2004

Don’t Move
7.1
HD

Don’t Move

Një grua e varfër (Penelope Cruz) përfshihet në një aferë me një mjek (Castellitto).
My Summer of Love
6.8
HD

My Summer of Love

Ne nje fshat ne Yorkshire, Mona takon Tamsion, nje vajze ekzotike. Gjate sezonit te veres ato zbulojne se kane per ...
Alfie
6.2
HD

Alfie

2004

Alfie

Një feminist mëson rrugën e vështirë në lidhje me rreziqet e veprimeve të tij.
Open Water
5.7
HD

Open Water

2004

Open Water

Një film i bazuar mbi historinë e vërtetë të dy zhytësve, të cilët gjenden të braktisur nga varka e tyre ...
Finding Neverland
7.7
HD

Finding Neverland

Historia e miqësisë J.M. Barrie me një familje që e frymëzoi atë për të krijuar Peter Pan.
Shrek 2
7.2
HD

Shrek 2

2004

Shrek 2

Prindërit e Princeshës Fiona ftojnë atë dhe Shrekun për darkë për të festuar martesën e saj. Vetëm se nuk e dinin që të porsamartuarit ishin dy përbindësha.
Undertow
6.7
HD

Undertow

2004

Undertow

Pas vdekjes së gruas së tij Audrey, John Munn lëviz me dy bijtë e tij, në një fermë derrash në ...
The Chronicles of Riddick
6.7
HD

The Chronicles of Riddick

Riddick shkon ne nje planet te quajtir Helioni i Pare dhe e gjen veten perballe nje perandori pushtuese te quajtur ...
Godsend
10
HD

Godsend

2004

Godsend

Një çift bien dakord që djalin e tyre të ndjerë ta klonojn, nën mbikëqyrjen e një mjeku enigmatikë, por gjëra ...
In Good Company
10
HD

In Good Company

Një punonjes ne moshë te mesme përballet me një shef të ri i cili është gati sa gjysma e moshës ...
Garden State
7.5
HD

Garden State

Një i ri kthehet në shtëpi për funeralin e nënës së tij pasi kish një dekadë i larguar nga familja.
The Terminal
7.3
HD

The Terminal

Një emigrant lindor e gjen veten të mbyllur në aeroportin e JFK, dhe duhet të marrë qëndrim të përkohshëm atje.
The Passion of the Christ
7.2
HD

The Passion of the Christ

Filmi Pasioni i Krishtit flet për 12 oret e fundit të Jezu Krishtit dhe kryqezimin e tij.
What the #$*! Do We (K)now!?
5.3
HD

What the #$*! Do We (K)now!?

Kërkimi i një fotografi imagjinar për të rizbuluar veten shpirtërisht është i ndërlidhur me pamjet dokumentare të shkencëtarëve dhe teologëve ...
Spider-Man 2
7.3
HD

Spider-Man 2

Peter Parker është i rrethuar me problemet në dështimet në jetën e tij personale ndërsa ai lufton me një shkencëtar ...
Ocean’s Twelve
6.5
HD

Ocean’s Twelve

Daniel Ocean (George Clooney) rekruton një anëtar më shumë në ekipin e tij në mënyrë që të mund të realizojë ...
The Bourne Supremacy
7.8
HD

The Bourne Supremacy

Fituesi i çmimit Oskar Matt Damon, rikthehet në rolin e ish agjentit të C.I.A. Jason Bourne, i stërvitur për të ...
Soul Plane
4.4
HD

Soul Plane

2004

Soul Plane

Një amerikan me ngjyrë pasi fiton një dëmshpërblim të majmë nga padia kundër një agjencie fluturimi vendos të hapë linjën ...
9 Songs
10
HD

9 Songs

2004

9 Songs

Në Londër çel dashuria midis një studenteje amerikane dhe një eksperti akullnajash anglez, të cilët pas koncerteve të rrokut, eksperimentojnë ...
After the Sunset
6.3
HD

After the Sunset

Dy hajdute mjeshtra (Salma Hayek dhe Pierce Brosnan) me ne fund do te terhiqen pas nje misioni te fundit te ...
Closer
9
HD

Closer

2004

Closer

Marrëdhënia e dy çifteve komplikohet kur burri nga njëri prej çifteve njeh gruan e tjetrit.
Mean Girls
7.0
HD

Mean Girls

2004

Mean Girls

Kedi Heron shkon shumë mirë me plastiket, një grup dominues vajzash në shkollën e saj të re, deri sa bën ...
The Girl Next Door
6.8
HD

The Girl Next Door

Ëndrra e një adoleshenti bëhet realitet kur një aktore porno bëhet fqinja e tij edhe bien në dashuri.
Collateral
7.6
4K

Collateral

2004

Collateral

Vinsent është një vrasës me kontratë i ftohtë që llogaritë gjithçka: është i jashtëzakonshëm në lojën e tij të tmerrshme. ...
Kyun…! Ho Gaya Na
10
HD

Kyun…! Ho Gaya Na

Nje vajze vendos te martohet me shokun e saj te femijerise, pasi u zhgenjye nga i dashuri i saj.
Downfall
10
HD

Downfall

2004

Downfall

Traudl Junge, sekretarja e fundit e Adolf Hitlerit, tregon për ditët e fundit të diktatorit nazist në bunkerin e tij ...
Hotel Rwanda
8.1
HD

Hotel Rwanda

Historia e vërtetë e jetës së Paul Rusesabagina, menaxheri i hotelit që strehoi mbi një mijë refugjatë gjatë luftës së ...
New Police Story
7.0

New Police Story

Një polic i shpallur hero në qytetin e tij e drejton skuadrën drejt një kurthi vdekjeprurës nga i cili ai ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.