Mister

The Number 23
6.4
HD

The Number 23

Uollter Sparou fiksohet pas një romani që beson se është shkruar për të. Teksa fiksimi i tij shtohet, aq më ...
Dream House
6.0
HD

Dream House

Nje familje menjëherë pas bartjes në një shtëpi të re, ajo mëson për një krim brutal qe eshte kryer ndaj ...
Eastern Promises
7.7
HD

Eastern Promises

Kur një adoleshente ruse që jeton në Londër vdes, një infermiere e cila gjeti ditarin e saj do të fillojë ...
Flypaper
6.4
HD

Flypaper

2011

Flypaper

Trip Kenedi hyn në një bankë gjatë kohës së mbylljes, menjëherë sapo dy banda të ndryshme shfaqen për ta grabitur. ...
The Unborn
4.8
HD

The Unborn

2009

The Unborn

Një grua e re lufton shpirtin që ngadalë është duke e marrë nën kontroll atë.
Berlin Syndrome
6.3
HD

Berlin Syndrome

Një gazetare nga Australia shkon për pushime në Gjermani dhe kalon një natë pasionante me një mësues anglishteje, por ky ...
Final Destination 3
5.8
HD

Final Destination 3

Destinacioni i Fundit 3: Uendi shkon në Luna Park për të festuar diplomimin dhe ka një parandjenjë të tmerrshëm se ...
The Thing
6.2
HD

The Thing

2011

The Thing

Në një vend kërkimor në Antarktidë, zbulohet një anije e huaj aliene e cila e çonë një konfrontim në mes ...
Kill the Messenger
7.0
HD

Kill the Messenger

Një reporter bëhet shënjestra e një fushate shpifjeje vicioze që e çon deri në vetëvrasje pasi ekspozon rolin e CIA-s në armatimin e rebelëve ...
Passengers
5.9
HD

Passengers

2008

Passengers

Një terapiste duke punuar me një grup të mbijetuarve të rrëzimit të një aeroplani gjen veten në rrënjët e një ...
The Tall Man
5.9
HD

The Tall Man

Kur fëmija e saj shpallet e humbur, e ëma fillon te kërkoje për zbulimin e një legjende, Njeriut te Gjate ...
Eagle Eye
6.6
HD

Eagle Eye

2008

Eagle Eye

Xherri dhe Rejçëll janë dy të panjohur që bëhen bashkë nga një telefonatë misterioze e një gruaje që s'e njohin. ...
Oblivion
7.0
HD

Oblivion

2013

Oblivion

Xhek Harper është një nga riparuesit e fundit të droneve i pozicionuar në Tokë. Pjesë e një operacioni masiv për ...
Mystery Road
6.5
HD

Mystery Road

Një detektiv vendas që sapo ishte rikthyer përsëri në qytetin e tij, përballet me vdekjen e një vajze të re, ...
Texas Killing Fields
5.7
HD

Texas Killing Fields

Në bayous Teksas, një agjent lokal bashkepunon me një polic nga New Yorku për të hetuar nje seri vrasjesh të ...
Stay
6.9
HD

Stay

2005

Stay

Ky film përqëndrohet në përpjekjet e një psikiatri për të parandaluar vetëvrasjen e një prej pacientëve të tij ndërkohë që ...
Marjorie Prime
6.4
HD

Marjorie Prime

Një shërbim i cili ofron rikrijime holografike të të vdekurve, i mundëson një burri të përballet me një version më ...
Dark Places
6.2
HD

Dark Places

Libi Dej ishte vetëm tetë vjeçe kur familja e saj u vra brutalisht në shtëpinë e tyre në fermë në ...
The Devil’s Advocate
7.5
HD

The Devil’s Advocate

Avokati i Djallit, trajton çështjen "nëse fitorja në profesionin ligjor është vërtet gjithçka". E kryen një avokat mëkatin fillestar të ...
Mirrors 2
4.9
HD

Mirrors 2

2010

Mirrors 2

Kur Max, i cili po shërohet nga një aksident traumatik, merr një punë si një roje sigurie natën, ai fillon ...
Whiteout
5.5
HD

Whiteout

2009

Whiteout

Marshallja Amerikane Carrie Stetko ndjek një vrasës në Antarktidë, aty ku dielli është gati për të perënduar për gjashtë muaj.
Sherlock: The Abominable Bride
8.2
HD

Sherlock: The Abominable Bride

Sherlock dhe Watson kthehen në Victorian, Angli, për të zgjidhur rastin e nuses së neveritshme.
Sleepy Hollow
7.4
HD

Sleepy Hollow

Ikabold Crane dërgoht në Sleepy Hallow për të hetuar vdekjen e 3 personave që besohet se janë vrarë nga “Kaloresi ...
Bereavement
5.1
HD

Bereavement

Historia e tmerrshme e 6 vjeçarit Martin Bristol, i rrëmbyer duke luajtur në oborrin e shtëpisë së tij dhe i ...
Michael Clayton
7.3
HD

Michael Clayton

Michael Clayton është një ish-prokuror që prej vitesh punon në një zyrë të madhe ligjore. Detyra e tij është të ...
Mirrors
6.2
HD

Mirrors

2008

Mirrors

Një ish polic dhe familja e tij bëhen objektiv i një force të keqe e cila përdor pasqyrat si portë ...
Wind River
10
HD

Wind River

2017

Wind River

Një gjuetar ndihmon të zbardhet vrasja e një të reje indiane dhe e përdor çështjen si mjet shpagimi për një ...
The Sound
10
HD

The Sound

2017

The Sound

Një shkrimtare shkon në një stacion të braktisur të metrosë për të hedhur poshtë raportet se vendi është i pushtuar ...
Kung Fu Yoga
10
HD

Kung Fu Yoga

Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët - studentë të tyre nisen për ...
Freelancers
4.6
HD

Freelancers

Biri i një oficeri të NYPD i cili ishte vrarë iu bashkangjitet forcave, ku bëhet bashkë me partnerin e ish ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.