Muzikë

Student of the Year
9.7
HD

Student of the Year

Dean Yoginder Vashisht, retired, has fallen gravely ill. Several students from his final year at St. Theresa’s College rush to his side. In ...
Dance Flick
3.5
HD

Dance Flick

Balerini Thomas është nga ana e gabuar e binarëve, por lidhja e tij me Megan Whiten e bukur mund të ndihmojë dyshen të realizojnë ëndrrat e tyre ...
Taking Woodstock
10
HD

Taking Woodstock

Një burrë që punon në motelin e prindërve të tij në Catskills pa dashje vë në lëvizje koncertin e gjenerates në verën e vitit 1969.
Notorious
6.7
HD

Notorious

Historia e jetës së Notorious B.I.G., rreperit të njohur, i cili nga lagjet e Bruklinit u bë i njohur në mbarë botën.
High Strung
6.4
HD

High Strung

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe ...
Nine
5.8
HD

Nine

2009

Nine

Regjisori i famshëm i filmit Guido Contini lufton për të gjetur harmoninë në jetën e tij profesionale dhe personale, pasi ai përfshihet në një ...
Straight Outta Compton
10
HD

Straight Outta Compton

Një grup i ri hip-hop-i del nga rrugët e rrezikshme të Compton-it në Los Angeles, Californi, të quajtur NWA. Në mesin e viteve 1980 ata e ...
Moonwalker
10
HD

Moonwalker

Film ku luan Michael Jackson në kulmin e karrirës së tij, duke perfshire një numër videosh muzikore prej tij bestseller  si “Bad”….etj etj.
Stomp the Yard 2: Homecoming
4.3
HD

Stomp the Yard 2: Homecoming

Shanset Harris duket të gjejë një ekuilibër mes shkollës së tij, punës, marrëdhënieve dhe mundësisë për të kryer në konkursin televiziv në nivel ...
Love Beats Rhymes
5.1
HD

Love Beats Rhymes

Kur rreperja Koko (Azealia Banks) pranohet në një klasë poezie, ajo mendon se rimat e saj do t’i bëjnë përshtypje profesorit Dikson. Por e ...
Footloose
5.9
HD

Footloose

Rehn MakKorman është një djalë i ri me shpirt të lirë. Megjithatë, në shtëpinë e tij të re në Beaumont, gjërat janë shumë konservatore. Rehn nuk ...
Across the Universe
7.4
HD

Across the Universe

Një dashuri e pastër mes dy të rinjve të klasave të ndryshme në mes luftës në Vietnam dhe këngëve të famshme të grupit legjendar The Beatles.
Popstar: Never Stop Never Stopping
6.7
HD

Popstar: Never Stop Never Stopping

Kur bëhet e qartë se albumi i tij solo është dështim , një ish pjesëtar i një grupi djemsh bën gjithçka për të mbajtur statusin e tij të famës.
Step Up
10
HD

Step Up

Tajler Gejxhit i jepet mundësia për të ndryshuar jetë pasi zëvendëson një kërcimtar të lënduar dhe bëhet partneri në performancën e diplomimit të ...
Take the Lead
6.7
HD

Take the Lead

Historia e vërtetë e një mësuesi vallëzimi që besonte në talentin e një grupi fëmijësh problematikë…
XOXO
5.3
HD

XOXO

2016

XOXO

Jetët e 6 të huajve ne një mbrëmje romantike të harbuar, ëndërrimtare e të pashpresë.
Ten Thousand Saints
5.9
HD

Ten Thousand Saints

E zhvilluar në 1980, një adoleshent nga Vermonti shpërngulet në Nju Jork për të jetuar me babain e tij në East Village.
Camp Rock
1
HD

Camp Rock

Kur Mitchie merr një shans për të ndjekur Camp Rock, jeta e saj merr një kthesë të paparashikueshme dhe ajo mëson një gjë shumë të rëndësishme.
The Last Five Years
5.9
HD

The Last Five Years

Një vajzë që do të bëhet aktore dhe i dashuri i saj novelist ilustrojnë luftën dhe dekonstruksionin e marrëdhënies së tyre dashurore.
Into the Woods
6.0
HD

Into the Woods

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë ...
Honey
5.3
HD

Honey

2003

Honey

Hanei është seksi, koreografe e videove muzikore se ciles i përmbyset bota pasi shefi i jep një ultimatum: të flejë me të ose të përjashtohet nga ...
Magic Mike XXL
5.6
HD

Magic Mike XXL

Tre vjet pasi Mike u tërhoq nga jeta e striptistit në kulmin e lojës së tij, ai dhe mbretërit e mbetur të Tampas nisen për në plazhin e Myrtle ...
One More Time
5.3
HD

One More Time

Jude eshte kengetare dhe tekstshkruese e cila la Hamtpons per te vizituar babin e saj Paul. Një këngëtar i vjeter duke u përpjekur të rikthehet ...
Pitch Perfect
7.2
HD

Pitch Perfect

Bela Barden është një grup, që përbëhet nga vajza të reja që këndojnë këngë pop dhe bazohen te pamja e tyre perfekte. Pas një dështimi ...
The Muppets
7.1
HD

The Muppets

Kur tre adhurues të Kukullave mësojnë se Teks Riçmani ka në plan të shpojë poshtë teatrit të Kukullave për naftë, Geri, Meri dhe Uolteri nisen ...
Step Up 2: The Streets
10
HD

Step Up 2: The Streets

Shkëndija romantike lindin midis dy kërcimtarëve me të shkuara të ndryshme në Shkollën e Arteve në Merilend.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.