2012

Gallowwalkers
3.6
HD

Gallowwalkers

Një bandit misterioz, Amani, është i biri i një murgeshe e cila thyen betimin e saj ndaj Zotit për të siguruar mbijetesën e tij. Ky veprim sjell ...
The Place Beyond the Pines
7.3
HD

The Place Beyond the Pines

Një marifet motor kalorës kthehet në plaçkitjen e bankave si një mënyrë për të siguruar për të dashurin e tij dhe fëmijën e tyre të porsalindur, ...
Piranha 3DD
3.8
HD

Piranha 3DD

Pas ngjarjeve në liqenin Viktoria, piranjat parahistorike të etura për gjak arrijnë deri në një park ujor të hapur rishtazi...
Truth or Dare
5.6
HD

Truth or Dare

Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ...
Project X
6.7
HD

Project X

2012

Project X

Projekti X ndjek tre maturantë gjimnazi në dukje të panjohur ndërsa përpiqen të bëjnë më në fund një emër. Ideja e tyre është mjaft e pafajshme, ...
Silent Night
5.2
HD

Silent Night

Forcat e rendit në Midwestern janë vene në kërkim të një Santa Klausi vrasës i cili rremben qytetaret në prag të krishtlindjeve.
Transit
5.8
HD

Transit

2012

Transit

Një bandë grabitësish banke fshehin paratë e vjedhura në makinën e një familjeje. Ata ndjekin familjen për t’i vrarë dhe për të marrë paratë ...
The Dark Knight Rises
8.5
HD

The Dark Knight Rises

Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk ne nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e ...
Birdsong (part 1)
7.4
HD

Birdsong (part 1)

Është një mini-seri e re e BBC që na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore. Përbëhet nga një adoptim i romanit me të njëtin titull i shkrimtarit ...
Birdsong (part 2)
7.4
HD

Birdsong (part 2)

Është historia e dy të dashuruarve me pasion, Stefanit dhe Izabelës, të cilët i bashkon dashuria e tyre por i ndan Lufta e Parë Botërore. Filmi ...
The Girl from the Naked Eye
4.9
HD

The Girl from the Naked Eye

Xheik, një ish-lojtar bixhozi është duke u përpjekur për të paguar një borxh, dhe gjen punë si shofer tek “syri i zhveshur”.Syri i zhveshur është ...
The Sweeney
6.1
HD

The Sweeney

“Flying Squad” e policisë së Londrës përbëhet nga policët më të mirë që kanë si moto të tyre “Dhuna luftohet me dhunë”. Kapiteni është Frenk ...
The Odd Life of Timothy Green
6.6
HD

The Odd Life of Timothy Green

Një çift pa fëmijë varrosin një kuti në oborrin e shtëpisë së tyre, që përmban të gjitha dëshirat e tyre për një fëmijë. Së shpejti, një fëmijë ...
Beasts of the Southern Wild
7.3
HD

Beasts of the Southern Wild

I mbushur me magji, bukuri dhe gëzim, ky fitues i turmave në Festivalin e Filmit Sundance ka dalë si një nga filmat më të mirë të vitit. Talentja ...
Hijacked
3.8
HD

Hijacked

2012

Hijacked

Planet e një agjent special për tu pajtuar me ish-fejuarin e tij  shkatërrohen kur ajo hip ne një avion privat që është në shënjestër nga ...
Fire with Fire
5.7
HD

Fire with Fire

Një zjarrfikës merr një kthese të papritur aksioni, kur një njeri të cilin ai ka urdhëruar të dëshmojë kundër, pasi u mbajt peng në një dyqan, ai ...
Dredd
7.1
HD

Dredd

2012

Dredd

Në një qytet të dhunshëm, futuristik, ku policia ka autoritetin për të vepruar si gjyqtar, juri dhe ekzekutues, një polic bashkon forcat me një ...
The Campaign
6.1
HD

The Campaign

Kur senatori Kem Breidi, kandidon për herë të katërt në zgjedhjet e Kongresit, dy biznesmenë të fuqishëm të Karolinës së Veriut vendosin të ...
Cosmopolis
5.0
HD

Cosmopolis

2012

Cosmopolis

Teksa lëvizte përreth Manhattanit me nje limuzinë te gjatë per të shkuar në një sallon ku mund të priste flokët, miliarderi 28-vjeçar i Aseteve ...
Kismet Love Paisa Dilli
4.3
HD

Kismet Love Paisa Dilli

Nje djale nga universiteti i delhit i shkon pas nje vajze qe e ka pare ne nje emision mode. Gjate kesaj aventure ai perballet me nje video te nje ...
Battleship
5.8
HD

Battleship

2012

Battleship

Bazuar në lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie jashtëtokësore që kanë si ...
The Grey
6.8
HD

The Grey

2012

The Grey

Pasi avioni i tyre rrëzohet në vendin e shkretë dhe të izoluar të Alaskës, një grup punonjësish nafte detyrohet të gjejë një rrugë për t’u kthyer ...
Student of the Year
9.6
HD

Student of the Year

Dean Yoginder Vashisht, retired, has fallen gravely ill. Several students from his final year at St. Theresa's College rush to his side. In ...
The Cold Light of Day
4.9
HD

The Cold Light of Day

Pasi familja e tij rrëmbehet gjatë një udhëtimi në Spanjë, një i ri, tregtar në Wall Street, konfrontohet me disa agjentë të Cia-s për gjetjen e ...
Inescapable
5.2
HD

Inescapable

Vite pasi u largua nga Damasku nën rrethane të çuditshme , Adib Abdel Kareem duhet të rikthehet përseri atje dhe të shpetojë vajzën e tij e cila ...
Parental Guidance
6.1
HD

Parental Guidance

Artie dhe Diana pajtohen që të kujdesen për tre fëmijët e mëdhenj. Problemet fillojnë kur sjellja e fëmijëve të shekullit të 21 bie ndesh me ...
Housefull 2
10

Housefull 2

Housefull 2 is an upcoming Bollywood action comedy film directed by Sajid Khan and produced by Sajid Nadiadwala. It is the sequel to the 2010 ...
Ted
7.0

Ted

2012

Ted

Si rezultat i një dëshire  fëmijërie, arushi i pelushit i John Bennett, Ted, erdhi në jetë dhe ka qenë gjithmonë nga ana e John , një miqësi që u ...
Into the White
7.2
HD

Into the White

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojnë njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejnë veten në të njëjtën kabinë, në përpjekje për t’i mbijetuar ...
The Apparition
4.1
HD

The Apparition

Një vajzë e sapo diplomuar fiton një punë si gazetare ekonomie në Nju Jork për të mbështetur bizneset ku ajo frekuenton dhe bie në dashuri me një ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.