1991

Double Impact
5.5
HD

Double Impact

Jean Claude Van Damme luan një rol të dyfishtë si Alex dhe Çadi, binjakët të ndara në vdekjen e prindërve të tyre. Çadi është ngritur nga një ...
Dutch
6.4
HD

Dutch

1991

Dutch

Për të njohur të birin e të dashurës së tij, një djalë i mirë i klasës punëtore del vullnetar për ta marrë atë nga një shkollë përgatitore, vetëm ...
Sleeping with the Enemy
6.2
HD

Sleeping with the Enemy

Një grua e re shpall veten të vdekur në përpjekje për ti shpëtuar martesës se saj të ankthshme, por zbulon se është e pamundur që të evitojë ...
Robin Hood: Prince of Thieves
6.9
HD

Robin Hood: Prince of Thieves

Kur Robin dhe shoku i tij mаur vijnë në Anglinë që është nën tiraninë e Sherifit të Nottinghamit, ai vendos që ta luftojë si i jashtëligjshëm. 
Point Break
7.2
HD

Point Break

Një agjent i fshehtë FBI-je (Keanu Reeves) mundohet të kapë një grup hajdutësh banke të cilët mund të jenë sërfistë.
The Last Boy Scout
6.9
HD

The Last Boy Scout

Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një ...
The Silence of the Lambs
8.6

The Silence of the Lambs

Një kadete e re e F.B.I-së duhet të besoj në një vrasës të burgosur dhe manipuluese për të marrë ndihmën e tij në kapjen e një tjetër vrasësi ...
Terminator 2: Judgment Day
9.7

Terminator 2: Judgment Day

Cyborg i cili dikur u përpoq për të vrarë Sarah Connor është i vdekur, dhe një tjetër T-101 tani duhet të mbrojë djalin e saj adoleshent, Xhon ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.