Shkence-Fikshen

Quantum Apocalypse
3.0
HD

Quantum Apocalypse

Një grup shkencëtarësh të talentuar, por rebelë , e gjejnë veten në një garë kundër kohës për të shpëtuar Tokën, ...
Cloverfield
7.0
HD

Cloverfield

Një grup shokësh nisen në një mision shpëtimi në rrugët e Nju Jorkut gjatë një sulmi prej përbindëshave...
The Adjustment Bureau
7.1
HD

The Adjustment Bureau

Një politikan dhe një balerinë janë të dashuruar, por marrëdhënia e tyre ndikohet nga një forcë misterioze që përpiqet t'i ...
Edge of Tomorrow
7.9
HD

Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow” zhvillohen në të ardhmen, në të cilën një racë alienësh kanë sulmuar Tokën me një ushtri të ...
I Am Number Four
6.1
HD

I Am Number Four

Alienë dhe mbrojtësit e tyre janë fshehur në Tokë nga gjuetarët intergalaktikë. Ato mund të vriten vetëm në mënyrë numerike, ...
The Thing
6.2
HD

The Thing

2011

The Thing

Në një vend kërkimor në Antarktidë, zbulohet një anije e huaj aliene e cila e çonë një konfrontim në mes ...
Next
6.2
HD

Next

2007

Next

Një magjistar i cili mund të shikojë atë që ndodh në të ardhmen ndiqet nga agjentët e FB-së për të ...
Life
6.6
HD

Life

2017

Life

Një grup astronautësh zbulojnë një formë jetësore Marsiane e cila ka shkatërruar të gjithë jetën në planetin Mars.
Oblivion
7.0
HD

Oblivion

2013

Oblivion

Xhek Harper është një nga riparuesit e fundit të droneve i pozicionuar në Tokë. Pjesë e një operacioni masiv për ...
Cloud Atlas
7.5
HD

Cloud Atlas

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të ...
Ant-Man
7.3
HD

Ant-Man

2015

Ant-Man

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott ...
Atomica
4.1
HD

Atomica

2017

Atomica

Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet fiken në një central të largët bërthamor, të izoluar në shkretëtirë, një inspektore ...
Marjorie Prime
6.4
HD

Marjorie Prime

Një shërbim i cili ofron rikrijime holografike të të vdekurve, i mundëson një burri të përballet me një version më ...
Meet Dave
4.9
HD

Meet Dave

2008

Meet Dave

Një ekuipazh alienësh të vegjël drejtojnë një anije në formën e një njeriu. Teksa përpiqen të shpëtojnë planetin e tyre, ...
Power Rangers
6.1
HD

Power Rangers

Një grup të rinjsh fitojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra dhe ata duhet të mposhtin Rita Repulsën, ...
Absolutely Anything
6.0
HD

Absolutely Anything

Një grup alienësh të çuditshëm i japin një qenieje njerëzore fuqinë për të bërë absolutisht gjithçka, si një eksperiment.
Pixels
5.6
HD

Pixels

2015

Pixels

Sem Brener thirret që të shpëtojë planetin Tokë, pasi disa alienë keq-interpretojnë një kasetë me filmimet e video lojërave të ...
Franklyn
6.2
HD

Franklyn

2008

Franklyn

"Franklin" është një përrallë e katër karaktereve, jetët e të cilëve janë të ndërthurura me fat, romancë dhe tragjedi. Pasi ...
Ultraviolet
4.4
HD

Ultraviolet

Një hemofage e bukur e infektuar me një virus që i jep  asaj fuqi mbinjerëzore, i duhet te mbroje një ...
Countdown: Jerusalem
2.6
HD

Countdown: Jerusalem

Një gazetar kërkon vajzën e tij pasi një seri katastrofash e shtyjnë një shoqëri të destabilizuar drejt pragut të luftës ...
Fantastic Four
10
HD

Fantastic Four

Një grup astronautësh fitojnë superfuqi nga ekspozimi ndaj rrezatimit kozmik  dhe i përdorin këto superfuqi për t’ju kundërvënë planeve të ...
The Veil
1
HD

The Veil

2017

The Veil

I vendosur në një tokë të copëtuar nga lufta ku ndarjet fisnore janë në frikë asgjësimi, filmi tregon historinë e ...
Riddick
6.4
HD

Riddick

2013

Riddick

I lënë i vdekur në një planet të djegur, Ridik e gjen veten kundër disa alienëve grabitqarë. Me aktivizimin e ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.