1981

Clash of the Titans
10
HD

Clash of the Titans

Një film i përshtatur në mitet e Perseut dhe kërkimin e tij për të luftuar Medusan dhe përbindëshin Kraken për të shpëtuar Princeshën e tij Andromeda.
A Friend Is a Treasure
10
HD

A Friend Is a Treasure

Në një ishull të vogë në Oqeanin Paqësor, Alan dhe Çarli përpiqen të gjejnë një thesar lufte të lënë pas nga ushtria japoneze gjatë Luftës së ...
Raiders of the Lost Ark
9.3
HD

Raiders of the Lost Ark

Arkeologu dhe aventurieri Indiana Jones është i punësuar nga qeveria e SHBA për të gjetur arkën e besëlidhjes para nazistëve.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.