2011

The Devil’s Double
7.1
HD

The Devil’s Double

I thirrur nga fronti i luftës në pallatin e Sadam Huseinit, togeri i ushtrisë irakene Latif Jahia rraset brenda niveleve më të larta të “familjes ...
Beastly
5.6
HD

Beastly

Një histori  moderne e marrë nga “Bukuroshja dhe Bisha”, përrallë ku nje i ri nju-jorkez është shndërruar në një përbindësh te shëmtuar për të ...
Paranormal Activity 3
5.8
HD

Paranormal Activity 3

Në vitin 1988, dy motrat e vogla Keti dhe Kristi përballen me një qenie të padukshme që përndjek shtëpinë e tyre. Edhe pse në fillim duket ...
5 Days of War
5.6
HD

5 Days of War

Një drame e vendosur në luftën ndermjet Rusisë dhe Gjeorgjisë dhe e përqendruar të një gazetar amerikan, kameramani i tij, dhe një gjeorgjian vendas.
Drive Angry
10
HD

Drive Angry

Një i burgosur i pavdekshëm që arratiset nga ferri për t’u hakmarrë ndaj vrasësit të së bijës dhe për të shpëtuar foshnjën e saj të rrëmbyer nga ...
Recoil
5.2
HD

Recoil

2011

Recoil

Një polic kthehet ne perforcues ligji pas vrasjes së familjes së tij,duke u hakmarrë kundër vrasësve të familjes së tij dhe pastaj mbi gjithë ...
1911
10

1911

2011

1911

Një dramë historike bazuar në themelimin e Republikës së Kinës, kur forcat nacionaliste të udhëhequra nga Sun Yat-sen përmbysi Dinastia Qing.
Urban Explorer
5.2
HD

Urban Explorer

Në ankth për të eksploruar botën misterioze të fshehur nën Berlinin metropolitan, një grup ndërkombëtar prej katër eksploruesish urban punësojn ...
The Day
5.2
HD

The Day

Një grup prej 5 personash që bashkëpunojnë për të mbijetuar në një të ardhme post-apokaliptike, zbulojnë një fermë, në duke e sigurtë, por shpejt ...
Anonymous
6.9
HD

Anonymous

Me sfond Anglinë Elizabetiane të mbushur me gjarpërinj politikanë, ANONIMI spekulon mbi një çështje që ka intriguar për shekuj me radhë ...
Conan the Barbarian
5.2
HD

Conan the Barbarian

Një rikthim spektakolar i filmit kult të 1982-shit me Arnold Schwarzenegger, kësaj radhe i risjellë sipas standardeve bashkëkohore të ...
The Lost Bladesman
6.0
HD

The Lost Bladesman

Historia e legjendarit Guan Yu i cili luajti një rol të madh në luftën civile që çoi në rrëzimin e dinastisë Han dhe krijimin e Shu Han të 3 ...
The Caller
6.1
HD

The Caller

E trazuar dhe e divorcuar Mary Kee është torturuar nga një seri telefonatash nga një grua misterioze.
The Hunter
6.8
HD

The Hunter

Martin, një mercenar, dërgohet nga Europa nga një shoqëri misterioze bioteknike në terrenin e egër të Tasmanisë në kërkim të tigrit (djallit) të ...
Texas Killing Fields
5.7
HD

Texas Killing Fields

Në Teksas, një agjent lokal bashkepunon me një polic nga New Yorku për të hetuar nje seri vrasjesh të pazgjidhura.
Faces in the Crowd
10
HD

Faces in the Crowd

Një film i përqëndruar tek një grua e cila përballet me fenomenin e “Mos njohjes së fytyrave” pasi shpëtoi nga sulmi i një vrasësi serial.
The Eagle
6.2
HD

The Eagle

Në kohen kur romaket sundonin ne Britani, një ushtar Romak përpiqet për të nderuar kujtimin e babait të tij duke gjetur emblemën e artë Legjionin ...
Caged
5.0
HD

Caged

2011

Caged

Një grup punëtorësh të ndihmës mjekësore në Kosovë janë rrëmbyer nga një bandë sllave e trafikantëve të organeve.
Final Destination 5
5.9
HD

Final Destination 5

Gjatë udhëtimit për një trajnim pune me kolegët, Semi sheh një vizion të tmerrshëm: Ura në të cilën qëndron autobusi i tyre dhe shumë makina të ...
The Resident
10
HD

The Resident

Në këtë triller rrëqethës, Hilary Swank luan si një mjeke e re dhe e bukur që nis një jetë të re në Bruklin, pasi ndahet nga bashkëshorti i saj. ...
Gnomeo & Juliet
10
HD

Gnomeo & Juliet

Kopshtet fqinje të Montageve dhe kapuleteve janë në lufte me njëri-tjetrin, mirëpo edhe pse janë në dy familje të ndryshme Gnomeo dhe Zhulieta ...
Never Back Down 2: The Beatdown
5.8
HD

Never Back Down 2: The Beatdown

Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen së bashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.
Cabaret Desire
4.6
HD

Cabaret Desire

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! Është një vend magjik ku tregohen përralla erotike. ...
United
7.5
HD

United

2011

United

Të nisësh diçka nga zero është shumë herë më e thjeshtë se të rinisësh pas një shkatërrimi të madh. Historia e vërtetë e një skuadre të madhe si ...
Ronal the Barbarian
6.6
HD

Ronal the Barbarian

Një komedi fantastike nga i riu Ronal i cili jeton në një fshat barbar. Ronal është i dobët dhe s’ka një karakter të zakonshëm si barbar. ...
Age of Heroes
5.6
HD

Age of Heroes

Historia e vertetë e formimit të 30 njësive të Ian Fleming e Komando, një shenjë paralajmeruese për forcat elite në Mbreterine e Bashkuar.
Contagion
6.6
HD

Contagion

Mjekë profesionistë, zyrtarët e qeverisë dhe njerëzit e zakonshëm e gjejnë veten në mes të një epidemie në mbarë botën ndersa CDC punon për të ...
New Year’s Eve
10
HD

New Year’s Eve

Jeta e disa çifteve dhe beqarëve në Nju Jork ndërthurur gjatë rrjedhës së Vitit të Ri.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.