2010

The Karate Kid
9.8
HD

The Karate Kid

Nje grua e divorcuar, shperngulet ne Kine bashke me djalin e saj, i cili, i vetem ne shtepi, perqafon kung fu-ne duke u mesuar nga mesuesi i tij.
The Killer Inside Me
10
HD

The Killer Inside Me

Një sherif i Texasit do të demaskohet ngadalë dhe do të shndrrohet në një vrasës psiqik i cili do të vrasë të gjithë ish të dashurat e tij.
She’s Out of My League
10
HD

She’s Out of My League

Në këtë komedi jashtëzakonisht gazmore, Kërku, një djalë i zakonshëm, s’mund t’i besojë fatit të tij kur e suksesshmja dhe shumë e bukur Molli ...
Bereavement
10
HD

Bereavement

Historia e tmerrshme e 6 vjeçarit Martin Bristol, i rrëmbyer duke luajtur në oborrin e shtëpisë së tij dhe i detyruar për të dëshmuar krimet ...
Tucker and Dale vs Evil
10
HD

Tucker and Dale vs Evil

Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.
Twelve
5.7
HD

Twelve

2010

Twelve

Një shpërndarës droge sheh teksa jeta e tij shkatërrohet pas vrasjes së kushëririt të tij, ku i dyshuari kryesor është shoku i tij i ngushtë.
Alpha and Omega
5.3
HD

Alpha and Omega

Dy ujqër të rinj të dy shtresave të ndryshme në kopeve të tyre hidhen në një tokë të huaj dhe duhet të bashkëpunojnë për t’u kthyer në shtëpi, ...
Paranormal Activity 2
5.7
HD

Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2 është po aq tronditës sa dhe i pari. Sapo Danieli dhe Kristi mirëpresin një fëmijë të sapolindur në shtëpinë e tyre, një ...
The Killing Jar
5.9
HD

The Killing Jar

Një i huaj i armatosur me një armë gjahu merr peng shtatë patronë në një lokal të vogël të largët në anë të rrugës. Por, sapo trupat fillojn të ...
A Nightmare on Elm Street
5.2
HD

A Nightmare on Elm Street

Një vrasës-serial përdor një dorezë me katër tehe thike të ngulitura në gishta dhe vret njerëzit në ëndrrat e tyre, duke rezultuar në vdekjen e ...
I Spit on Your Grave
6.3
HD

I Spit on Your Grave

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. ...
Our Family Wedding
4.9
HD

Our Family Wedding

Javët që të çojnë deri në martesën e një çifti të ri janë komike dhe stresuese, sidomos kur etërit e tyre përkatës përpiqen të lënë pas grindjet ...
As Good As Dead
5.2
HD

As Good As Dead

Duke kërkuar hakmarrje për vrasjen e udhëheqësit të tyre fetar, besnikët themelorë e rrëmbejnë dhe e torturojnë njeriun që besojnë si përgjegjës, ...
Restrepo
7.6
HD

Restrepo

Një vit me një grup ushtarësh në luginën më të rrezikshme në Afganistan.
Operation: Endgame
10
HD

Operation: Endgame

Një betejë vjen në mesin e grupeve të ekipeve të spiunazhit qeveritar në një objekt nëntokësor pasi shefi i tyre është vrarë.
Death at a Funeral
10
HD

Death at a Funeral

Kur patriarku i një familjeje jofunksionale vdes, funerali i tij kthehet në një cirk familjar. Kufoma në vendet e gabuara, shantazh, shfaqje të ...
Insidious
6.8
HD

Insidious

Një familje zbulon se shpirtrat e errëta kanë pushtuar shtëpinë e tyre pasi djali i tyre bie në mënyrë të pashpjegueshme në një gjumë të pafund. ...
Fair Game
6.8
HD

Fair Game

Operativës së CIA-s Valerie Plame i zbulohet identiteti nga qeveria si shpagim për një artikull të cilin burri i saj e ka shkruar duke kritikuar ...
Love & Other Drugs
6.7
HD

Love & Other Drugs

Megi, një frymë e lirë joshëse që nuk do të lejojë askënd të lidhët me të e takon shpirtin e saj binjak  Xhejmin, bukuria e tij e pamëshirshme ...
Vanishing on 7th Street
4.9
HD

Vanishing on 7th Street

Kur një ndërprerje masive të energjisë zhyt qytetin e Detroit në errësirë totale, një grup i ndryshëm individësh do e gjejnë veten të vetmuar. E ...
22 Bullets
6.7
HD

22 Bullets

Një gangster i tërhequr rikthehet me një hakmarrje te egër pasi lihet i vdekur me 22 plumba ne trup nga ish shoku i tij i fëmijërisë.
Legendary
6.2
HD

Legendary

Nje adoleshent i edukuar i bashkohet skuadres se mundjes se shkolles se tij ne menyre qe te bashkohet me anetaret e familjes te cilet jane ndare ...
Get Him to the Greek
10
HD

Get Him to the Greek

Një kompani muzikore merr përsipër të shoqërojë këngëtarin britanik të rokut, Aldos Snou, në një koncert në Los Anxheles.
F
4.7
HD

F

2010

F

Një grup mësimdhënësish duhet të mbrohen nga një bandë vrasëse e fëmijëve kur shkolla e tyre mirret peng për disa orë.
13Hrs
4.5
HD

13Hrs

2010

13Hrs

Sarah kthehet në shtëpinë e saj të trazuar familjare në një fshat te izoluara, për një vizitë shumë të shthurur. Ndërsa një stuhi shpërthen ...
Born to Raise Hell
4.5
HD

Born to Raise Hell

Një agjent i Interpol A është i ngarkuar në një task force të Evropës Lindore për të synuar trafikimin e armëve dhe për të luftuar në të gjithë ...
Airline Disaster
2.6
HD

Airline Disaster

Kur Presidentja mëson se terroristët e brendshëm kanë rrembyer avionin më të madhë me emrin Jet megjithë pasagjerët dhe vëllain e saj që gjindet ...
Killers
10
HD

Killers

Një grua në pushime takon mashkullin e saj ideal, që i con të dy në një martesë të shpejtë. Megjithatë pas kthimit të tyre në shtëpi, jeta e tyre ...
Skyline
4.4
HD

Skyline

Drita të çuditshme zbresin në qytetin e Los Angeles, duke tërhequr njerëzit jashtë si insekte , ku një forcë jashtëtokësor kërcënon të gëlltisë ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.