2014

Wildlike
6.7
HD

Wildlike

2014

Wildlike

Pasi kushtet në shtëpinë e saj të re janë bërë të padurueshme, një vajzë adoleshente ia mbath dhe bëhet shok me një burrë të vjetër për një ...
Felony
6.1
HD

Felony

2014

Felony

Një polic shkakton një aksident që lë në koma një djalë të ri. A do jetë ai në gjendje ta mbajë të fshehtë këtë?
The Expendables 3
6.1
HD

The Expendables 3

Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ...
Sex Ed
10
HD

Sex Ed

2014

Sex Ed

Edi e fillon eksperiencën e tij të parë mësimore në shkollën e një qyteti të brendshëm dhe zbulon se nxënësit që po kalojnë pubertetin nuk po ...
Cut Bank
6.0
HD

Cut Bank

2014

Cut Bank

Gjithçka ndryshon kur një njeri është dëshmitar i një vrasje e cila ndodh në qytetin e ti rural në Kat Benk.
Dark Was the Night
5.6
HD

Dark Was the Night

Një krijesë është lëshuar në një qytet të vogël, në kohën kur një kompani prerjesh pyjesh vendoset këtu.
Time Lapse
6.5
HD

Time Lapse

2014

Time Lapse

Tre miq zbulojnë një makineri misterioze që bën fotografi 24 orë në të ardhmen dhe vendosin ta përdorin për përfitime personale, deri sa ...
Out of the Dark
4.7
HD

Out of the Dark

Një familje amerikane zhvendoset në Kolumbi, por shtëpia e tyre e bukur është e mbushur me fantazma fëmijësh të vegjël.
Operation Arctic
6.1
HD

Operation Arctic

Tre vëllezër mbesin aksidentalisht në mes të një stuhie dimërore në një ishull. Askush nuk e di se ku janë. Është një luftë e fortë për mbijetesë ...
The Little Death
7.1
HD

The Little Death

VINI RE! Filmi ka skena me përmbajtje erotike. “The Little Death” është një komedi me të vërtetë origjinale për seksin, dashurinë, marrëdhëniet ...
Let’s Kill Ward’s Wife
5.4
HD

Let’s Kill Ward’s Wife

Gruaja e Uordit është një bushtër. Të gjithë e dinë këtë gjë. Duke përfshirë dhe Uordin. Pas shumë bisedash dhe reflektimesh që bëhen në grupin e ...
A Girl Walks Home Alone at Night
10
HD

A Girl Walks Home Alone at Night

Në qytetin-fantazëm iranian Bad, një vend i mbushur me vdekje dhe vetmi, qytetarët nuk e dinë që përndiqen nga një vampire e vetmuar.
Locke
7.1
HD

Locke

2014

Locke

Ivan Loke, një familjar i përkushtuar dhe një menaxher i suksesshëm ndërtimi, merr një telefonatë në prag të sfidës më të madhe në karrierën e ...
Jinn
4.2
HD

Jinn

2014

Jinn

Shawn, një projektuesi automotive, gëzon një jetë idilike me gruan e tij të re Jasmine derisa ajo është ndërprerë nga një mesazh të ...
Son of a Gun
6.5
HD

Son of a Gun

I burgosur për një krim minor, 19 vjeçari JR mësohet shpejt me vështirësitë e burgut. Shumë shpejt ai i bie në sy kriminelit të rrezikshëm ...
The Woman in Black 2: Angel of Death
4.9
HD

The Woman in Black 2: Angel of Death

40 vjet pas përndjekjes së parë nga fantazmat në shtëpinë Il Marsh, një grup fëmijësh i shpërngulur nga Londra e Luftës së Dytë Botërore shkojnë ...
Falcon Rising
5.8
HD

Falcon Rising

Chapman ishte, një ish marine i ushtrisë, i cili jetonte në një lagje të varfër në Brazil, por kur motra e ti shkon në Favela si punonjëse ...
The Divine Move
6.7
HD

The Divine Move

Një kumarxhi profesionist infiltrohet në rrethin e jashtëligjshëm të kumarit për t'u hakmarr për vëllanë e tij të vdekur...
Run Raja Run
7.5
HD

Run Raja Run

Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.
Aagadu
5.5
HD

Aagadu

2014

Aagadu

Nje polic i ndershem transferohet ne nje fshat i cili dominohet nga nje kriminel i rezikshem.
Khoobsurat
9.4
HD

Khoobsurat

2014

Khoobsurat

Nje fizioterapiste romantike takohet me nje princ Rajput i cili eshte teresisht ndryshe nga ajo... dhe i fejuar me nje vajze tjeter.
American Heist
5.2
HD

American Heist

Dy vëllezër, të dy me një të kaluar të trazuar, e gjejnë veten në mes të grabitjeje të fundit banke.
7 Minutes
5.0
HD

7 Minutes

2014

7 Minutes

Tre shokë të vjetër detyrohen të kryejnë një grabitje pasi nuk u ecën shitja e drogës, por gjërat shkojnë akoma më keq...
The Judge
10
HD

The Judge

2014

The Judge

Avokati i suksesshmëm Henk Palmer kthehet në shtëpinë e fëmijërisë, ku babai i tij, gjykatës i qytet, dyshohet për një vrasje. Henk vihet në ...
The Good Lie
7.4
HD

The Good Lie

Refugjatëve Sudanez u jepet mundësia për tu vendosur në Amerikë në Kansas City, Missouri, ku takimi i tyre me një këshilltar të agjencise së ...
Boulevard
5.8
HD

Boulevard

2014

Boulevard

Filmi i fundit i aktorit Robin Williams: Një bashkëshort i përkushtuar në një martesë të leverdisshme detyrohet të përballet me jetën e tij sekrete.
Among Ravens
4.8
HD

Among Ravens

Historia e një grupi miqsh që ritakohen për fundjavën e përvitshme të 4 Korrikut dhe përballen me Çadin, një fotograf i natyrës së çuditshme dhe ...
Flight 7500
4.8
HD

Flight 7500

Fluturimi 7500, niset nga Aeroporti Ndërkombëtar i Los Anxhelos në drejtim të Tokios. Udhëtimi ndodh të jetë brenda natës, dhe zgjat 10 orë. ...
Creep
6.2
HD

Creep

2014

Creep

Një kameraman pranon të filmojë një dokumentar rreth dikujt, por në fund ai e kupton që ai nuk është personi që shtiret të jetë.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.