1994

The Lion King
8.5
HD

The Lion King

I mashtruar duke menduar se ai vrau babain e tij, me fajin ne kurriz luani këlysh merr aratine dhe braktis identitetin e tij si Mbreti i ardhshem.
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming
6.8
HD

Dragon Ball Z: Broly – Second Coming

Broli ringjallet dhe bëhet më i fuqishëm se kurrë. Videl, Gohan, Goten dhe Tranks përpiqen ta shkatërrojnë por nuk janë dhe aq të fuqishëm. Me ...
Dragon Ball Z: Bio-Broly
6.2
HD

Dragon Ball Z: Bio-Broly

Satani sfidohet nga një rival i vjetër, i cili ka shpikur disa bioluftëtarë dhe ka ringjallur Brolin. Pasi ai ringjallet, Goteni, Tranksi dhe të ...
The Voyeur
7
HD

The Voyeur

FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Një profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e ...
True Lies
7.2
HD

True Lies

Një agjenti sekret, i kthehet jeta përmbys kur zbulon se gruaja e tij mund të ketë marrëdhënie me një shitës makinash të përdorura.
Little Women
7.3
HD

Little Women

Jeta e motrave Mars gjatë pas luftës civile në Amerikë.
Legends of the Fall
10
HD

Legends of the Fall

Në vitet 1900, tri vëllezër dhe babai i tyre jetojnë në një vend të largët në Montana. Ata preken nga tradhtia, historia, dashuria, natyra dhe ...
Street Fighter
3.8
HD

Street Fighter

Koloneli Gaili (Van Damme) dhe heronj të ndryshëm të arteve marciale, luftojnë kundër tiranisë së diktatorit Bajson dhe ushtrisë së tij.
Disclosure
6.0
HD

Disclosure

Një specialist kompjuteri është paditur për ngacmim seksual nga një ish-dashnore, e cila kërcënon edhe karrierën e tij dhe jetën e tij personale. 
Timecop
5.8

Timecop

Maks Wokër, një agjent i agjencisë së sigurimit që mbikëqyr udhëtimin në kohë, duhet të mbrohet nga një politikan i korruptuar që kërkon të jetë ...
The Ref
6.9

The Ref

Një hajdut shtëpish braktiset nga partneri i tij në mes të një vjedhjeje dhe ai detyrohet të marrë peng një familje shumë problemtike natën e ...
Leon: The Professional
8.6

Leon: The Professional

Leon, një vrasësi profesionist, merr me sy të mirë Matildën, një vajzë 12-vjeçare pasi familjarët e saj vriten. Leon dhe Matilda formojnë një ...
Once Were Warriors
7.9

Once Were Warriors

Një familje emigrante me prejardhje nga luftëtarët Maori përballet me problemet shoqërore duke u diskriminuar si të huaj…
Ace Ventura: Pet Detective
6.9

Ace Ventura: Pet Detective

Një detektivë budalla i specializuar për kafshë, vije në kërkim të një delfini të vjedhur, i cili duhet të bëjë çmendurin deri në zbulimin e ti.
Dumb and Dumber
7.3
HD

Dumb and Dumber

Aventurat nëpër vende të ndryshme të dy shokëve tepër të trashë…
The Mask
10

The Mask

Stanley Ipkis nënpunës në bankë, shndërrohet në një super-hero, maniak kur vë një maskë misterioze.
The Specialist
10
HD

The Specialist

Nje grua josh nje ekspert bombash dhe e perfshin ate per te shkateruar mafien qe i ka vrare familjen…
Forrest Gump
10

Forrest Gump

Forrest Gump, nuk eshte i zgjuar por, ka qenë rastësisht i pranishëm në shumë momente historike…Historia e nje personi qe eci perpara me kurajo ...
Pulp Fiction
8.5

Pulp Fiction

Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. ...
The Shawshank Redemption
9.7
HD

The Shawshank Redemption

Andi Dufrein është një bankier i cili dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj. Në burg ai njihet me Red-in, ...
Baby’s Day Out
10

Baby’s Day Out

Vogelushi Bink ka cdo gje qe i ofron jeta! Jeton ne nje rezidence te madhe dhe del ne faqe te pare te gazetave! Aventura e tij fillon pasi ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.