2009

Watchmen
7.6
HD

Watchmen

2009

Watchmen

Në vitin 1985 zhvillohen ngjarje alternative (të imagjinuara) ku vrasja e një kolegu super-hero e detyron detektivin Rorsçak ti futet ...
Chloe
6.3
HD

Chloe

2009

Chloe

Një doktoreshë (Julianne Moore) punëson një shoqëruese (Amanda Seyfried) për të joshur burrin e saj (Liam Neeson), i cili mendon ...
Bride Wars
5.5
HD

Bride Wars

2009

Bride Wars

Dy shoqe te ngushta behen rivale ne momentin qe te dyja aksidentalisht rezervojne te njejten dite martese.
Nine
5.8
HD

Nine

2009

Nine

Regjisori i famshëm i filmit Guido Contini lufton për të gjetur harmonin në jetën e tij profesionale dhe personale, pasi ...
The Fourth Kind
5.9
HD

The Fourth Kind

Një thriller që përfshin një mister të pazgjidhur në Alaskë, ku një qytet ka parë një numër të jashtëzakonshëm të ...
The Villain
6.3
4K

The Villain

Me rivalë të armatosur që e ndjekin, një grabitës banke guximtar strehohet në një rezidencë të qetë ku banon akoma ...
Love Aaj Kal
6.8
4K

Love Aaj Kal

Kjo komedi romantike ballafaqon historinë e Xheit dhe Mirës që përjetojnë nje lidhje "praktike" në distancë për të vazhduar me ...
Wake Up Sid
7.6
HD

Wake Up Sid

Nje djale i ri i perkedhelur i cili jetonte ne mumbai perjeton nje ndryshim te dembelizmit te tij kur ai ...
The Secret in Their Eyes
8.2
HD

The Secret in Their Eyes

Një këshilltar ligjor në pension shkruan një roman duke shpresuar për të gjetur mbylljen për një nga rastet e tij ...
17 Again
6.4

17 Again

2009

17 Again

Nëse në një farë mënyre do t’ju jepej mundësia, a do ta jetonit jetën tuaj nga e para? Tridhjetë e ...
Walled In
4.8

Walled In

2009

Walled In

Një agjente e një kompanie shkatërrimi zbulon sekrete tmerruese në rrënojat e një ndërtese që sapo ka rrëzuar.
A Perfect Getaway
6.5

A Perfect Getaway

Për muajin e mjaltit, një çift i porsamartuar shkojnë në ishujt tropikal të Hawaii-it. Ndërsa udhëtonin nëpër fshatrat parajsore, çifti ...
Blood: The Last Vampire
5.3

Blood: The Last Vampire

Saja e cila është një agjente e fshehte qeveritare lufton demonët në një post bllok në Japoni e cila është ...
Sherlock Holmes
7.6

Sherlock Holmes

Detektivi Sherlock Holmes dhe partneri i tij Watson përfshihen në një beteje mes forcës dhe zgjuarsisë me një dyshim se ...
I Love You, Beth Cooper
5.3
HD

I Love You, Beth Cooper

Një i ri i deklaron dashurinë e tij vajzës më të nxehtë dhe më të popullarizuar në shkollë "Beth Cooper" ...
Lucky Luke
10

Lucky Luke

2009

Lucky Luke

Pistoleri i pa u lodhur, Luki Luk, urdhërohet nga Presidenti për të sjellë paqe në qytetin e Daisy!
Pandorum
6.8

Pandorum

2009

Pandorum

Anëtarë të një ekuipazhi të një anije hapësinore zgjohen pa ditur misionin dhe identitetet e tyre...
The Haunting in Connecticut +12
5.9

The Haunting in Connecticut +12

Pasi një familje detyrohet të zhvendoset për shëndetin e djalit të tyre, ata fillojnë të shikojnë sjellje mbinatyrore në shtëpinë ...
Ninja Assassin
6.4

Ninja Assassin

Raizo është një nga vrasësit më të mëdhenj në botë. Banda Ozunu, një shoqëri sekrete e cila është e panjohur ...
My Sister’s Keeper
7.4

My Sister’s Keeper

Ana Fitzxherald mundohet të fitojë pavarësinë mjekësore nga prindërit e saj të cilët deri tani e kanë shfrytëzuar për të ...
Lebanon
6.9

Lebanon

2009

Lebanon

Gjatë Luftës së Parë Liban në vitin 1982, një tank i vetëm dhe një togë e paratrupave janë dërguar për ...
My Bloody Valentine +12
5.5

My Bloody Valentine +12

Tomi kthehet në vendlindjen e tij në përvjetorin e dhjetë të masakrës së natës së Shën Valentinit ku u vranë ...
Paul Blart: Mall Cop
1

Paul Blart: Mall Cop

Kur një qendër tregtare merret në kontroll nga një bandë hajdutësh, është koha që një roje sigurie me karakter të ...
The Hangover
7.8

The Hangover

Pas një nate feste beqarisë tre shokët zgjohen të humbur nga parti në Las Vegas, ku njëri nga ta zhduket ...
Brothers
7.1

Brothers

2009

Brothers

Sam Cahill (Tobey Maguire) dhe Tomi Cahill (Jake Gyllenhaal) janë vëllezër. Sami, niset për misionin e tij të katërt në ...
Law Abiding Citizen
7.4

Law Abiding Citizen

Pasi Klajd Aleksandër Sheltonit i vrasin të shoqen dhe të bijën, ai irritohet sepse vrasësit nuk marrin dënimin e duhur ...
Solomon Kane
6.1

Solomon Kane

Solomon Kane është një luftëtar brutal i armatosur me pistoleta dhe shpata. Pasi mëson se shpirti i tij është i ...
Jennifer’s Body
10

Jennifer’s Body

Nje nxitese tifozesh e pushtuar nga djalli kthehet ne nje vrasese vecanerisht e shokeve te saj te klases. A mundet ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.