2013

Running Man
6.4
HD

Running Man

Jong Vu, nje ish i burgosur per vjedhje te ndryshme, punon si mekanik dhe taksist. Ai fajesohet per vrasjen e nje klienti, i cili mbante nje ...
Frozen
7.5
HD

Frozen

2013

Frozen

Optimistja e patrembur Ana niset në një udhëtim epik së bashku me njeriun e maleve Kristof dhe drerin e tij besnik Sven për të gjetur motrën e ...
Cold Eyes
7.2
HD

Cold Eyes

2013

Cold Eyes

Një ekip policor vëzhgimi i një teknologjie të lartë, përpiqet të kapë një bandë hajdutësh bankash të pamëshirshëm.
Spring Breakers
10
HD

Spring Breakers

Katër shoqe, në të njëjtin universitet, mezi presin të kalojnë pushimet pranverore në plazhet e Floridës. Problemi është se asnjëra nuk ka para ...
Our Universe 3D
7.3
HD

Our Universe 3D

Njihuni me planetet dhe hënat e sistemit tonë diellor, si dhe me galaktikat përreth nesh.
After Earth
4.9
HD

After Earth

Një mijë vjet pas disa ngjarjeve kataklizmike që e detyruan njerëzimin të arratisej nga Toka, Nova Praim është bërë shtëpia e tyre e re. ...
Nymphomaniac: Vol. II
6.7
HD

Nymphomaniac: Vol. II

KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! - ...
Nymphomaniac: Vol. I
7.0
HD

Nymphomaniac: Vol. I

KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! - ...
Spiders
3.4
HD

Spiders

2013

Spiders

Pasi që stacioni jashtëtokësor bie në Metron e New York, merimangat helmuese shumohen që con te tmerri i vërtetë në qytet, por aty është punëtori ...
Plush
5.4
HD

Plush

2013

Plush

Një këngëtare/shkrimtare tekstesh, pavarësisht se është e martuar, lidhet me një kitarist, të cilit ajo i zbulon shpejt se ka një të shkuar të ...
Run
4.7
HD

Run

2013

Run

Run (Vrapo) është një aksion/triller me ritëm të shpejt, i cili ka në qendër një djalosh 17 vjeçar të quajtur Daniel që merret me Parkun dhe ...
Bullet to the Head
5.7
HD

Bullet to the Head

Pasi shikojnë partneret e tyre te vriten një vrasës me pagese nga New Orleans dhe një polic nga Uashington D.C. bashkojnë forcat për te mundur ...
Escape Plan
6.7
HD

Escape Plan

Kur një planifikues i sigurive të burgjeve e gjen veten të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurt në botë, ai ka për të përdorur aftësitë ...
Company of Heroes
5.1
HD

Company of Heroes

Një kompani ushtaresh Amerikane gjatë luftes së dytë Botërore zbulojnë diçka të tmerrshme. Hitleri po krijon një bombë të shkaterrimit në masë. ...
The Marine 3: Homefront
4.9
HD

The Marine 3: Homefront

Një marins do bëjë gjithçka që mundet, për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer nga një grup terroristësh.
Haunter
5.9
HD

Haunter

2013

Haunter

Lisa Xhonson do dhe një ditë për të mbushur 16 vjeç. Dhe kështu do të mbetet përgjithmonë. Ajo dhe familja e saj kanë vdekur dhe janë dënuar ta ...
Pawn Shop Chronicles
5.9
HD

Pawn Shop Chronicles

Kjo është kronika e një unaze martese e gjetur në një dyqan pengjesh, që ndërthur histori të çuditshme të një qyteti të vogël duke përfshirë ...
A Promise
5.7
HD

A Promise

2013

A Promise

Një dramë romantike që ndodh në Gjermani, pak para Luftës së Parë Botërore mes një gruaje të martuar e cila bie në dashuri me sekretarin e burrit ...
Coherence
7.2
HD

Coherence

2013

Coherence

Gjëra të çuditshme fillojnë të ndodhin kur një grup miqsh mblidhen të darkojnë natën kur një kometë kalon në qiell.
Baadshah
8.3
HD

Baadshah

2013

Baadshah

Rama Rao kerkon te futet ne polici por nuk pranohet per arsye te jeteses qe bente babai i tij. Kur vellai i tij vritet ne nje shperthim me bombe ...
Snitch
6.5
HD

Snitch

2013

Snitch

Djali adoleshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, ...
Dead Man Down
6.5
HD

Dead Man Down

Në qytetin e Nju Jorkut një kriminel që është dora e djathte e Zotit është joshur nga një grua që kërkon hakmarrje.
Atharintiki Daaredi
7
HD

Atharintiki Daaredi

Raghunandan is a billionaire and a big business Magnet based in Milan of Italy. He however is unhappy and wishes to reconcile with his estranged ...
Philomena
7.6
HD

Philomena

2013

Philomena

Një gazetar politik i lodhur nga jeta mbledh historinë e kërkimit të një gruaje për djalin e saj, i cili i ishte marrë para disa dekadave.
Side Effects
7.1
HD

Side Effects

Një grua e re në moshë shthuret kur mbi të një drogë e çuditshme e rekomanduar nga psikiatri i saj  shfaq efekte anësore të papritura.
RED 2
6.7
HD

RED 2

2013

RED 2

Ish-agjenti i operacioneve sekrete të CIA-s Frenk Moses ribashkohet me skuadrën e tij të operativëve elitarë për një mision global për të ...
Autumn Blood
5.3
HD

Autumn Blood

Dy jetimë të rinj në malet e Tirolit vijnë nën rrethim nga një bandë e egër gjuetarësh. Të frikësuar se do ndahen nga shërbimet e fëmijësve pas ...
Mindscape
6.5
HD

Mindscape

2013

Mindscape

Një detektiv i cili mund të hyjë në mendjet e njerëzve, duhet të përcaktojë nëse një adoleshente është një psikopate e aftë për vrasje apo ...
Scary Movie 5
3.5
HD

Scary Movie 5

Pasi gjenden fëmijët e të vëllait, Deni i merr ata në shtëpi që të kujdeset për ta. Po gruaja e tij vë re që rreth tyre po ndodhin shumë ngjarje ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.