2002

Femme Fatale
6.3
HD

Femme Fatale

Një grua përpiqet të rregulloj jetën e saj, madje edhe e kaluara e saj si striptiste kthehet ta ndjekë atë. 
Kung Pow: Enter the Fist
10
HD

Kung Pow: Enter the Fist

Një film brenda një filmi, i krijuar për të mashtruar zhanrin e arteve marciale. Shkrimtari / regjisori Steve Oedekerk përdor karaktere ...
Devdas
7.8
HD

Devdas

2002

Devdas

Devdas is sent away by his father so he can improve himself but upon his return his father still doesn’t welcome him back. Devdas and Paro are in ...
The Count of Monte Cristo
10

The Count of Monte Cristo

Nje marinar anijesh tregtie akuzohet dhe burgoset gabimisht per tradhti. Pasi arratiset ai ia kushton jetes hakmarrjes ndaj njerezve qe e tradhtuan.
Ice Age
7.6
HD

Ice Age

2002

Ice Age

Gjatë epokës së akullnajave, një tigër, një përtac, dhe një mamuth leshator gjejne një foshnjë të humbur prej njeriu, dhe përpiqen ta kthejnë atë ...
S1m0ne
6.1
HD

S1m0ne

2002

S1m0ne

Një regjizor filmash rrezikohet kur ylli i tij largohet, kështu që ai vendos për të digjitalizuar një aktore për të zëvendësuar yllin, duke u ...
Stuart Little 2
5.4
HD

Stuart Little 2

Stuart, an adorable white mouse, still lives happily with his adoptive family, the Littles, on the east side of Manhattan's Central Park. More ...
Killing Me Softly
5.5
HD

Killing Me Softly

Një takim pasionant me Adam Tallisin, do e bëjë Alisin të braktisë të dashurin disa vjeçar, Xheikun. Por kjo marrëdhënie e re, fillon të lëkundet ...
Black Angel
5.2
HD

Black Angel

FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA: Gruaja e një udhëheqësi fashist magjepset nga një oficer i ushtrisë naziste gjermane.
The Rules of Attraction
6.7
HD

The Rules of Attraction

Studentë tepër të dobët dhe të mbi privilegjuar të Kolegjit Camden  janë një sfond për një trekëndësh dashurie të pazakontë mes një shpërndarësi ...
John Q
7.1
HD

John Q

2002

John Q

Xhoni, babai i një djali të cilit nuk i mjafton siguracioni i shëndetit për të kryer një transplant në zemër, detyrohet të mbajë peng stafin e ...
Welcome to Collinwood
6.4
HD

Welcome to Collinwood

Kur hajdutit Cosimo i jepet plani për një vjedhje të përsosur nga një i dënuar me burgim të përjetshëm në burg – është lloji i punës që ju ...
The Transporter
6.8
HD

The Transporter

Frank Martin është më i miri në atë që bënë: transporton gjëra pa bërë pyetje. Por transportimi i tij i fundit, një femër e re dhe e bukur e ...
Empire
6.0
HD

Empire

2002

Empire

Një tregtar droge i suksesshëm nga Bronx-i jugor, i cili mallin e tij e quan "Perandoria" i kthen shpinën të gjithë miqve të tij besnik dhe i jep ...
You Stupid Man
5.9
HD

You Stupid Man

Pasi një njeri më në fund ndahet nga ish e dashura e tij, e cila ka lëvizur në Los Angeles dhe bëhet një yll televiziv, dhe bie në dashuri me një ...
Reign of Fire
6.2
HD

Reign of Fire

Një pjellë dragonjsh dalin nga toka dhe fillojne t'i vendosin zjarrit çdo gjëje, duke vendosur dominimin mbi planetin.
The Time Machine
10
HD

The Time Machine

“Makina e Kohës” : Me shpresën për të ndryshuar ngjarjet e së shkuarës, një shpikës i shekullit të 19 gabimisht udhëton 800 mijë vjet në të ...
Undercover Brother
5.8
HD

Undercover Brother

Një organizatë Afroamerikane, B.R.O.T.H.E.R.H.O.O.D., është në luftë të përhershme kundër një organizate të bardhë “Njeriu” që mbron vlerat e ...
Minority Report
7.7
HD

Minority Report

Në një të ardhme ku njësit speciale te policisë jane në gjendje të arrestojnë vrasësit para se ata të kryejnë krimet e tyre, një oficer nga kjo ...
28 Days Later
7.6
HD

28 Days Later

Katër javë pas përhapjes së një virusi të pashërueshëm në mënyrë misterioze në gjithë Mbretërinë e Bashkuar, një pjesë e vogël e të mbijetuarve ...
Blue Crush
5.6
HD

Blue Crush

2002

Blue Crush

Si një surfere vajza përgatitet për një konkurrencë të madhe, ajo fillon të ndiejë diqka për një lojtar futbolli.
Resident Evil
6.7
HD

Resident Evil

Një njësi e posaçme ushtarake lufton fuqishëm, kundër një super-kompjuteri, i cili ka dalur jashtë-kontrollit, dhe kundër qindra shkencëtarëve, ...
Hero
7.9
HD

Hero

2002

Hero

Një oficer i mbrojtjes, Nameless, u thirr nga Mbreti i dinastis Qin në lidhje me suksesin e tij të dhënies fund të tre luftëtarëve.
Spider-Man
7.3
HD

Spider-Man

2002

Spider-Man

Jeta e Piter Parkerit ndryshon në momentin kur e ardhmja e tij bëhet pjesë e jetëve të të gjithëve. Një luftë mes heroit dhe njeriut të thjeshtë, ...
40 Days and 40 Nights
5.6
HD

40 Days and 40 Nights

Pas një ndarje të tmerrshme, një djalë i ri zotohet se do rrijë 40 ditë e 40 netë i “pastër” pa bërë seks, por në fund ai takon vajzën e ëndrrave ...
Gangs of New York
7.5
HD

Gangs of New York

Në vitin 1863, Amsterdam Vallon kthehet në zonën e Pestë në qytetin e Nju Jorkut për t'u hakmarrë kundër Bill Kasapit, personi që i mori jetën ...
Catch Me If You Can
8.1
HD

Catch Me If You Can

“Më kap nëse mundesh” është historia e vërtetë e falsifikatorit Frank Abagnale Jr. i cili lindi më 27 prill të vitit 1948 dhe e shtriu ...
Analyze That
5.9
HD

Analyze That

Krimineli Paul Viti lirohet nën kujdestarinë e dr.Ben Sobel, nga ku vetëm më shumë kaos krijohet.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.