, një fëmijë ushtar që lufton në luftën civile të një shteti pa emër në Afrikë.
Desierto
10
HD

Desierto

Një grup njerëzish që mundohen të kalojnë kufirin nga Meksika për në Shtetet e Bashkuara, përballen me një burrë i cili i ka marrë detyrat e ...
Home Sweet Hell
10
HD

Home Sweet Hell

Don Shampein duket sikur ka gjithçka në jetën e tij, por kur gruaja e tij Mona merr vesh për tradhëtinë e tij me shitësen e re bukuroshe, Mona, ...
Bone Tomahawk
10
HD

Bone Tomahawk

Katër burra shkojnë në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një grup njerëzish të kapur rob nga kanibalët që jetojnë nëpër shpella.
Sinister 2
10
HD

Sinister 2

Një detektiv privat përpiqet të parandalojë një të ligë që detyron fëmijët të vrasin familjet e tyre dhe t’i regjistrojnë në kamera.
One Wild Moment
6.3
HD

One Wild Moment

Dy miq marrin vajzat e tyre me vete me pushime në plazh dhe e gjejnë veten në një situatë të çuditshme. Një ribërje e filmit të 1977 “Një ...
The Pack
10
HD

The Pack

Në fermën Uillson po ndodh diçka e çuditshme. Qen të egër kanë rrethuar shtëpinë dhe me sa duket kanë filluar të ushqehen me njerëz. Adam duhet ...
Lethal Seduction
5.3
HD

Lethal Seduction

Mark Riçards ka mbaruar vitin e fundit dhe po përgatit për në universitet. Ai do e lërë mamanë e tij vejushë vetëm, por ndërkohë takon një grua ...
The Last Rescue
4.6
HD

The Last Rescue

Lufta e II-të Botërore: Direkt pas ‘Ditës D’, tre ushtarë amerikanë dhe dy infermiere të ushtrisë janë bllokuar në kufijtë e armiqve. ...
Terminus
5.4
HD

Terminus

Pas një aksidenti pothuajse fatal, David Çamberlejn bën një zbulim të papritur, i cili nuk do përcaktojë vetëm fatin e familjes së tij, por edhe ...
Close Range
5.0
HD

Close Range

Kolt një ish ushtarak detyrohet të shpëtojë mbesën e tij kur motra i kërkon ndihmë. Por duke bërë këtë ai duhet të përballet me kartelin Meksikan ...
Hyena Road
6.5
HD

Hyena Road

Tre njerëz të ndryshëm, tre botë të ndryshme, tre luftëra të ndryshme ndodhen në një mjedis ku morali duket sikur nuk ekziston.
Karbala
6.3
HD

Karbala

Viti 2004, vazhdon operacioni Liria e Irakut. Një batalion i përbërë nga ushtarë polakë dhe bullgarë gjenden të rrethuar nga kryengritësit ...
Daddy’s Home
10
HD

Daddy’s Home

Njerku, Bred Ueiteiker, është një prezantues radioje në përpjekje për t’i bërë fëmijët e gruas së tij ta duan atë dhe ta quajnë baba. Por ...
6 Years
5.6
HD

6 Years

Një çift i ri, të lidhur nga një dashuri në dukje ideale, nis të çbëhet teksa mundësi të papritura i rrotullojnë drejt një rruge te paqëndrueshme ...
Superfast!
4.1
HD

Superfast!

Polici i infiltruar Lukas Uait bashkohet me bandën e Vin Serentos në garat ilegale të rrugëve të qytetit. Ata janë të shpejtë si era dhe synojnë ...
Experimenter
10
HD

Experimenter

Psikologu social i famshëm Stenli Milgram, në vitin 1961 realizoi një seri eksperimentesh sjelljeje që vunë në provë dëshirën e njerëzve të ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.