1993

Dragon Ball Z: Bojack Unbound
10
HD

Dragon Ball Z: Bojack Unbound

Gohani dhe shokët e tij marrin pjesë në Turneun e Madh Tenkaiçi për të fituar çmimin prej 1 milion zeni, por kur arrijnë finalet atyre u duhet të ...
The Sandlot
7.8
HD

The Sandlot

Një djalosh futet në një skuadër bejsbolli ku do kalojnë shumë aventura.
Nowhere to Run
5.6
HD

Nowhere to Run

I dënuari i arratisur Sam Gillen i vetëm mbron Clydie – një të ve me dy fëmijë të vegjël nga një sipërmarrës i pamëshirshëm të cilët duan ta ...
The Good Son
6.4
HD

The Good Son

Një djalë i ri qëndron me tezen dhe xhaxhain e tij, dhe miqësohet me kushëririn e tij i cili është i të njëjtës moshë. Por kushëri i tij fillon ...
Hard Target
10
HD

Hard Target

Një grua punëson një vagabond si udhërrëfyes nëpër Nju Orlins, në kërkim të babait të saj, që ka humbur. Gjatë kësaj zbulojnë një lojë ...
Sliver
10
HD

Sliver

1993

Sliver

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një grua shpërngulet një një apartament të veçantë në New York, ku ...
The Age of Innocence
10
HD

The Age of Innocence

Një përrallë e shekullit të 19 në Nju Jork, ku një avokat i ri bie në dashuri me një grua të ndarë nga burri i saj, teksa ky është i fejuar me ...
Schindler’s List
10
HD

Schindler’s List

Në Poloni gjatë Luftës së Dytë Botërore, Oskar Schindler gradualisht fillon të shqetësohet për fuqinë punëtore të tij çifute, pasi përjeton ...
Sonatine
7.6

Sonatine

Disa jakuza nga Tokio dërgohen në Okinaua për të shuar një luftë mes bandave. Por lufta përshkallëzohet dhe kapot e Tokios vendosin të shkojnë në ...
Indecent Proposal
5.8

Indecent Proposal

Një grua e martuar bie dakord që të ketë marrëdhënie me një burrë tjetër për 1,000,000 dollarë…
Jurassic Park
8.1

Jurassic Park

Gjatë një turneu në një park kombëtar , një grup shkencëtarësh ballafaqohen me sulmin e Dinosaurve të cilët janë liruar gabimisht nga kafazi i tyre.
Carlito’s Way
7.5

Carlito’s Way

Ish i dënuari Rican është liruar nga burgu, premton që do të qëndroj larg nga droga dhe dhuna pavarësisht nga rrethi i ti që ka, jeta e ti do të ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.