Western

Valley of Bones
4.8
HD

Valley of Bones

Një paleontologe e pafat, që po lufton për të rritur djalin e saj, drejtohet drejt një zbulimi të rëndësishëm, në një vend gërmimi, nga një ish i ...
The Killer
0
HD

The Killer

2017

The Killer

Filmi është një uestern brazilian rreth Kabeleiras, vrasësit të frikshëm që jetonte në periferi të Pernambukos në vitet '40.
Forsaken
6.3
HD

Forsaken

2015

Forsaken

Kejfër dhe Donald Sathërlend ndajnë ekranin në këtë film perëndimor për një armëmbajtës të zemëruar, i cili përpiqet të pajtohet me babain e tij ...
Hell or High Water
7.6
HD

Hell or High Water

Një baba i divorcuar dhe vëllai i tij më i madh detyrohen të grabisin banka për të shpëtuar fermën e tyre në Teksasin perëndimor.
Cowboys & Aliens
6.0
HD

Cowboys & Aliens

Një anije kozmike arrin në Arizona në vitin 1873 për të pushtuar Tokën, duke filluar me zonën e egër Perëndimore. Një grup me lopçarë dhe vendas ...
Edge
6.4
HD

Edge

2015

Edge

Një realizim televiziv i vëllimit të librave 'Edge' nga autori George G. Gilman.
The Magnificent Seven
6.9
HD

The Magnificent Seven

Shtatë pushkatarë të zotë në perëndimin e vjetër, mblidhen bashkë për të ndihmuar një fshat të vogël nga disa hajdutë mizorë.
True Grit
7.6
HD

True Grit

2010

True Grit

Një Marshall i rrepte Amerikan ndihmon një vajze te vogël te gjeje vrasësit e te atit.
All Hat
10
HD

All Hat

2007

All Hat

Pasi u lirua nga burgu, një ish-baskebollist kthehet në qytetin e tij rural për të qëndruar përkohësisht tek shtëpia e shokut të babait të tij ...
The Beguiled
6.9
HD

The Beguiled

"Mashtrimi" : Mbërritja e papritur e një ushtari të plagosur të Unionit në një shkollë vajzash në Virxhinia gjatë Luftës Civile çon në xhelozi ...
Justice
6.8
HD

Justice

2017

Justice

Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i ...
Outlaws and Angels
10
HD

Outlaws and Angels

Kur disa të jashtëligjshëm zaptojnë shtëpinë e e një familjeje fshatare, në dukje të pafajshme për të kaluar natën, një lojë e papritur kapi ...
The Mountie
4.6
4K

The Mountie

Një sherif shkon në një qytet për ta pastruar nga krimi dhe korrupsioni pasi gjen një njeri të pafajshëm të vrarë...
Jonah Hex
4.7
HD

Jonah Hex

2010

Jonah Hex

Ushtria amerikane i bën një “gjahtari shpërblimesh” një ofertë qe ai nuk mund ta refuzojë: në shkëmbim të lirisë së tij ai duhet të ndalë një ...
Bandidas
10
HD

Bandidas

2006

Bandidas

Ne shekullin e 19-te, kur nje baron i pameshirshem u merr gjithcka ato duan, nje fshatare e ashper dhe nje trashegimtare e sofistikuar nisen ne ...
Jane Got a Gun
5.9
HD

Jane Got a Gun

Një grua i kërkon ish-të dashurit të saj ndihmë për të shpëtuar burrin e saj nga një bandë e jashtëligjshme.
For a Few Dollars More
8.3
HD

For a Few Dollars More

Dy gjuetarë shperblimesh me synime krejtësisht të ndryshme bashkohen për të gjurmuar një rebel perëndimor.
Once Upon a Time in the West
8.6
HD

Once Upon a Time in the West

Historia epike një të huaji misterioz , i cili fatkeqesisht duhet të mbroj një grua të bukur nga një vrasës i  pa mëshirshëm i cili punon në hekurudha.
My Name Is Nobody
10
HD

My Name Is Nobody

Një qitës i ri dhe i shkujdesur (Hill) adhuron dhe konkurron me një qitës të vjetër (Fonda) i cili do vetëm të dalë në pension.
Unforgiven
8.2
HD

Unforgiven

1992

Unforgiven

Revolveristi i pensionuar William Munny pa dëshirë merr një punë te fundit, me ndihmën e partnerit të tij të vjetër dhe një të riu.
Hickok
4.3

Hickok

2017

Hickok

Policit legjendar, Billi Hikoku i egër, i jepet detyra që të zbusë qytetin më të egër të perëndimit. Ndërkohë, i vihet në provë fama si njeriu më ...
The Good, the Bad and the Ugly
9

The Good, the Bad and the Ugly

Film western, nje nder me te vleresuarit ne te gjitha koherat. I miri, i keqi dhe i shemtuari. Me aktor Clint eastwood ne nje nga rolet e tij me ...
The Hateful Eight
7.9

The Hateful Eight

Në filmin The Hateful Eight, i vendosur gjashtë, tetë apo dymbëdhjetë vjet pas Luftës Civile, një karrocë poste ecën përmes peisazhit dimëror të ...
Ain’t Them Bodies Saints
6.4

Ain’t Them Bodies Saints

Historia e nje krimineli i cili arratiset nga burgu dhe kalon kodrat e Teksasit per tu bashkuar me gruan e tij dhe vajzen qe nuk e ka takuar kurre.
Slow West
6.9

Slow West

2015

Slow West

'West Slow' (Perëndimi i Ngadaltë) ndjek një djalë 16-vjeçar në një udhëtim, në Amerikën e shekullit të 19, në kërkim të gruas që do, i shoqëruar ...
The Searchers
8.0

The Searchers

Një veteran i luftës civile fillon udhëtimin për shpëtimin e mbesës së tij nga një fis indian. Por a do t'ia arrijë qëllimit? Shikoni filmin për ...
The Salvation
6.8
HD

The Salvation

Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.