Triller

Wildlike
6.7
HD

Wildlike

2014

Wildlike

Pasi kushtet në shtëpinë e saj të re janë bërë të padurueshme, një vajzë adoleshente ia mbath dhe bëhet shok me një burrë të vjetër për një ...
Bullet Head
5.3
HD

Bullet Head

Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t'u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.
Kill Speed
4.0
HD

Kill Speed

2010

Kill Speed

Miqtë më të mirë fluturojnë në shtëpi të ndërtuara , me avionë të teknologjisë së lartë për të ofruar metoda kristalike prodhuese meksikane në të ...
Valley of Bones
4.8
HD

Valley of Bones

Një paleontologe e pafat, që po lufton për të rritur djalin e saj, drejtohet drejt një zbulimi të rëndësishëm, në një vend gërmimi, nga një ish i ...
Black Swan
8.0
HD

Black Swan

2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, "Liqeni i Mjellmave", por do të jetë aq perfekte saqë ngatërron ...
Unnatural
4.0
HD

Unnatural

2015

Unnatural

Ndryshimet globale të motit bëjnë një ekip shkencëtarësh, të modifikojnë gjenetikisht disa arinj polarë të Alaskës. Nga ky veprim, merren ...
Dismissed
5.7
HD

Dismissed

2017

Dismissed

Një mësues idealist dhe i drejtë sulmohet nga një nxënës që është i gatshëm të bëjë gjithçka për notë të mirë.
Icarus
5.2
HD

Icarus

2010

Icarus

Vrasësi i trajnuar i KGB, EDWARD GENN (emri i kodues ICARUS), ka punuar vite më parë si një agjent i fshehtë në Amerikë. Por, kur Bashkimi ...
Airlift
8.2
HD

Airlift

2016

Airlift

Kur Iraku pushton Kuvajtin në Gusht të vitit 1990, një biznesmen indian zemërgur bëhet zëdhënësi për më shumë se 170 000 bashkatdhetarë të bllokuar.
Felony
6.1
HD

Felony

2014

Felony

Një polic shkakton një aksident që lë në koma një djalë të ri. A do jetë ai në gjendje ta mbajë të fshehtë këtë?
The Expendables 3
6.1
HD

The Expendables 3

Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ...
The Expendables
6.5
HD

The Expendables

Barni Ros është lider, i një grupi mercenarësh me aftësi të jashtëzakonshme që paguhen nga Z. Kisha për të kryer një punë shumë të rrezikshme. ...
Running Man
6.4
HD

Running Man

Jong Vu, nje ish i burgosur per vjedhje te ndryshme, punon si mekanik dhe taksist. Ai fajesohet per vrasjen e nje klienti, i cili mbante nje ...
Deception
6.1
HD

Deception

2008

Deception

Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i ...
Dora
10
HD

Dora

2017

Dora

Nje makine e vjeter ka disa veti te te vecanta qe bejne qe te ndryshoje jeta e nje gruaje .
Curve
2
HD

Curve

2015

Curve

Një vajzë kapet në grackë në makinën e saj pasi një 'udhëtar' i shkakton asaj një aksident të qëllimshëm....
Vincent N Roxxy
5.5
HD

Vincent N Roxxy

Vinsenti dhe Roksi njihen në manyrë të pazakontë dhe bien në dashuri, por ata nuk e shijojnë dot këtë dashuri, sepse dhuna i ndjek kudo.
Before I Fall
6.4
HD

Before I Fall

Samantha Kingston has everything. Then, everything changes. After one fateful night, she wakes up with no future at all. Trapped into reliving ...
Exam
6.9
HD

Exam

2009

Exam

Tetë kandidatë për një punë shumë të lakmueshmë në një korporatë, mbyllen së bashku në një dhomë provimi, dhe i jepet një test final me vetëm një ...
A Lonely Place to Die
6.3
HD

A Lonely Place to Die

Një grup malësorësh në malet Skoceze shpëtojnë një vajzë të rrëmbyer dhe ata ndiqen nga rrëmbyesit e saj.
Cut Bank
6.0
HD

Cut Bank

2014

Cut Bank

Gjithçka ndryshon kur një njeri është dëshmitar i një vrasje e cila ndodh në qytetin e ti rural në Kat Benk.
Detroit
10
HD

Detroit

2017

Detroit

Dramë e bazuar në fakte të ndodhura gjatë trazirave të Detroitit në vitin 1967 në të cilat një grup policësh jo të ndershëm iu përgjigjën një ...
The Echo
10
HD

The Echo

2008

The Echo

Boby lëshohet në provë nga Rikers dhe shkon në banesën e vjetër në një fshat lindor në Nju Jork, ku nëna e tij e vetmuar ka jetuar dhe ka vdekur. ...
Gangster Land
0
HD

Gangster Land

Historia e mafiozëve më të famshëm të Amerikës dhe rritja e tyre në pushtet. Ngritja e Al Kapones përmes syve të dorës së tij të djathtë, Xhek ...
Dark Was the Night
5.6
HD

Dark Was the Night

Një krijesë është lëshuar në një qytet të vogël, në kohën kur një kompani prerjesh pyjesh vendoset këtu.
Unfriended
5.6
HD

Unfriended

2015

Unfriended

Një grup shokësh online në një chat room në internet e gjejnë veten të përndjekur nga një forcë misterioze dhe supernatyrale që përdor adresën e ...
Dossier K.
10
HD

Dossier K.

2009

Dossier K.

Vincke and Verstuyft janë Deteketive në Departamentin e policisë.Kësaj here ato duhet të merren me mafien shqiptare dhe me policë brenda ...
Apollo 18
5.2
HD

Apollo 18

2011

Apollo 18

Zyrtarisht, Apollo 17 ishte misioni i fundit në Hënë. Por një vit më vonë në vitin 1973, tre astronautë amerikanë u dërguan në një mision sekret ...
Time Lapse
6.5
HD

Time Lapse

2014

Time Lapse

Tre miq zbulojnë një makineri misterioze që bën fotografi 24 orë në të ardhmen dhe vendosin ta përdorin për përfitime personale, deri sa ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.