2006

The Ordeal
6.2
HD

The Ordeal

2006

The Ordeal

Makina e një këngëtari prishet thellë në pyje.
Idiocracy
6.6
HD

Idiocracy

2006

Idiocracy

Xho Bauers, përcaktimi i ''Amerikanit me nivel mesatar'' është kavja e zgjedhur nga Pentagoni për një projekt pllenimi. I harruar në kutinë ku e ...
The Alibi
6.4
HD

The Alibi

2006

The Alibi

Një njeri që drejton një shërbim alibish për burrat kurorëshkelës bllokohet me një klient të ri. Duke u përpjekur për të rregulluar situatën, ai ...
Babel
7.5
HD

Babel

2006

Babel

Tragjedia godet një çift të martuar gjatë pushimeve në shkretëtirën Marokene, duke prekur një histori ndërthurëse që përfshin katër familje të ...
Miss Potter
7.0
HD

Miss Potter

Historia e Beatrix Potter, autorës se librit më të dashur dhe me të shitur te fëmijëve, “The Tale of Peter Rabbit”, dhe lufta e saj për dashuri, ...
Rocky Balboa
7.2
HD

Rocky Balboa

Tridhjetë vjet pas rënies së gongut të parë, Roki Balboa rikthehet prej pensionit, dhe vesh dorezat e tij, për ndeshjen e fundit, kundër ...
Step Up
10
HD

Step Up

2006

Step Up

Tajler Gejxhit i jepet mundësia për të ndryshuar jetë pasi zëvendëson një kërcimtar të lënduar dhe bëhet partneri në performancën e diplomimit të ...
Inside Man
7.6
HD

Inside Man

2006

Inside Man

Një polic, një grabitës bankash dhe një komisioner i fuqishëm futen në negociata ku janë të përfshira shumë rreziqe, kjo pas veprimeve fantastike ...
Half Light
6.0
HD

Half Light

2006

Half Light

Rachel Carlson, një noveliste e suksesshme lëviz në një fshat të vogël skocez për të vazhduar me jetën e saj, pas vdekjes së djalit të saj. Gjëra ...
Blind Dating
6.1
HD

Blind Dating

Një njeri i verbër i ri (Pine) mendon se ka gjetur dashurinë me një grua indiane (Jay), edhe pse marrëdhënia e tyre është e mbushur nga dallimet ...
Perfume: The Story of a Murderer
7.5
HD

Perfume: The Story of a Murderer

Zhan-Baptist Grenuij, i lindur në Parisin kutërbues të shekullit të tetëmbëdhjetë, zhvillon një aftësi superiore të nuhatjes, të cilën e përdor ...
She’s the Man
6.4
HD

She’s the Man

Kur vëllai i saj vendos të largohet për disa javë në Londër, Viola shkon në shkollën e tij dhe maskohet si ai dhe bie në dashuri me një nga ...
The Hills Have Eyes
6.4
HD

The Hills Have Eyes

Një familje periferike amerikane është duke u terrorizuar nga një grup  njerëzish psikopatë që jetojnë në shkretëtirë, shumë larg nga qytetërimi…
Ice Age: The Meltdown
6.8
HD

Ice Age: The Meltdown

Mani, Sid, dhe Diego zbulojnë se epokës së akullnajave po i vjen fundi, dhe bashkohen të gjithë për një udhëtim. Në udhëtim, ata zbulojnë se ...
300
7.7

300

2006

300

Mbreti Leonidha dhe një grup prej 300 burrash loftojnë kundër persëve në Termopile në vitin 480-të para Krishtit.
Scary Movie 4
10
HD

Scary Movie 4

Cindy Campbell shkon në qytet për të takuar mikun e saj Tom Logan, dhe ai vetëvritet sepse nuk mbajti premtimin që i kishte bërë gruas së vetë. ...
The Border Post
7.7
HD

The Border Post

Në pranverë të vitit 1987 në kufirin midis Shqipërisë dhe Maqedonisë, një poste kufitare duhet të jete në gadishmeri nga frika e sulmeve ...
The Exterminating Angels
5.5
HD

The Exterminating Angels

Kujdes : Filmi përmban skena Erotike. “Engjëjt Vrasës”: Një regjisor bën audicione në kërkim të aktoreve të cilat janë gati të thyejnë tabutë e kohës.
Monster House
6.6
HD

Monster House

Përbindëshat nën shtrat janë mjaft të frikshem, por çfarë ndodh kur një shtëpi e tërë është jashtë për t'ju marrë ju? Tre adoleshentë synojnë të ...
RV
5.5
HD

RV

2006

RV

Bob Munro dhe familja e ngatërrestare marrin me qera një RV për një udhëtim drejt shkëmbinjve të Kolorados. Në fund të udhëtimit, atyre u duhet ...
End Game
5.1
HD

End Game

2006

End Game

Një agjent i Shërbimit sekret dhe një gazetare hetojne komplotin pas vrasjes së Presidentit.
Take the Lead
6.7
HD

Take the Lead

Historia e vërtetë e një mësuesi vallëzimi që besonte në talentin e një grupi fëmijësh problematikë…
Tristan & Isolde
6.9
HD

Tristan & Isolde

Një aferë mes trashëgimtarit të linjës së dytë të fronit Britanik (Franco) dhe princeshës se feudalit irlandez (Myles) shkakton reagim nga ...
Dr. Dolittle 3
3.9
HD

Dr. Dolittle 3

Lisa Dolittle dërgon vajzën e saj ‘Durango’ në një fermë, për të gjetur veten. Ndërsa atje, ajo përdor talentin e saj për të biseduar me kafshët.
Charlotte’s Web
6.3
HD

Charlotte’s Web

Derri Wilbur është i frikësuar para fundit të sezonit , sepse ai e di se do të vijë koha qe ai do të përfundojë në tryezën e darkes. Ai ben një ...
The Contract
10
HD

The Contract

Ray Keene (John Cusack), një baba i cili dëshiron të shpengojë veten në sytë e djalit të tij (Jamie Anderson), është duke u përpjekur për të ...
Alpha Dog
6.9
HD

Alpha Dog

2006

Alpha Dog

Një dramë e bazuar në jetën e Jesse James Hollywood, një shpërndarës droge i cili u bë një nga njerëzit më të rinj ndonjëherë që të jetë në ...
Rescue Dawn
7.3
HD

Rescue Dawn

Lufta epike e një piloti amerikan i cili lufton për mbijetesë pasi aeroplani i tijë rrëzohet  në një mision mbi Laos gjatë Luftës së Vietnamit.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.