2000

Shanghai Noon
6.6
HD

Shanghai Noon

Një prej rojave perandorake të Kinës, udhëton në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas një sërë ndodhish, do i duhet ...
Ready to Rumble
10
HD

Ready to Rumble

Dy fansa të mundjes janë shkatërruar nga rrëzimi i karakterit të mundesve të tyre te preferuar nga një promotor i paskrupullt.
Final Destination
6.7
HD

Final Destination

Një vegim të tmerrshëm i shfaqet një adoleshenti për miqtë e tij që do të vdesin në një aksident ajror dhe ai parandalon aksidentin, por duket se ...
Unbreakable
7.2
HD

Unbreakable

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. Përplasja është e jashtëzakonshme. ...
Meet the Parents
7.0
HD

Meet the Parents

Greg planifikon ti propozojë të dashurës së tij, Pamit. Megjithatë, ai mëson se më parë duhet ti marrë leje babait strikt të saj. Motra e Pamit ...
Padre Pio
7.7
HD

Padre Pio

Djali i varfër italian fshatari Francesco tashmë ka vizionet e Jezusit dhe të Marisë si fëmijë, por Djalli e viziton gjithashtu atë. Ai, ...
Get Carter
5.1
HD

Get Carter

Xhek Karterit i duhet të lëshojë të gjitha potencialet e pistoletës hakmarrëse pasi del nga jeta e tij e vetmuar dhe shkon tek kunata dhe mbesa e ...
Traffic
7.6
HD

Traffic

Një gjyqtar konservator emërohet nga Presidenti për të drejtuar luftën e Amerikës kundër drogës, por zbulon se vajza e tij adoleshente është një ...
O Brother, Where Art Thou?
10
HD

O Brother, Where Art Thou?

Poemë epike e Homerit “Odisea”, e vendosur në jug të thellë gjatë 1930. Në të, arratisen tre te dënuarit në kërkim për thesarin e ...
Mission: Impossible II
6.1
HD

Mission: Impossible II

Një agjent sekret dërgohet në Sidnei, për të gjetur dhe shkatërruar një sëmundje të modifikuar gjenetikisht të quajtur “Kimera”.
Cruel Intentions 2
4.3
HD

Cruel Intentions 2

Kjo ndodh disa vite para Cruel Intentions (1999), mbrapa aty ku Kathryn pë herë të parë takohet me Sebastianin, tërheqjen e tyre seksuale me ...
Road Trip
6.5
HD

Road Trip

Katër miq shkojnë në një udhëtim 1800 miljesh për të marr një kasetë të paligjshme qe u dergua gabimisht tek e dashura.
Battle Royale
7.7
Full HD

Battle Royale

Në të ardhmen, qeveria japoneze rrëmben një klasë me nxënës të klasës së nëntë dhe i detyron të vrasin njeri tjetrin duke fituar dhe mbijetuar ...
Men of Honor
10
HD

Men of Honor

Historia e Karl Brasher, Afrikanit të parë Amerikan,  invalidi i parë i luftës,  zhytësit të marinës së SHBA-së dhe njeriut i cili e trajnoi atë.
Harrison’s Flowers
7.1
HD

Harrison’s Flowers

Kur një fotoreporter i Newsweek zhduket në Jugosllavine e shkatërruar nga lufta, gruaja e tij udhëton për në Evropë për ta gjetur atë.
Rape me
10
HD

Rape me

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! “Më Përdhuno” : Dy vajza të margjinalizuara nga ...
Dinosaur
6.5
HD

Dinosaur

Një dinosaur jetim bashkohet në një udhëtim pas një breshëri meteoritësh që shkatërron shtëpinë e familjes së tij.
X-Men
7.4
HD

X-Men

2000

X-Men

Dy mutantë rekrutohen në një akademi private për llojin e tyre skuadra e superheronjve e të cilës duhet të përballet me një grup terrorist me të ...
Malena
10
HD

Malena

2000

Malena

Një grua provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh.
Bring It On
5.9
HD

Bring It On

Lina Cruz është nxitës-tifozja e zgjuar nga Lindja e Los Anxhelos që transferohet në një shkollë në Perëndim të Los Anxhelos, pasi nëna e saj e ...
Taxi 2
6.4
HD

Taxi 2

2000

Taxi 2

Inspektori i policisë Emilien dhe nje shofer taksie janë kthyer këtë herë në ndjekje të një grupi të Yakuzas Japoneze.
The Beach
6.6
HD

The Beach

Riçardi njëzet vjeçar udhëton në Tajlandë dhe e gjen veten në zotërim të një harte të çudtshme. Thuhet se ajo të çon në një plazh të vetmuar me ...
Cast Away
7.7
HD

Cast Away

Çak Noldan, një mekanik i FedEx-it dhe një njeri të cilit jeta i rrjedh e qetë, gjendet i vetëm në një ishull të vetmuar pas rrëzimit të ...
Mohabbatein
7.1
HD

Mohabbatein

In India, open romance is forbidden, as is showing affection in public. A college principal named Narayan is a strong believer in this, aware ...
Romeo Must Die
6.1
HD

Romeo Must Die

Një polic hakmarrës kërkon vrasësin e vëllait të tij dhe bie në dashuri me vajzën e një biznesmeni i cili është i përfshirë në një ...
Requiem for a Dream
8.3
HD

Requiem for a Dream

Utopitë e nxitura nga droga të katër njerëzve në ishullin Konei shkatërrohen kur e teprojnë me varësinë e tyre…
Cheeky
10
HD

Cheeky

2000

Cheeky

Filmi është i preferuar të shikohet nga personat qe jane mbi 18 vjeç. Ndërkohe që po kërkon për apartament në londer për të dashurin e saj , ...
Memento
8.5
HD

Memento

Një burrë krijon një sistem të çuditshëm për të ndihmuar atë të kujtoj gjëra, kështu që ai mund ta kërkojë vrasësin e gruas së tij pa pasur ...
Gone in Sixty Seconds
6.5
HD

Gone in Sixty Seconds

Një hajdut mjeshtër për vjedhjen e makinave duhet t’i kthehet industrisë dhe të vjedhë me ekipin e tij 50 makina brenda një nate për të ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.