Horror

Gallowwalkers
3.6
HD

Gallowwalkers

Një bandit misterioz, Amani, është i biri i një murgeshe e cila thyen betimin e saj ndaj Zotit për të siguruar mbijetesën e tij. Ky veprim sjell ...
Unnatural
4.0
HD

Unnatural

2015

Unnatural

Ndryshimet globale të motit bëjnë një ekip shkencëtarësh, të modifikojnë gjenetikisht disa arinj polarë të Alaskës. Nga ky veprim, merren ...
Dismissed
5.7
HD

Dismissed

2017

Dismissed

Një mësues idealist dhe i drejtë sulmohet nga një nxënës që është i gatshëm të bëjë gjithçka për notë të mirë.
mother!
7.1
HD

mother!

2017

mother!

Ky film tregon historine e një shkrimtari të famshëm me plot të fshehta, i gatshëm të sakrifikoje dhe familjen për vëmendjen e të gjithëve.
Vampires Suck
3.5
HD

Vampires Suck

Një komedi e filmave te twilight , ku adoleshentja Becca e gjen  veten të ndarë mes dy djemve. Si ajo dhe miqtë e saj luftojne me një numër ...
The Ordeal
6.2
HD

The Ordeal

2006

The Ordeal

Makina e një këngëtari prishet thellë në pyje.
Goosebumps
6.3
HD

Goosebumps

2015

Goosebumps

Një i ri bashkohet me mbesën e një autori librash horror R.L. Stine pasi demonët e imagjinatës së autorit lihen të lirë në qytetin e Greendale, ...
Transylmania
3.9
HD

Transylmania

Shaka horrori në të cilin një grup të rinjsh nga kolegji bëjne në një semestër jashtë vendit në Rumani dhe kuptojnë se nëse festa nuk i vret ata, ...
Dora
10
HD

Dora

2017

Dora

Nje makine e vjeter ka disa veti te te vecanta qe bejne qe te ndryshoje jeta e nje gruaje .
Slumber
5.0
HD

Slumber

2017

Slumber

Një mjek i shkencës së gjumit mundohet të mbrojë një familje nga një djall që ushqehet me njerëzit gjatë maktheve të tyre.
Curve
2
HD

Curve

2015

Curve

Një vajzë kapet në grackë në makinën e saj pasi një 'udhëtar' i shkakton asaj një aksident të qëllimshëm....
Triangle
6.9
HD

Triangle

2009

Triangle

Historia rrotullohet rreth pasagjerëve të një udhëtimi me "jaht" në Oqeanin Atlantik, të cilët teksa përballen me kushte misterioze të motit, ...
The Echo
10
HD

The Echo

2008

The Echo

Boby lëshohet në provë nga Rikers dhe shkon në banesën e vjetër në një fshat lindor në Nju Jork, ku nëna e tij e vetmuar ka jetuar dhe ka vdekur. ...
The Crucifixion
5.0
HD

The Crucifixion

Kur Nikol njihet me Atë Antonin, fillojnë të ndodhin ngjarje të pashpjegueshme. Të dy fillojnë të besojnë se prifti e ka humbur luftën kundër ...
Dark Was the Night
5.6
HD

Dark Was the Night

Një krijesë është lëshuar në një qytet të vogël, në kohën kur një kompani prerjesh pyjesh vendoset këtu.
Unfriended
5.6
HD

Unfriended

2015

Unfriended

Një grup shokësh online në një chat room në internet e gjejnë veten të përndjekur nga një forcë misterioze dhe supernatyrale që përdor adresën e ...
Apollo 18
5.2
HD

Apollo 18

2011

Apollo 18

Zyrtarisht, Apollo 17 ishte misioni i fundit në Hënë. Por një vit më vonë në vitin 1973, tre astronautë amerikanë u dërguan në një mision sekret ...
Hostel: Part III
10
HD

Hostel: Part III

Katër studentë që kanë organizuar një festë diplomimi në Las Vegas bien pre e një Klubi Gjuetie Elitar, të cilët organizojnë lojëra torturash të ...
Tucker and Dale vs Evil
10
HD

Tucker and Dale vs Evil

Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.
The Crazies
6.5
HD

The Crazies

Rreth banorëve të një qyteti të vogël Iowa rrënuar papritur nga sëmundje mendore dhe atëherë vdekja pas një ndotje toksinës misterioze furnizimin ...
Piranha 3DD
3.8
HD

Piranha 3DD

Pas ngjarjeve në liqenin Viktoria, piranjat parahistorike të etura për gjak arrijnë deri në një park ujor të hapur rishtazi...
Hostel: Part II
10
HD

Hostel: Part II

Tre studente amerikane joshen për të shkuar në një bujtinë sllovake ku shumë shpejtë do të zbulojnë të vërtetën e tmerrshme se pse ndodhen atje...
Piranha 3D
5.5
HD

Piranha 3D

2010

Piranha 3D

Çdo vit, popullata e qytezës Liqeni Viktoria shpërthen nga 5,000 vetë në 50,000 vetë për pushimet e pranverës, një rebelim pijesh alkoolike dhe ...
Truth or Dare
5.6
HD

Truth or Dare

Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ...
Hostel
10
HD

Hostel

2005

Hostel

Tri studentë shkojnë në një qytet të Sllovakisë ku shpresojnë të gjejnë kënaqësitë e asnjë vendi tjetër, por nuk e kanë idenë se atje i pret ferri...
Meet the Blacks
5.8
HD

Meet the Blacks

Karl Blek e lëviz familjen e tij nga Çikago me shpresën e një jete më të mirë. Shpërngulja e tyre në Beverli Hills përkon me Spastrimin vjetor të ...
Silent Night
5.2
HD

Silent Night

Forcat e rendit në Midwestern janë vene në kërkim të një Santa Klausi vrasës i cili rremben qytetaret në prag të krishtlindjeve.
Out of the Dark
4.7
HD

Out of the Dark

Një familje amerikane zhvendoset në Kolumbi, por shtëpia e tyre e bukur është e mbushur me fantazma fëmijësh të vegjël.
The Tortured
5.5
HD

The Tortured

Jeta e një çifti të klasës së mesme është shkatërruar kur fëmija i tyre i vetëm është rrëmbyer dhe vrarë. Të lodhur me hakmarrje, çifti ...
Escape Room
1
HD

Escape Room

Katër miq testojnë inteligjencën e tyre në një "Dhomë arratisjeje" ku gjithçka nis thjesht si një lojë gjëzash por papritur merr një kthesë të gabuar.
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.