2005

A Bittersweet Life
7.7
HD

A Bittersweet Life

Gjërat shkojnë keq kur një mafioz i rangut të lartë nuk ndjek urdhërat e shefit të tij.
Hostel
10
HD

Hostel

2005

Hostel

Tri studentë shkojnë në një qytet të Sllovakisë ku shpresojnë të gjejnë kënaqësitë e asnjë vendi tjetër, por nuk e kanë idenë se atje i pret ferri...
Man of the House
5.4
HD

Man of the House

Një Ranger nga Texas duhet të mbrojë një grup vajzash të cilat kanë dëshmuar për një vrasje.
Fun with Dick and Jane
6.1
HD

Fun with Dick and Jane

Kur Diku pushohet nga puna si z/president, e siguron gruan e tij Xhejn se së shpejti do të gjejë një punë tjetër dhe do të vazhdojnë të jetojnë ...
Green Street Hooligans
7.5
HD

Green Street Hooligans

Një i dëbuar nga qyteti Harvard, fillon jetën e ti të dhunshme në Londër me botën e krimit dhe huliganizmit në futboll.
Get Rich or Die Tryin’
5.1
HD

Get Rich or Die Tryin’

Një film i luajtur nga 50 Cent ku tregohet historia e një shpërndarësi droge i cili largohet nga bota e krimit për pasionin e tij, muzikën rep.
The Cave
5.1
HD

The Cave

2005

The Cave

Krijesa gjakatarë presin një grup zhytësish të cilët bllokohen në një rrjet shpelle nënujore.
The Constant Gardener
7.5
HD

The Constant Gardener

Një i ve është e vendosur ti shkojë deri në fund një të fshehte të mundshme shpërthyese që përfshin vrasjen e gruas së tij, biznesin e madh, dhe ...
Supercross
4.1
HD

Supercross

2005

Supercross

Të ballafaquar me vdekjen e dyshimtë të atit të tyre, dy vëllezër duhet të motivojnë njëri-tjetrin për të hipur përsëri në Motorat e  tyre , për ...
Melissa P.
4.7
HD

Melissa P.

2005

Melissa P.

Një vajzë adoleshente, që jeton me nënën dhe gjyshen, do të ketë eksperiencat e saj të para seksuale që do lënë shenjë në jetën e saj shoqërore ...
Venom
4.7
HD

Venom

2005

Venom

Një grup adoleshentësh kanë frikë për jetën e tyre në kënetat e Luizianës, të ndjekur nga Z. Jangles, një njeri i pushtuar nga 13 shpirtra të ...
Sarkar
7.7
HD

Sarkar

2005

Sarkar

Autoriteti i një njeriu, i cili drejton një qeveri paralele në Mumbai, është sfiduar. Djali i tij ngrihet për t’u përballur me armiqtë e tij.
Turtles Can Fly
8.1
HD

Turtles Can Fly

Pranë kufirit Irakiano-turk në prag të pushtimit amerikan, fëmijët refugjatë si Kak 13-vjeçar (Ibrahim), vlerësojne dhe presin fatin e tyre.
The Descent
7.2
HD

The Descent

Një ekspeditë në shpellë shkon shumë keq, ku eksploruesit bllokohen brenda dhe ndiqen nga një lloj i çuditshëm grabitqari.
Shinobi: Heart Under Blade
7.0
HD

Shinobi: Heart Under Blade

Dashuruesit me yje të zinj duhet të luftojnë në anët e kundërta në një betejë që do të përcaktojë Shogun tjetër.Në një konferencë vjetore me ...
The Legend of Zorro
10
HD

The Legend of Zorro

Pavarësisht se është duke u përpjekur për të mbajtur pijen e tij në minimum, një kërcënim po vjen drejt Kalifornisë kjo gjë shkakton një aventurë ...
All About Anna
4.4
HD

All About Anna

KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Ana është një stiliste e re kostumesh, e ...
Thank You for Smoking
7.6
HD

Thank You for Smoking

Komedi satirike që ndjek makinacionet e zëdhënësit kryesor të shefit të madhë të duhanit, Nick Naylor, që rrotullohet në emër të cigareve, ndërsa ...
The Ice Harvest
10
HD

The Ice Harvest

Një avokat tenton të beje një krim në prag të krishtlindjeve,duke shpresuar që të marre lek nga një bandë e fuqishme në vend,por shoku i tij i ...
The Big White
6.4
HD

The Big White

Për të zgjidhur problemet e tij financiare, një agjent udhëtimesh ka syrin e tij në një kufomë të ngrirë, të cilën ndodh që janë duke e kërkuar ...
The Tiger and the Snow
10
HD

The Tiger and the Snow

Një dashuri godet poetin italian të mbërthyer në Irak në fillim të pushtimit nga amerikanët.
March of the Penguins
7.6
HD

March of the Penguins

Shikoni në udhëtimin vjetor të penguinëve Perandor se si ata marshojnë drejt tokës së tyre tradicionale të mbarështimit.
Be Cool
5.7
HD

Be Cool

2005

Be Cool

I pakënaqur me industrinë e filmit, Kili Palmer përpiqet në industrinë e muzikës, duke u takuar me të venë romantike te nje ekzekutivi muzike.
Yes
10
HD

Yes

2005

Yes

Ajo është një shkencëtare në një martesë pa dashuri me Antonin, një politikan dinak. Ai është një mjek libanez në mërgim, duke punuar …
Harsh Times
6.9
HD

Harsh Times

"Kohë të Vështira ": Dy shokë në jug të Los Anxhelesit përfshihen në ngjarje dhune, ndërkohë që aplikojnë për të hyrë në forcat e policisë.
Wolf Creek
6.3
HD

Wolf Creek

2005

Wolf Creek

Disa udhëtare te bllokuar në Australin e larget bien pre e një vrasësi që ofron për të rregulluar makinën e tyre, dhe pastaj i robëron ata.
Keeping Mum
6.8
HD

Keeping Mum

Nje Pastor i zene duke shkruar nje predikim nuk kupton se gruaja e tij ka nje lidhje dashurie dhe femijet e tij nuk po ecin mire
The Amityville Horror
6.0
HD

The Amityville Horror

I bazuar në historinë e vërtetë të Xhorxh dhe Kathi Lax, Tmerri i Amitvillit qëndron ende një nga historitë më të frikshme për shkak të një fakti ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.