1998

Blade
7.1
HD

Blade

1998

Blade

Një gjysmë vampir gjysmë njeri mbron rracën njerëzore nga vampirët e këqij.
Lethal Weapon 4
6.6
HD

Lethal Weapon 4

Me moshën e vjetër që u rëndon në kurriz dhe problemet e tyre në jetën e përditshme, oficerët e policisë, Mërtof dhe Rigs, duhet të përballen me ...
Kuch Kuch Hota Hai
10
HD

Kuch Kuch Hota Hai

Rahul & Anjali are best friends that fall into a romance triangle once Tina arrives. Rahul & Tina marry & have a child, which Tina ...
American History X
8.5
HD

American History X

Një ish neonazist mundohet që të ndalojë të vëllain të ndjekë dhe ai të njëjtën rrugë me të.
The Mask of Zorro
10
HD

The Mask of Zorro

Një hajdut i ri qe kërkon hakmarrje për vdekjen e vëllait të tij, është i trajnuar nga i madhi,i moshuari Zorro, i cili gjithashtu është duke ...
Deep Impact
6.1
HD

Deep Impact

Një asteroid me madhësi sa mali Everest i është drejtuar Tokës , e gjithë Bota mobilizohet dhe qeveritë e ndryshme të Botës fillojnë ti japin ...
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
10
HD

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Një lojë pokeri ngatërruese zë në kurth katër shokë, banditë, kultivues të barit, fajdexhinj dhe mbledhës të borxheve dhe i përplas përballë ...
Fear and Loathing in Las Vegas
7.5
HD

Fear and Loathing in Las Vegas

The hallucinogenic misadventures of sportswriter Raoul Duke and his Samoan lawyer, Dr. Gonzo, on a three-day romp from Los Angeles to Las Vegas. ...
Taxi
6.9
HD

Taxi

1998

Taxi

Një oficer policie pak i hutuar duhet të kërkojë ndihmën e një shoferi profesionist për të kapur grabitësit e bankave…
Ronin
7.3
HD

Ronin

1998

Ronin

Një ish-agjent informativ i SHBA-ve vihet në ndjekje të një pakoje të mistershme që kërkohet nga Irlandezët dhe Rusët…
Saving Private Ryan
8.6
HD

Saving Private Ryan

Një histori e bazuar në një ngjarje të vërtetë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Një grup i vogël ushtarësh me në krye kapitenin e tyre do të nisen ...
There’s Something About Mary
7.1
HD

There’s Something About Mary

Një njeriu i vjen shansi për t’u takuar me vajzën e tij te ëndërrave nga shkolla e mesme, edhe pse takimi i tij me të, kthehet në një katastrofë ...
City of Angels
10
HD

City of Angels

Kur engjelli mbrojtes Seth- i cili fshehurazi kujdeset per qytetaret e Los Anxhelosit- bie ne dashuri me Megin, nje kirurge zemre, ai mendon te ...
The Big Lebowski
10
HD

The Big Lebowski

Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri “Djaloshi” Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është ...
The Truman Show
9

The Truman Show

Ai është ylli i shfaqjes – por ai nuk e di. Jeta e Trumanit është e gjitha e sajuar… Vendi ku ai jeton është në fakt një studio e madhe me kamera ...
Ghulam
10

Ghulam

1998

Ghulam

Historia e nje djali i cili do te ndryshoje menyren e jeteses ne lagjen ku jeton, pasi shikon nje vrasje te padrejte. A do t`ia dal mbane ?
Dil Se…
7.8
HD

Dil Se…

The clash between love and ideology is portrayed in this love story between a radio executive and a beautiful revolutionary.
Savior
7.3

Savior

1998

Savior

Një marinarë i thekur në Legjionin e Huaj fillon për të gjetur humanizmin e tij kur përballet me një luftë të tmerrshme në Bosnje.
The Thin Red Line
10
HD

The Thin Red Line

Çfarë është kjo luftë, në zemër të natyrës?Pse kërkon natyra të sfidojë veten?Pse lufton toka kundër detit?Ka ndonjë fuqi hakmarrëse natyra?Mos ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.