2008

Deception
6.1
HD

Deception

2008

Deception

Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i ...
Witless Protection
3.2
HD

Witless Protection

Tregimi qëndron në një sherif të vogël qytetesh që dëshmon atë që ai beson se është rrëmbim dhe nxiton për të shpëtuar një grua. Rrëmbyesit dalin ...
The Echo
10
HD

The Echo

2008

The Echo

Boby lëshohet në provë nga Rikers dhe shkon në banesën e vjetër në një fshat lindor në Nju Jork, ku nëna e tij e vetmuar ka jetuar dhe ka vdekur. ...
Twin Daggers
10
HD

Twin Daggers

Një vrasës i dyshimtë i arteve marciale në Los Angeles është punësuar nga një grua e bukur për t’u hakmarrë për vdekjen e prindërve të saj, të ...
The Stoning of Soraya M.
8.0
HD

The Stoning of Soraya M.

Një film i mrekullueshem nga Cyrus Nowrasteh mbi shkeljen e të drejtave të grave në Iran, një film i cili flet së si një “Burrë” ka çdo lloj të ...
Autopsy
5.0
HD

Autopsy

2008

Autopsy

Nje grup shokësh jan në ditët e fundit të kolegjit , ata kanë vendosur për të marrë një pushim të fundit së bashku para se të përballen me botën ...
Bronson
7.1
HD

Bronson

2008

Bronson

Një djalë i ri i cili u dënua me 7 vjet burg për vjedhjen e një zyre postare përfundoi duke harxhuar 30 vjet të jetës së tij në vetmi të plotë. ...
The Wackness
7.0
HD

The Wackness

Është vera e vitit 1994, dhe rrugët e Nju Jorkut po gumzhijnë me hip-hop. Vendosur kundër këtij sfondi, një adoleshent i vetmuar i quajtur Luka ...
Hell Ride
5.1
HD

Hell Ride

2008

Hell Ride

Dy rivale të bandave të motorve, Viktorët dhe Gjashtë-Gjashtë-Gjashtë, ri furnizojne me dekada rivalitetin e tyre të vjetër.
Forever Strong
7.3
HD

Forever Strong

Një lojtar ragbi futet në një qendër dënimi për të rinjtë. Atje ai luan për skuadrën Hajland Ragbi dhe së fundmi luan kundër të atit në ...
Inkheart
6.1
HD

Inkheart

2008

Inkheart

Një vajzë e re zbulon se babai i saj ka një talent të mahnitshëm për të nxjerrë jashtë karakteret nga librat e tyre dhe duhet të përpiqet për të ...
Doomsday
6.0
HD

Doomsday

2008

Doomsday

Një film aksion-thriller, ku një ekip njerezish punojnë për të parandaluar një katastrofë që kërcënon të ardhmen e racës njerëzore…
In Bruges
7.9
HD

In Bruges

2008

In Bruges

Pasi një punë shkon keq, vrasësi me pagesë Rei dhe partneri i tij presin udhëzimet e radhës nga bosi i tyre i pamëshirshëm në Bruksel, vendi i ...
Lakeview Terrace
6.1
HD

Lakeview Terrace

Një oficer i policisë së Los Anxheles nuk do ndalojë para asgjëje për t'i larguar fqinjët e rinj që sapo kanë ardhur.
Traitor
7.0
HD

Traitor

2008

Traitor

Kur agjenti i FBI-së Roy Clayton i futet një hetimi për një komplot të rrezikshëm ndërkombëtar, të gjitha të dhënat e drejtojnë tek ish-oficeri i ...
Fireproof
6.6
HD

Fireproof

2008

Fireproof

Në një përpjekje për të shpëtuar martesën e tij, një zjarrfikës përdor një eksperiment 40-ditor të njohur si “The Love Dare”.
Vantage Point
6.6
HD

Vantage Point

Pas takimi të G8-t përpjekjet për tentativat e vrasjes ndaj Presidentit Amerikan nuk janë ndalur nga shumë këndvështrime të ndryshme.
Killshot
6.0
HD

Killshot

2008

Killshot

Bukuroshja Carmen Colson dhe burri i saj Wayne janë të vendosur në programin e Mbrojtjes së Dëshmitarëve Federal pasi përjetojne një “incident”. ...
The Red Baron
6.4
HD

The Red Baron

Richthofen shkon në luftë si mijëra njerëz të tjerë. Si pilotë luftarakë, ata bëhen heronj kultesh për ushtarët në fushat e betejës. Të shënuar ...
Pride and Glory
6.7
HD

Pride and Glory

Kodi moral i një familje testohet kur Ray Tierney heton një rast që tregon skandalin e korrupsionit që përfshin vëllain e tij polic. Për Ray e ...
21
6.8
HD

21

2008

21

“21” është një histori e bazuar në fakte reale të 6 studentëve të MIT të cilët u trajnuan të numëronin letrat e lojës “Black Jack”. Ata filluan ...
The Brothers Bloom
6.8
HD

The Brothers Bloom

Gjatë gjithë jetës së tyre, vëllezërit Stiven dhe Blum kanë perfeksionuar artin e mprehtë të mashtrimit. Tani, ata janë gati për një punë të ...
Felon
7.5
HD

Felon

2008

Felon

Një burrë me familje është i dënuar për vrasjen e një njeriu te bezdisshëm, ai duhet të përballet me jetën pas një sistemi te dhunshme penal.
Slumdog Millionaire
8.0

Slumdog Millionaire

Një adoleshent i cili u rrit në lagjet e varfëra të Mumbait, bëhet protagonist në emisionin  ”Kush do të bëhet një milioner?” në versionin ...
The Chaser
7.9
HD

The Chaser

2008

The Chaser

Një tutor i zënë ngushtë prej parave mbeshtetet në aftësitë e tij si ish detektiv për të zbuluar se çfarë ka ndodhur me prostitutat e tij të ...
Milk
7.6
HD

Milk

2008

Milk

Historia e Harvey Milk, dhe lufta e tij si një aktivist amerikan homoseksual i cili ka luftuar për të drejtat e homoseksualëve dhe u bë zyrtari i ...
Nights in Rodanthe
6.0
HD

Nights in Rodanthe

Një mjek i cili po udhëton për të takuar djalin e tij, bie në dashuri me një grua të martuar të cilën e takon në një hotel gjate udhëtimit…
100 Feet
10
HD

100 Feet

2008

100 Feet

Pasi Marnia vret burrin e saj abuzues për vetëmbrojtje, ajo është dënuar me arrest shtëpiak, vetëm për të zbuluar se shtëpia është e pushtuar nga ...
The Strangers
6.2
HD

The Strangers

Një çift i ri që po qëndron në një shtëpi të izoluar verore pushimi, terrorizohet dhe sulmohen nga tre persona të panjohur.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.