1989

Lethal Weapon 2
7.2
HD

Lethal Weapon 2

Rigsi dhe Murtagu vihen në ndjekje të disa diplomatëve që përdorin imunitetin e tyre për t’u marrë me aktivitete kriminale. Rigsi zbulon të ...
Sea of Love
6.8
HD

Sea of Love

Një detektiv duke hetuar një seri vrasjesh dashurohet me një grua që mund të jetë fajtorja.
Wild Orchid
8
HD

Wild Orchid

Një avokate magjepset nga një milioner gjatë një takimi në Rio, ku ndodhin një sërë takimesh erotike…
Kickboxer
10

Kickboxer

Kurt Sloane duhet të mësojë artin antik të kick-boksit në Muay Thai në mënyrë që të marrë hakun e të vëllait.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.