1996

Bloodsport II
4.8
HD

Bloodsport II

Pasi hajduti Alex Cardo kapet duke vjedhur një Katana të lashtë në Azinë Lindore, ai shpejt e gjen veten të burgosur dhe rrahur nga turma atje. ...
Dragon Ball: The Path to Power
7.5
HD

Dragon Ball: The Path to Power

Sferat e Dragoit : Rruga drejt Fuqisë. Son Goku do të përfshihet në një aventurë të mrekullueshme ku do të takohet me shumë njerëz të rinj dhe ...
The Hunchback of Notre Dame
6.9
HD

The Hunchback of Notre Dame

Një njeri i deformuar duhet të mbroje pavarësinë e tij nga një ministër vicioz i qeverisë,  në mënyrë që të ndihmoje mikun e tij, dhe një vajzë ...
Jingle All the Way
10
HD

Jingle All the Way

Një shitës për një kompani dyshekësh është vazhdimisht i zënë në punën e tij dhe ai gjithashtu vazhdimisht e zhgënjen djalin e tij, pasi i mungon ...
Mission: Impossible
7.1
HD

Mission: Impossible

Një agjent Amerikan, nën hijen e dyshimit mbi jobesikërinë, duhet të zbulojë dhe të ekspozojë spiunin e vërtetë pa ndihmën e organizatës së tij.
Happy Gilmore
7.0
HD

Happy Gilmore

Një lojtar hokej refuzuar vë aftësitë e tij në fushën e golfit për të ruajtur shtëpinë e gjyshes së tij.
Foxfire
6.2
HD

Foxfire

Historia e pesë vajzave adoleshente që formojnë një lidhje të pazakontë pas rrahjes se një mësuesi i cili i ka ngacmuar seksualisht. Ata ...
Trainspotting
8.2
HD

Trainspotting

Renton, një djalë i pëfshirë në botën e drogës në Edinburg, përpiqet të pastrohet dhe të dalë prej saj, pavarësisht nga joshja e drogës dhe ...
Daylight
5.8

Daylight

Një fatkeqësi ndodh në një nga tunelet e Nju Jork, pasi shpërthimet shembin të dyja hyrjet e tunelit. Një hero mundohet të shpëtojë njerëzit e ...
Romeo + Juliet
6.8

Romeo + Juliet

Në Verona Beach nis një histori dashurie e përjetshme me Romeo dhe Zhulietën. Familjet e dy të rinjve që e urrejnë hapur njëri-tjetrin, vetëm se ...
Independence Day
6.9

Independence Day

Amerikë, në prag të festimeve për Ditën e Pavarësisë, është perceptuar një sinjal radio që vjen nga jashtë hapësirës tokësore. Alienet vijnë dhe ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.