2009

The International
6.5
HD

The International

Një agjent i Interpolit, kërkon të ekspozojë rolin e një institucioni të lartë financiar, në një marrëveshje ndërkombëtare armësh.
Fanboys
6.6
HD

Fanboys

2009

Fanboys

Fansat fanatikë të Star Wars marrin një udhëtim në fermën e George Lucas për të bërë një shfaqja për mikun ...
The Unborn
4.8
HD

The Unborn

2009

The Unborn

Një grua e re lufton shpirtin që ngadalë është duke e marrë nën kontroll atë.
The Canyon
5.9
HD

The Canyon

2009

The Canyon

Filmi paraqet një histori të një çifti të posamartuar ku për muajin e mjaltit vendosin të eksplorojnë “Kanjonin e Madh”, ...
Obsessed
4.9
HD

Obsessed

2009

Obsessed

Një menaxher i suksesshëm i aseteve, i cili sapo ka marrë një promovim të madh në punën e tij , ...
The Hole
5.7
HD

The Hole

2009

The Hole

Dy vëllezër hapin një vrimë misterioze në bodrumin e tyre që i çon në korridoret më të errëta të frikës ...
Funny People
6.3
HD

Funny People

George është një komedian shumë i suksesshëm i cili mëson se ka një çrregullim në qarkullimin e gjakut dhe i ...
The Time Traveler’s Wife
7.1
HD

The Time Traveler’s Wife

Për shkak të një çrregullimi gjenetik, bibliotekari bukurosh Henry DeTamble vullnetarisht zvarritet nëpër kohë, duke u shfaqur në momente të ...
State of Play
7.1
HD

State of Play

Një skuadër reporterësh investigativë punojnë përkrah një detektivi në përpjeke për të zgjidhur vrasjen e bashkëshortës së një kongresmeni.
Night Train
5.7
HD

Night Train

Dy pasagjerë dhe dirigjenti i trenit zbulojnë se një njeri ka vdekur në kabinën e tyre të trenit të natës. ...
The Road
7.3
HD

The Road

2009

The Road

Në një botë të rrezikshme apokaliptike, një baba i sëmurë mbron djalin e tij teksa po udhëtojnë drejt detit.
Extract
6.2
HD

Extract

2009

Extract

Joel, pronari i një fabrikë lëngjesh, përpiqet të luftoj me një mori problemesh personale dhe profesionale, të tilla si gruan ...
Whiteout
5.5
HD

Whiteout

2009

Whiteout

Marshallja Amerikane Carrie Stetko ndjek një vrasës në Antarktidë, aty ku dielli është gati për të perënduar për gjashtë muaj.
Countdown: Jerusalem
2.6
HD

Countdown: Jerusalem

Një gazetar kërkon vajzën e tij pasi një seri katastrofash e shtyjnë një shoqëri të destabilizuar drejt pragut të luftës ...
The Men Who Stare at Goats
6.2
HD

The Men Who Stare at Goats

Një reporter në Irak mund të ketë historinë e jetës kur ai takohet me Lyn Cassady, një djalë i cili ...
Up in the Air
7.4
HD

Up in the Air

Me një punë të udhëtojë nëpër vend dhe të pushojë njerëzit nga puna, Ryan Bingham gëzon jetën e tij jashtë ...
Ninja
5.5
HD

Ninja

2009

Ninja

Një perëndimor i quajtur Kasei, studion arte marciale në Japoni. Atij i kërkohet të kthehet në Nju Jork në mbrojtje ...
Shinjuku Incident
7.1
HD

Shinjuku Incident

Një imigrantë i thjeshtë kinezë në luftë kundër një prej organizatave më të fuqishme kriminale në planet.
The Pink Panther 2
5.6
HD

The Pink Panther 2

Inspektori Zhak Kruzo bëhet bashkë me një skuadër ndërkombëtare detektivësh që janë po aq të hutuar sa ai. Misioni i ...
Red Sands
4.3
HD

Red Sands

2009

Red Sands

Gjatë një misioni në Lindjen e Mesme, një grup ushtarësh amerikanë shkatërrojnë një statujë nga mërzia vetëm për t’u vizituar ...
Love Happens
5.6
HD

Love Happens

Një e ve libri i të cilës është gati për të dështuar e kthen atë në një bestseller, bie në ...
Gamer
5.8
HD

Gamer

2009

Gamer

Në të ardhmen një lojë e kontrollit të mendjes, vdekje të përgjakshme janë të detyruara të luftohen në një ambjent ...
Run Bitch Run
10
HD

Run Bitch Run

Gjërat shkojnë tmerrësisht keq kur Katerina dhe Rebeka, dy vajza katolike trokasin në derën e gabuar për të shitur broshura ...
Surrogates
6
HD

Surrogates

2009

Surrogates

Është një botë ku njerëzit qëndrojnë në shtëpitë e tyrë dhe jetojnë midis robotëve. Një polic duhet të dalë nga ...
The Bad Lieutenant: Port of Call – New Orleans
10
HD

The Bad Lieutenant: Port of Call – New Orleans

Terens MekDonaf është një detektiv për trafikim të narkotikëve dhe kumarxhinjëve në post-Katrina Nju Orlins duke hetuar vrasjen e pesë ...
The Lost Tribe
10
HD

The Lost Tribe

Pas një përplasjeje shkatërruese të anijes së tyre në një shkëmb, një grup shokësh mbesin të bllokuar në një ishull ...
Don’t Look Back
5.9
HD

Don’t Look Back

Zhani një shkrimtare, e martuar me dy fëmijë – fillon të shikoj ndryshime të pashpjegueshme në shtëpinë e saj. Trupi ...
Confessions of a Shopaholic
5.9
HD

Confessions of a Shopaholic

Një vajzë e sapo diplomuar fiton një punë si gazetare ekonomie në Nju Jork për të mbështetur bizneset ku ajo ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.