Hindi

Jagga Jasoos
0
HD

Jagga Jasoos

Xhaga Xhasos një detektiv i ri i zoti, së bashku me një shoqëruese gazetare nisen për të gjetur babain e ...
Commando 2: The Black Money Trail
0
Full HD

Commando 2: The Black Money Trail

Një njeri përdor aftësitë e tij luftuese për të sjellë paratë e pista në Indi, të cilat janë fshehur në ...
Jazbaa
5.8
HD

Jazbaa

2015

Jazbaa

Tensionet rriten kur vajza e avokates më të mire të vendit rrëmbehet.Tani ajo si shperblim duhet të shpetoje një përdhunues ...
Sarbjit
7.3
HD

Sarbjit

2016

Sarbjit

Biografia e Sarabjit Sing një fermer që jeton në Bhikiwind, Punjab afër kufirit Indi-Pakistan i cili kalon kufirin i dehur.Gjithsesi ...
Sarkar Raj
6.8
HD

Sarkar Raj

2008

Sarkar Raj

Kur Anita Rajan, CEO i termocentralit Sheppard, një kompani ndërkombëtare, sjell një propozim të termocentralit të ngritur në zonat rurale ...
Guru
7.8
HD

Guru

2007

Guru

Gurukant Desai, djali i një mësuesi fshati heq dorë nga shkolla dhe shkon për të punuar jashtë shtetit, pas disa ...
Heroine
5.1
HD

Heroine

2012

Heroine

Një superstare femër lufton nëpër sprovat dhe vuajtjet e të qënit një aktore Bollywoodi.
Budhia Singh: Born to Run
7.9
HD

Budhia Singh: Born to Run

Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli ...
7 Hours to Go
5.5
HD

7 Hours to Go

Arjuni do të shkojë për të takuar të fejuarën e tij në Gjykatën e Lartë, por e fejuara e tij ...
Laal Rang
8.3
HD

Laal Rang

2016

Laal Rang

Jeta e dy miqve qe merren me trafikimin e jashteligjshem te gjakut ne Indi.
Fever
4.9
HD

Fever

2016

Fever

Një vrasës humbet kujtesën pas një aksidenti. Pasi zgjohet, të vetmet gjëra që mban mend janë emri i tij dhe ...
Akira
5.9
HD

Akira

2016

Akira

Akira, një vajzë luftarake indian kalon vështirësi të shumta pasi përfshihet gabimisht në një rrjet kriminelësh.
Kai Po Che!
7.6
HD

Kai Po Che!

Tre shokë të rritur në Indi përpiqen të hapin një akademi kriketi për të nxjerrë yjet e ardhshëm në këtë ...
M.S. Dhoni: The Untold Story
7.8
HD

M.S. Dhoni: The Untold Story

Një film i bazuar në historinë e lojtarit të famshëm të kriketit indian, Mahendra Sing Doni që tregon hapat e ...
Ghayal Once Again
6.6
HD

Ghayal Once Again

Kur videoja e një vrasje shfaqet, një gazetar investigativ fillon për të gjetur përgjegjësit.
Your Sweet Intoxication
2.8
HD

Your Sweet Intoxication

Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e ...
Neerja
7.8
HD

Neerja

2016

Neerja

Ky film është bazuar në historinë e vërtetë të Nirxha Banot, e cila sakrifikoi jetën e saj për të mbrojtur ...
Fan
10
HD

Fan

2016

Fan

Gauravi, një fans i madh i yllit të filmave Aryan Khanna, niset për në Mumbai në mënyrë që t'i urojë ...
Saala Khadoos
7.6
HD

Saala Khadoos

Historia e një ish-boksieri që heq dorë nga boksi për shkak të grindjeve me autoritetet mbi politikën themelore, por bëhet ...
Ki and Ka
5.8
HD

Ki and Ka

2016

Ki and Ka

Bëhet fjalë për një çift të ri, të martuar marrëdhënia e të cilëve sfidon rolet gjinore që kanë burrat dhe ...
Theri
7.1
HD

Theri

2016

Theri

Kur jeta e vajzës së tij vihet në rrezik nga një bandë vendase, Jozef Kuruvilla do bëjë të pamundurën për ...
1920 London
4.1
HD

1920 London

1920 London. Kur burri i saj sulmohet nga një magji e zezë, princesha Shivangi duhet t'i kërkojë ndihmë ish të ...
Te3n
7.3
HD

Te3n

2016

Te3n

Xhon Bisvas është një gjysh që shkon çdo ditë në polici, për të kërkuar drejtësi për mbesën e tij të ...
Guddu Ki Gun
4.8
HD

Guddu Ki Gun

Gudu është një person, i cili përdor pretekstin se shet larës rrobash për të flirtuar me femrat. Por çdo gjë ...
The Man Who Knew Infinity
7.2
HD

The Man Who Knew Infinity

Çfarë duhet që të provosh të pamundurën? Bazuar në një histori të vërtetë. Historia e jetës dhe karrierës akademike të ...
Highway
10
HD

Highway

2014

Highway

Përpara martesës së saj një grua a gjen vetën të rrëmbyer dhe të mbajtur peng për shpërblim. Sa më shumë ...
Hamari Adhuri Kahani
6.6
HD

Hamari Adhuri Kahani

Pesë vjet pas zhdukjes misterioze të burrit të saj, një grua bien në dashuri me një hotelier të pasur ku së ...
Brothers
6.7
HD

Brothers

2015

Brothers

Dy vëllezër, luftëtar rrugësh, të cilët kanë kohë që nuk flasin, përballen me njeri tjetrin në një turne të arteve ...
Phantom
10
HD

Phantom

2015

Phantom

Një ushtar i turpëruar indian kryen disa vrasje me shpresë për të rifituar nderin e humbur.

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.