2003

The Life of David Gale
10
HD

The Life of David Gale

” Jeta e David Gejl ” : Një burrë kundër dënimit me vdekje akuzohet për vrasjen e një mikeshe aktiviste dhe dërgohet në qelinë e vdekjes.
Alex & Emma
10
HD

Alex & Emma

Një shkrimtar duhet të perfundoje një roman në tridhjetë ditë, ose perndryshe do të përballet me zemërimin e peshkaqenëve të kredisë.
Final Destination 2
6.2
HD

Final Destination 2

Kur Kimberli ka një vizion të dhunshëm të një aksidenti në autostradë ajo e bllokon atë duke shpëtuar disa prej atyre që do vdisnin. Por të ...
The Hunted
6.0
HD

The Hunted

Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga ...
Bringing Down the House
5.6
HD

Bringing Down the House

Kur një djalë i vetmuar takohet me një grua në internet i cili ndodh të jetë në burg, ajo shpërthen qe të jetë me të, dhe vazhdon të bëj kërdi në ...
Scary Movie 3
10
HD

Scary Movie 3

Në filmin e tretë Sindi duhet të hetojë rrathët misteriozë në fushat e misrit dhe kasetat video, si dhe të ndihmojë presidentin për të ...
Cradle 2 the Grave
10
HD

Cradle 2 the Grave

Vajza e një hajduti xhevahirësh rrëmbehet pasi ai vjedh një koleksion të çmuar diamantesh të zeza, të cilat nuk janë aspak ashtu siç duken. 
Chalte Chalte
10
HD

Chalte Chalte

Priya Chopra is a fashion designer and Raj Mathur owns a small trucking company. They meet on the road, quarrel, and then fall for each other. ...
The Cooler
7.0
HD

The Cooler

Një profesionisti të lojrave të fatit i shkon ters gjithcka kur ai bie në dashuri.
Love Don’t Cost a Thing
5.1
HD

Love Don’t Cost a Thing

Dështaku i shkollës së lartë (Cannon) paguan nxitësen e tifozëve (Milian) që të paraqitet si e dashura e tij kështu që ai mund të konsiderohet ...
Confidence
6.7
HD

Confidence

Jake Vig është një mashtrues i zoti gati për aktin e radhës për të marrë hak per shokun e tij.
What a Girl Wants
5.8
HD

What a Girl Wants

Një adoleshente amerikane mëson që babai i saj është një politikan i famshëm anglez që ka vënë kantidaturën për zgjedhje. Megjithëse ajo mezi po ...
Jeepers Creepers 2
5.6
HD

Jeepers Creepers 2

Ditë pas ndodhisë së parë në qarkun Poho, një skuadër basketbolli, sulmohet nga “Kthetra”, krijesa mishngrënëse. Në ditën e 23-të të terrorit, ...
The Core
5.5
HD

The Core

E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojnë poshtë në bërthamë dhe ta bëjnë atë që të rrotullohet përsëri.
The Last Samurai
7.7
HD

The Last Samurai

Në vitin 1876, kapitenit të alkoolizuar, Nathan Algren, i ngarkohet detyra të trajnojë ushtrinë e perandorit Meiji për të eliminuar samurait ...
Private
10
HD

Private

Një përmbledhje historish që flasin për eroticizmin dhe për preferencat seksuale te femrës moderne.
Bad Santa
7.1
HD

Bad Santa

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e ...
Blind Horizon
5.6
HD

Blind Horizon

Frank humb kujtesën e tij pasi qëllohet në nj; qytet te vogël të shkretë në Teksas. Ndersa ai përpiqet për tu kujtuar dhe të kuptoj identitetin e ...
Hulk
5.7
HD

Hulk

2003

Hulk

Brus Bener një studiues gjenetike me një të shkuar tragjike, vuan nga një aksident që e transformon atë në një monstër jeshil kur ai zemërohet.
The Texas Chainsaw Massacre
6.2
HD

The Texas Chainsaw Massacre

Pasi marrin me vete nje djalosh te ri te tramatizuar qe po bente pit-stop 5 shoke e gjejne veten te ndjekur nga nje vrases me sharre elektrike ...
Underworld
7.0
HD

Underworld

Selena, një luftëtare e bukur, gjendet në luftën mes vapirëve dhe njerëzve ujqër. Edhe pse ajo rreshtohet me vampirët, ajo bie në dashuri me ...
Honey
5.3
HD

Honey

2003

Honey

Hanei është seksi, koreografe e videove muzikore se ciles i përmbyset bota pasi shefi i jep një ultimatum: të flejë me të ose të përjashtohet nga ...
The Recruit
6.6
HD

The Recruit

Një praktikant i shkëlqyeshëm i CIA-s duhet të provojë vlerën e tij në Fermë, bazat e trajnimit të fshehtë të agjencisë, ku mëson të mbrojë ...
Out of Time
6.5
HD

Out of Time

Një shef policie në Florida duhet të zgjidhi një vrasje të dyfishtë dashakeqe, përpara se ai vetë të bjeri në dyshim.
X2
10
HD

X2

2003

X2

Skuadra X-Men mblidhet për të gjetur një mutant që tentoi të vriste presidentin. Ndërkohë, Akademia e mutantëve sulmohet nga forca ushtarake.
Tears of the Sun
6.6
HD

Tears of the Sun

Bruce Willis në rolin e një komandanti të forcave speciale udhëheq ekipin e tij në xhunglën e Nigerisë për të shpëtuar një mjeke( Monica ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.