1990

Predator 2
6.2
HD

Predator 2

Los Anxhelosi i vitit 1997 gjendet mes një vale të nxehti dhe një vale krimesh, prandaj presioni mbi togerin Majkëll Harrigan për të zgjidhur ...
Dragon Ball Z: The Tree of Might
7.1
HD

Dragon Ball Z: The Tree of Might

Sferat e Dragoit : Pema e Fuqisë. Goku dhe shokët e tij do të detyrohen të përballen me Tarlesin dhe ushtarët e tij, pasi ai mbolli në Tokë një ...
The Hunt for Red October
7.6
HD

The Hunt for Red October

Në vitin 1984, kapiteni më i mirë i nëndetëseve të BRSS-së, shkel urdhrat dhe niset për SHBA. A është ai duke u përpjekur të sabotojë, apo të ...
The Godfather: Part III
10
HD

The Godfather: Part III

Në përpjekje për të legalizuar biznesin e tij në Nju Jork dhe Itali në vitin 1979, don Majkëll Korleone kërkon të rrëfejë mëkatet e tij.
La Femme Nikita
7.4
HD

La Femme Nikita

Në vend që Nikita të dërgohet në burg, i jepet një identitet i ri dhe trajnohet për t’u bërë një vrasëse profesioniste.
Stephen King’s It
6.9
HD

Stephen King’s It

Stephen King’s IT – 1990 Shtatë miq fëmijërie mblidhen së bashku dhe kthehen te qyteti i tyre i vjetër për të vrarë një përbindësh, i ...
Days of Thunder
5.9
HD

Days of Thunder

Një shofer i ri i garash me makina merr shansin e tij për të konkurruar në nivel të lartë.
Home Alone
8
HD

Home Alone

Një djalë 8-vjeçar, të cilin familjarët e harrojnë aksidentalisht në shtëpi kur nisen me avion për Krishtlindje në Francë, duhet të mbrojë ...
Ghost
7.0

Ghost

1990

Ghost

Pasi u vra gjatë një plaçkitje të dështuar, dashuria për partneren e tij i mundësoi atij që të mbetet në tokë si një fantazmë.
Goodfellas
10

Goodfellas

Henry Hill dhe miqtë e tij punojnë për t’u ngjitur në hierarkinë e keqbërësve.
Pretty Woman
5.5
HD

Pretty Woman

Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitutë.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.