1992

Juice
7.1
HD

Juice

1992

Juice

Katër adoleshentë nga qendra e qytetit e shohin veten në ndjekje të pushtetit dhe lumturisë, të cilat ata i referohen si ‘Juice’.
Army of Darkness
7.6
HD

Army of Darkness

Një njeri transportohet aksidentalisht në vitin 1300 A.D., ku ai duhet të luftojë një ushtri të të vdekurve dhe të marrë Nekronomikon kështu që ...
Lethal Weapon 3
6.7
HD

Lethal Weapon 3

Martin Rigs dhe Roxher Murtazh ndjekin një ish polic i cili përdor njohuritë e tij policore për të vjedhur dhe shitur armë dhe municione për ...
Home Alone 2: Lost In New York
6.2
HD

Home Alone 2: Lost In New York

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon ...
Malcolm X
7.7
HD

Malcolm X

Biografia epike e liderit influencues dhe nacionalist, me ngjyrë, nga jeta e tij e hershme ,fëmijëria me probleme, vrasja e babait predikues dhe ...
Rapid Fire
10
HD

Rapid Fire

Kur studenti Xheik Lo bëhet dëshmitar i një vrasjeje, e gjen veten ndërmjet dy bosash droge. Atë e tradhtojnë dhe i ngrenë kurth agjentët e ...
All Ladies Do It
5.5
HD

All Ladies Do It

VINI RE:  Filmi ka skena te forta erotike , andaj keshillohet të shikohet nga personat mbi 18 vjec. Diana është tepër e lumtur në martesën e saj ...
Bitter Moon
7.2
HD

Bitter Moon

Çifti britanik Fiona dhe Nigel Dobson po lundrojnë për në Stamboll gjatë rrugës për në Indi. Ata ndeshen me një grua të bukur franceze, dhe atë ...
The Lover
10
HD

The Lover

KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Një vajzë adoleshente e varfër angazhohet në një marrëdhënie të ...
Reservoir Dogs
8.3
HD

Reservoir Dogs

Pasi një grabitje e thjeshtë shkon keq, kriminelët e mbijetuar fillojnë të dyshojnë se një prej tyre bashkëpunon me policinë.
Unforgiven
2
HD

Unforgiven

Revolveristi i pensionuar William Munny pa dëshirë merr një punë te fundit, me ndihmën e partnerit të tij të vjetër dhe një të riu.
Basic Instinct 1
6.9

Basic Instinct 1

Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse…
Scent of a Woman
8.0

Scent of a Woman

Një djalë i ri nga shkolla Beird, pranon një punë që të kujdeset për një njeri të verbër gjatë fundjavës. Ata do të kalojnë peripeci së bashku ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.