Romancë

Man Up
6.8
HD

Man Up

2015

Man Up

Një grua e palidhur gabimisht përfundon duke u takuar me një të huaj, por ajo ndoshta ka gjetur të dashurin perfekt...
Delibal
6.9
HD

Delibal

2015

Delibal

Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të ...
Jump In!
5.4
HD

Jump In!

2007

Jump In!

Historia rrotullohet rreth një boksieri të ri, Izzy Daniels, i cili stërvitet për të ndjekur hapat e babait të tij duke fituar Dorën e Artë , por ...
Evening
6.6
HD

Evening

2007

Evening

Një dramë qe eksploron te kaluarën romantike dhe emocionale te Ann Grant dhe bijave të saj, Constance dhe Nina. Gjersa Ann është duke vdekur, ajo ...
Sex Ed
10
HD

Sex Ed

2014

Sex Ed

Edi e fillon eksperiencën e tij të parë mësimore në shkollën e një qyteti të brendshëm dhe zbulon se nxënësit që po kalojnë pubertetin nuk po ...
Life As We Know It
10
HD

Life As We Know It

Dy beqarë të rritur bëhen kujdestarë të një vajzë jetimë kur miqtë  e tyre të përbashkët vdesin në një aksident.
Attila
6.7
HD

Attila

2001

Attila

Legjenda flet për një udhëheqës të madh, i cili do të gjejë shpatën e Zotit të Luftës, dhe me të do të sundojë botën. "Gerard Butler" Atila, ...
By the Sea
10
HD

By the Sea

2015

By the Sea

Francë, mezi i viteve 1970. Vanesa, një ish-kërcimtare dhe Roland, një shkrimtar amerikan, bëjnë një udhëtim së bashku. Duket sikur ata po rriten ...
Footloose
5.9
HD

Footloose

2011

Footloose

Rehn MakKorman është një djalë i ri me shpirt të lirë. Megjithatë, në shtëpinë e tij të re në Beaumont, gjërat janë shumë konservatore. Rehn nuk ...
Bareilly Ki Barfi
10
HD

Bareilly Ki Barfi

E vendosur në një qytet të vogël Bareilly, Bitti është një vajzë e re mendjehapur që jeton sipas rregullave të saj dhe nuk pranon presionin për ...
Chalte Chalte
10
HD

Chalte Chalte

Priya Chopra is a fashion designer and Raj Mathur owns a small trucking company. They meet on the road, quarrel, and then fall for each other. ...
New Life
5.9
HD

New Life

2016

New Life

Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq...
Katha Nayagan
10
HD

Katha Nayagan

Vishnu duhet te perballet me problemet qe ka por ai duhet dhe te mundohet shume qe te pranohet nga babai i te dashures se tij.
Femme Fatale
6.3
HD

Femme Fatale

Një grua përpiqet të rregulloj jetën e saj, madje edhe e kaluara e saj si striptiste kthehet ta ndjekë atë. 
The Alibi
6.4
HD

The Alibi

2006

The Alibi

Një njeri që drejton një shërbim alibish për burrat kurorëshkelës bllokohet me një klient të ri. Duke u përpjekur për të rregulluar situatën, ai ...
The Cooler
7.0
HD

The Cooler

2003

The Cooler

Një profesionisti të lojrave të fatit i shkon ters gjithcka kur ai bie në dashuri.
Across the Universe
7.4
HD

Across the Universe

Një dashuri e pastër mes dy të rinjve të klasave të ndryshme në mes luftës në Vietnam dhe këngëve të famshme të grupit legjendar The Beatles.
The Little Death
7.1
HD

The Little Death

VINI RE! Filmi ka skena me përmbajtje erotike. “The Little Death” është një komedi me të vërtetë origjinale për seksin, dashurinë, marrëdhëniet ...
Across the Hall
6.1
HD

Across the Hall

Një thriller mes tre personave, marrëdhëniet midis tyre janë të ngushta, por jo aq sa duket…
Love Don’t Cost a Thing
5.1
HD

Love Don’t Cost a Thing

Dështaku i shkollës së lartë (Cannon) paguan nxitësen e tifozëve (Milian) që të paraqitet si e dashura e tij kështu që ai mund të konsiderohet ...
Sundown
5.5
HD

Sundown

2016

Sundown

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, ...
Vanity Fair
6.2
HD

Vanity Fair

Ngritja e një të varfëri në Londër. Becky Sharp (Witherspoon) sfidon varfërine e saj dhe ngrihet në shkallë shoqërore krahas shoqes se saj më të ...
Birdsong (part 1)
7.4
HD

Birdsong (part 1)

Është një mini-seri e re e BBC që na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore. Përbëhet nga një adoptim i romanit me të njëtin titull i shkrimtarit ...
Elizabeth: The Golden Age
6.9
HD

Elizabeth: The Golden Age

Mbretëresha Elizabeth vazhdon me kriza të shumta në fund të mbretërimit të saj, duke përfshirë intrigat e gjykatës, një komplot për vrasje, ...
Birdsong (part 2)
7.4
HD

Birdsong (part 2)

Është historia e dy të dashuruarve me pasion, Stefanit dhe Izabelës, të cilët i bashkon dashuria e tyre por i ndan Lufta e Parë Botërore. Filmi ...
Newness
6.3
HD

Newness

2017

Newness

Në Los Anxhelosin e sotshëm, dy të rinj duke lundruar në rrjete sociale, njihen me njëri-tjetrin dhe krijojnë një lidhje e cila arrin ashtu si ...
The Girl from the Naked Eye
4.9
HD

The Girl from the Naked Eye

Xheik, një ish-lojtar bixhozi është duke u përpjekur për të paguar një borxh, dhe gjen punë si shofer tek “syri i zhveshur”.Syri i zhveshur është ...
Picture of Beauty
4.5
HD

Picture of Beauty

KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Në një fshat të vogël, një piktor gjen dy vajza të ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.