2007

Jump In!
5.4
HD

Jump In!

2007

Jump In!

Historia rrotullohet rreth një boksieri të ri, Izzy Daniels, i cili stërvitet për të ndjekur hapat e babait të tij duke fituar Dorën e Artë , por ...
Evening
6.6
HD

Evening

2007

Evening

Një dramë qe eksploron te kaluarën romantike dhe emocionale te Ann Grant dhe bijave të saj, Constance dhe Nina. Gjersa Ann është duke vdekur, ajo ...
Hostel: Part II
10
HD

Hostel: Part II

Tre studente amerikane joshen për të shkuar në një bujtinë sllovake ku shumë shpejtë do të zbulojnë të vërtetën e tmerrshme se pse ndodhen atje...
Across the Universe
7.4
HD

Across the Universe

Një dashuri e pastër mes dy të rinjve të klasave të ndryshme në mes luftës në Vietnam dhe këngëve të famshme të grupit legjendar The Beatles.
Are We Done Yet?
4.1
HD

Are We Done Yet?

Të porsamartuarit Nick dhe Suzanne vendosin për të lëvizur në periferi për të siguruar një jetë më të mirë për dy fëmijët e tyre. Por ideja e ...
Elizabeth: The Golden Age
6.9
HD

Elizabeth: The Golden Age

Mbretëresha Elizabeth vazhdon me kriza të shumta në fund të mbretërimit të saj, duke përfshirë intrigat e gjykatës, një komplot për vrasje, ...
Captivity
4.7
HD

Captivity

2007

Captivity

Një modele e bukur rrëmbehet në një ngjarje bamirësie dhe burgoset në një qeli me një të burgosur tjetër. Kur kaptari i tyre i nënshtron të dytë ...
The Orphanage
7.5
HD

The Orphanage

Një grua sjell familjen e saj prapa në shtëpinë e saj të fëmijërisë, e cila përdoret si jetimore për fëmijët me aftësi të kufizuara. Djali i saj ...
Gabriel
5.7
HD

Gabriel

2007

Gabriel

GABRIEL tregon historinë e një engjelli që lufton për të sjellë dritë në purgator – një vend ku mbretëron errësira – ku mundohet ti shpëtoje ...
Missionary Man
5.2
HD

Missionary Man

Një i huaj misterioz sillet në qytet me një motor të veçantë. E gjitha qe ai mbart është bibla dhe një dëshirë për drejtësi.
The Contractor
5.5
HD

The Contractor

Një ish-agjenti të CIA-së i kërkohet të heqë qafe një terrorist, por pasi futet ne telashe ai ze miqesi me nje vajze 12-vjecare.
Perfect Stranger
5.7
HD

Perfect Stranger

Një gazetar shkon fshehtas që të zbuloj biznesmenin Harrison Hill si vrasësin e shoqës së saj të fëmijërise. Paraqitur si një nga viktimat e tij, ...
The Hills Have Eyes 2
5.1
HD

The Hills Have Eyes 2

Një grup i trajnerëve të Gardës Kombëtare e gjejnë veten duke u ndeshur me një grup vicioz të mutantëve në ditën e tyre të fundit të stërvitjes ...
Guru
7.8
HD

Guru

2007

Guru

Gurukant Desai, djali i një mësuesi fshati heq dorë nga shkolla dhe shkon për të punuar jashtë shtetit, pas disa viteve punë kthehet në Indi, dhe ...
Premonition
5.9
HD

Premonition

Një shtëpiake me depresion mëson se burri i saj ka vdekur në një aksident me makinë një ditë më parë, zgjohet mëngjesin tjetër dhe e gjenë atë të ...
Hannibal Rising
6.2
HD

Hannibal Rising

Historia nis në Evropën Lindore në fundin dëshpërues të Luftës II Botërore. Për shumë veta s’ishte më një konflikt mes kombeve por një mbijetesë ...
Before the Devil Knows You’re Dead
7.3
HD

Before the Devil Knows You’re Dead

Dy vëllezër organizojnë vjedhjen e bizhuterive të dyqanit të prindërve të tyre por puna shkon tmerrshëm keq, duke shkaktuar një seri ngjarjesh që ...
Disturbia
6.9
HD

Disturbia

2007

Disturbia

Një adoleshent që jeton nën arrest shtëpie bindet se fqinji i tij është një vrasës serial.
Love in the Time of Cholera
10
HD

Love in the Time of Cholera

Nje burre bie nga shkallet; duke vdekur shpreh dashurine per gruan e tij. Pas funderalit, nje burre therret gruan e ve. Ajo e largon ate. 50 vite ...
Boy A
7.7
HD

Boy A

2007

Boy A

Nëpërmjet këtij filmi, vjen historia e Xhejkut, një i ri që sapo është liruar nga burgu. Pas dënimit për kryerjen e një krimi të dhunshëm kur ...
The Heartbreak Kid
5.8

The Heartbreak Kid

Edi dyzetëvjeçar do të martohet vetëm 6 javë pasi ka njohur vajzën e ëndrrave të tij, por gjatë muajit të mjaltit, e vërteta mbi bashkëshorten do ...
1408
6.8
HD

1408

2007

1408

Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 në hotelin Dolphin në Nju Jork.Menjëhere pasi ai vendoset ...
88 Minutes
5.9
HD

88 Minutes

2007

88 Minutes

Kur një vrasës serial të cilin ai arriti ta gjente dhe ta vinte pas hekurave del në liri, një psikolog i policisë shkencore dhe pedagog i njohur ...
No Country for Old Men
8.1
HD

No Country for Old Men

Dhuna dhe sakatimi janë pasojat që vijnë pasi një gjuetar ndesh një marrëveshje droge të shkuar keq dhe më shumë se dy milion dollarë në kesh ...
Sunshine
7.3
HD

Sunshine

2007

Sunshine

Një ekip astronautësh ndërkombëtarë është dërguar në një mision të rrezikshëm për të ringjallur diellin që është në prag të vdekjes me një bombë ...
TMNT
6.3
HD

TMNT

2007

TMNT

Kur bota kërcënohet nga një e keqe antike, katër breshkat adoleshente duhet të ribashkohen dhe t'i tejkalojnë të metat e tyre në mënyrë që të ...
Savage Grace
5.9
HD

Savage Grace

Një dramatizim i rastit të vrasjes tronditëse të Barbara Daly Baekeland, e cila ndodhej në një banesë luksoze në Londër të premten 17 Nëntor ...
The Bucket List
10

The Bucket List

Dy burra të sëmurë me kancer largohen nga spitali dhe nisen në një udhëtim me një listë me gjërat që duhet të bëjnë para se të vdesin.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.