1995

Friday
7.3
HD

Friday

1995

Friday

(E Premte): Dy shokë, Smoki dhe Kreg pijnë të gjithë barin e një furnizuesi droge dhe përpiqen të gjejnë 200 dollarët që i kanë borxh furnizuesit ...
Jumanji
6.9
HD

Jumanji

Loja magjike me zare iu çel një botë të rrezikshme aventurash të vegjëlve, Xhudi dhe Piter. Duke gërmuar në dhomat e një shtëpie të vjetër, ...
Blue Juice
5.3
HD

Blue Juice

JC është në fund të njëzetat e tij dhe jeton me të dashurën e tij Chloe në një qytet të vogël bregdetar në Angli. Ai është një legjendë surfer ...
Showgirls
4.7
HD

Showgirls

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA SKENA TË FORTA EROTIKE! Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t’u bërë ...
Sense and Sensibility
7.7
HD

Sense and Sensibility

Z. Dashud vdes shumë i pasur por nuk mund t’ia lë pasurinë gruas dhe vajzave për shkak të rregullave të trashëgimisë.
Nick of Time
6.3
HD

Nick of Time

Një llogaritar i zakonshem, çdo-ditë është i detyruar të vrasë një politikan për të shpëtuar vajzën e tij të rrëmbyer.
High Risk
6.1
HD

High Risk

Truproja e një ylli të zbehur filmash aksion shpëton reputacionin dhe jetën e tij gjatë një grabitjeje bizhuterish.
The Basketball Diaries
10
HD

The Basketball Diaries

Një i ri vë në rrezik ëndrrat e tij për t’u bërë yll basketbolli pasi bie në botën pikëlluese të varësisë nga droga.
Toy Story
9
HD

Toy Story

Woody, është një kauboj kukull dhe udhëheqës i një grupi lodrash  që i përkasin një djali me emrin Andi. Andi me familjen e tij  transferohen në ...
Ghost in the Shell
8
Full HD

Ghost in the Shell

Një police Sajborg dhe partneri i saj mundohen që të gjurmojnë vendndodhjen e një hakeri të mistershëm dhe të fuqishëm me emrin “Mjeshtri i ...
Se7en
8.6
HD

Se7en

1995

Se7en

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.
Braveheart
10
HD

Braveheart

Deri në cilën pikë mund të shkojë një burrë me dëshirën e tij për hakmarrje? Protagonisti i kësaj historie prekse, Uilliam Uollas, lufton deri në ...
Heat
8.2
HD

Heat

1995

Heat

Nje grup grabitesish bankash fillojne te frikesohen ndaj policise pas nje gabimi te bere ne grabitjen e tyre te fundit…
Dilwale Dulhania Le Jayenge
10
HD

Dilwale Dulhania Le Jayenge

Raj is a rich, carefree, happy-go-lucky second generation NRI. Simran is the daughter of Chaudhary Baldev Singh, who in spite of being an NRI is ...
Sudden Death
5.7

Sudden Death

Një ish zjarrfikës lufton kundër një grupi terroristesh që mbajnë peng zëvendës presidentin dhe disa pengje të there gjatë ndeshjes së shtatë të ...
Before Sunrise 1
8.1

Before Sunrise 1

Dy të rinj takohen në një tren në Evropë, dhe kalojnë një mbrëmje së bashku në Vjenë. Fatkeqësisht, të dy e dinë se kjo ndoshta do të jetë nata e ...
Desperado
10
HD

Desperado

Një revolverist është përfshirë në një luftë me një kontrabandist vendas të drogës.
Casino
8.2

Casino

1995

Casino

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes  dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.
Ace Ventura: When Nature Calls
10

Ace Ventura: When Nature Calls

Një detektiv i pensionuar dhe djaloshi Ace Ventura, marrin rrugen për të gjetur një simbol për një fis, në Afriken e largët.
The Usual Suspects
8.6

The Usual Suspects

Një anije ka qenë e shkatërruar, kriminelët janë të vdekur, dhe çelësi për këtë mister qëndron tek i mbijetuari i vetëm , histori e ndërlikuar ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.