1997

Open Your Eyes
10
HD

Open Your Eyes

Një burrë shumë i pashëm gjen dashurinë e jetës së tij, por pëson një askident dhe duhet të bëjë operacion fytyrën.
Titanic
10
HD

Titanic

Historia e një vajze shumë të pasur dhe një djali të varfer, të cilet takohen në anijen e cila bënte udhetimin e pare të saj. Historia e ...
George of the Jungle
5.4
HD

George of the Jungle

Thellë në zemër të Afrikës është një vend ku askush nuk ka hyrë ndonjëherë… një vend që i përket luanit, elefantit dhe majmunit, një vend ...
Another 9 1/2 Weeks
9
HD

Another 9 1/2 Weeks

Xhoni iken ne Paris per te gjetur te dashuren e tij Elizabeten. Ai gjen nje stiliste misterioze mode te quajtur Lea dhe ndihmesen e saj Kler dhe ...
Washington Square
10
HD

Washington Square

 Catherine Sloper ka gjetur njeriun e ëndrrave të saj në Morris Townsendin, por planet e saj që të martohet me të kundërshtohen fuqishëm nga ...
Boogie Nights
7.9
HD

Boogie Nights

Në këtë film, paraqitet rrugëtimi I një djali të ri, në industrinë amerikane të pornos së viteve 70 dhe 80.
Home Alone 3
10
HD

Home Alone 3

Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodër që ka ...
Amistad
7.3
HD

Amistad

Filmi bënë fjalë rreth një kryengritje në vitin 1839 në bordin e një anije skllevërish që po udhëtonin drejt bregdetit verilindor të Amerikës. ...
Life Is Beautiful
10
HD

Life Is Beautiful

“Një çifut ka romancë të mrekullueshme falë humorit të tij, por duhet të jetë në të “njëjtin humor” për ta mbrojtur djalin e ...
L.A. Confidential
8.3
HD

L.A. Confidential

Ndërsa korrupsioni rritet në në Los Anxhelosin e viteve 1950, tre policë – një rrugaç, një brutal, dhe një i dobët – hetojnë një seri vrasjesh me ...
The Devil’s Advocate
7.5
HD

The Devil’s Advocate

Avokati i Djallit, trajton çështjen “nëse fitorja në profesionin ligjor është vërtet gjithçka”. E kryen një avokat mëkatin fillestar ...
The Peacemaker
5.9
HD

The Peacemaker

Një kolonel i ushtrisë amerikane dhe një grua civile е mbikëqyrjes duhet të gjejne armët e vjedhura bërthamore ruse para se ato të përdoren nga ...
Wag the Dog
10
HD

Wag the Dog

Pak para zgjedhjeve, një mjek dhe një producent Hollivudi bashkojnë përpjekjet për të fabrikuar një luftë në mënyrë që të mbulojnë një skandal ...
Jackie Brown
7.5
HD

Jackie Brown

Një grua në moshë të mesme e gjen veten në mes të një konflikti të madh që ose ka për t’i sjellë një fitim të madh ose do t’i ...
As Good as It Gets
7.7
HD

As Good as It Gets

Një mama beqare e cila punon kameriere, një autor mizantrop i pashoqërueshem dhe një artist homoseksual, formojnë një miqësi të papëlqyer pasi ...
Good Will Hunting
8.3
HD

Good Will Hunting

Uill Hanting është një pastrues në M.I.T, por me një dhunti të veçantë për matematikën. Zgjidhja e një problemi të vështirë dhe problemet me ...
Yes Boss
6.9
HD

Yes Boss

Seema eshte nje grua e bukur me nje deshire te madhe per tu bere e pasur. Sidharth eshte nje njeri i pasur dhe deshiron te martohet me te. Rahul, ...
Donnie Brasco
7.8
HD

Donnie Brasco

Historia e vertete e nje agjenti te FBI-se i cili futet ne jeten e mafias si nje agjent i infiltruar.
The Fifth Element
7.7

The Fifth Element

Elementi i pestë është një film fantastiko shkencor i vitit 1997, me regji të Luc Besson, bazuar në aventurën e një shoferi taksie i cili ...
Dobermann
10
HD

Dobermann

Doberman është një kriminel i cili mori armën e tij të parë në momentin kur pagëzohej, kur rritet drejton një bandë psikopatësh për të grabitur, ...
Anaconda
10

Anaconda

A “National Geographic” film crew is taken hostage by an insane hunter, who takes them along on his quest to capture the ...
Liar Liar
10

Liar Liar

Një avokat gënjeshtar nuk mund të gënjejë për 24 orë për shkak të një dëshire të djalit të tij.
Pardes
10
HD

Pardes

1997

Pardes

Similar to the dual nation setting of Dilwale Dulhania Le Jayenge (1995), Pardes (1997) takes a serious look at the lives of Westernized ...
Lolita
6.9

Lolita

1997

Lolita

Një profesor Britanik vjen në Amerikë për të dhënë mësim kërkon diku një dhomë me qira por vetëm pasi sheh vajzën 14 vjeçare të pronares, vendos ...
Face/Off
10

Face/Off

Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cili përballet me identitetin dhe pamje fizike të një ...
The Jackal
6.3

The Jackal

Një snajper i burgosur i IRA-se është liruar për të ndihmuar qe të ndaloj një vrasës brutal, “te padukshëmin” ne përfundimin e punës ...
Dil To Pagal Hai
9.7
HD

Dil To Pagal Hai

The story of four lovers: Rahul, Ajay, Pooja, and Nisha. This Yash Chopra fantasy explores romance as the days go on, and who live in a really ...
Beverly Hills Ninja
5.5

Beverly Hills Ninja

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.