2001

Attila
6.7
HD

Attila

2001

Attila

Legjenda flet për një udhëheqës të madh, i cili do të gjejë shpatën e Zotit të Luftës, dhe me të do të sundojë botën. "Gerard Butler" Atila, ...
Hannibal
6.8
HD

Hannibal

2001

Hannibal

Duke jetuar i dëbuar, Hanibal Lekter mundohet të rilidhet me agjenten  tashmë te turpëruar të FBI-së Klaris Starling, por e gjen veten objektiv ...
Jeepers Creepers
6.1
HD

Jeepers Creepers

Një motër e vëlla përballen me një përbindësh i cili ushqehet me pjesë të ndryshme njerëzish gjatë kthimit të tyre për në shtëpi.
Novocaine
5.8
HD

Novocaine

2001

Novocaine

Një dentist e gjen veten si të dyshuar për vrasje, pasi një paciente seksi e josh atë duke i ofruar drogë.
Rat Race
10
HD

Rat Race

2001

Rat Race

Një manjat i një kazinoje te Las Vegasit, vendos për të gjetur një rrugë të re për te fituar, dhe ngre një garë për të holla.
Not Another Teen Movie
5.7
HD

Not Another Teen Movie

Një përmbledhje e të gjitha filmave që janë akumuluar në dy dekadat e fundit per adoleshentet.
Dr. Dolittle 2
10
HD

Dr. Dolittle 2

Dr. John Dolittle the beloved doctor is back, but this time around he plays cupid to bumbling circus bear Archie as he’s so smitten by a Pacific ...
Wasabi
6.6
HD

Wasabi

2001

Wasabi

Huberti është një polic francez me mënyra të ashpra. Pasi detyrohet të marrë dy muaj pushime, ai kthehet në Japoni, ku ka punuar 19 vjet më parë, ...
Made
6.4
HD

Made

2001

Made

Dy boksierët që aspirojnë, miq të përjetshëm, përfshihen në një skemë të pastrimit të parave përmes një grupi të krimit të organizuar në nivel të ...
Behind Enemy Lines
6.4
HD

Behind Enemy Lines

Një marinës është qëlluar mbi territorin e armikut dhe është ndjekur pa mëshirë nga një zbatues i policisë sekrete dhe trupat kundërshtare. ...
Sex and Lucia
7.2
HD

Sex and Lucia

Jetët e disa personave takohen në një ishull të izoluar. Të gjithë bashkohen në novelën e një autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatërruar ...
Swordfish
6.5
HD

Swordfish

2001

Swordfish

Një agjent i fshehtë e anti-terrorizmit bashkë me hakerin me te mire ne bote (i cili është duke u përpjekur të qëndroje jashte telasheve) kane si ...
The Other Side of Heaven
10
HD

The Other Side of Heaven

John Groberg, një fëmijë ferme nga Idaho Falls, kalon një oqean për t’u bërë një misionar në ishujt e largët dhe ekzotike të Tongës gjatë viteve 1950.
The Hole
6.2
HD

The Hole

2001

The Hole

Katër të rinj në një shkollë private britanike fshehtësisht zbulojnë dhe eksplorojnë thellësitë e një vrime të mbyllur të nëndheshme krijuar ...
Pearl Harbor
6.1
HD

Pearl Harbor

Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, rivale per dashurine e se njejtes vajze. Ata do i bashkohen njeri tjetrit ne ...
Kiss of the Dragon
6.6
HD

Kiss of the Dragon

Një Oficier i tradhëtuar i intiligjences kërkon ndihmen e një prostitute për të provuar pafajesinë e tij nga një konspiracion vdekjeprures ...
Scary Movie 2
5.3
HD

Scary Movie 2

Katër adoleshentë gënjehen nga profesori i tyre duke shkuar në një shtëpi të pushtuar nga fantazmat për një projekt shkolle.
The Score
10
HD

The Score

2001

The Score

Nje hajdut i regjur shpreson te dale ne pension dhe te jetoje me pasurine e tij te pandershme teksa perpiqet te binde nje djale te ri qe te bejne ...
The One
10
HD

The One

2001

The One

Një zëvendës sherif lufton një version luftëtari universal identik në pamje me të, i cili bëhet edhe më i fortë sa herë vritet.
Training Day
10
HD

Training Day

Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me ...
Down to Earth
5.4
HD

Down to Earth

Pasi vdes para kohe, një komedian zezak ambicioz fiton një mundësi të dytë në jetë, duke u vendosur në trupin e një biznesmeni të pasur të bardhë.
Frailty
7.3
HD

Frailty

2001

Frailty

Një burrë rrëfehet tek një agjent i FBI-së, se si babai i tij fetar arriti deri në vrasje të shumëfishta për të zhduku "demonët".
Jay and Silent Bob Strike Back
6.9
HD

Jay and Silent Bob Strike Back

Libri me animime 'Bluntman and Chronic' vihet në jetë nga Xhei dhe Bob Memeci në personazhet kryesorë. Por kur ata nuk nxjerrin fitim nga kjo ...
The Others
7.6
HD

The Others

2001

The Others

Një grua që jeton në një shtëpi të errët të vjetër me dy fëmijët e saj te ndjeshem ndaj drites bindet se shtëpia e saj është me fantazma.
Ocean’s Eleven
7.8
HD

Ocean’s Eleven

Deni Oshuen dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht.
The Animal
10
HD

The Animal

2001

The Animal

Pasi ka bërë transplant organesh nga kafshë të ndryshme, një burrë e gjen veten duke ndjekur instinktet e kafshëve.
Spy Game
7.1
HD

Spy Game

2001

Spy Game

Agjenti i pensionuar  i CIA-së Nathan Muir kujton trajnimin e tij të Tom Bishop-it ndërsa punon kundër politikave të agjencis për ta liruar atë ...
Rush Hour 2
6.6
HD

Rush Hour 2

Karter dhe Li shkojnë në Hong-Kong për pushimë, por pa e kuptuar përfshihen në një rrjet fallsifikatorësh…
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.