Të Huaj

Dynamite Warrior
5.2
HD

Dynamite Warrior

Në vitin 1890 në Siam Siang, një luftëtar i ri Muai Tai dhe ekspert raketash është në kërkim të një burri me një tatuazh, i cili i ka vrarë prindërit.
The Boxer
5.2
HD

The Boxer

Një trajner i vjetër boksi ndihmon një ish-të burgosur dhe i mëson atij se si të boksojë dhe të përpiqet të bëhet një profesionist.
De Dana Dan
5.2
HD

De Dana Dan

Nitin  dhe Ram janë me fat në dashuri, përndryshe jeta e tyre është zero e madhe, siç është edhe bilanci i tyre bankar. Por tani të dashurat e ...
The Vanguard
3.3
HD

The Vanguard

Eshtë viti 2015 dhe mbipopullimi dhe uria kanë zhytur planetin tonë në kaos dhe një i mbijetuar i dëshpëruar e gjen veten duke u gjuajtur dhe ...
Heroine
5.1
HD

Heroine

Një superstare femër lufton nëpër sprovat dhe vuajtjet e të qënit një aktore Bollywoodi.
Laddaland
6.4
HD

Laddaland

Një familje vendos për të blerë një shtëpi në një zonë të quajtur “LADDA LAND”. Çdo gjë duket e këndshme derisa një vajzë vdes me ...
Hierro
5.7
HD

Hierro

2009

Hierro

Pasi djali i saj humbet, një nënë e pikëlluar kthehet një muaj më vonë në ishullin El Hierro për të identifikuar një trup. Ajo zbulon se nuk ...
Vedam
8.2
HD

Vedam

2010

Vedam

Cable Raju eshte nje puntor kabllor , Saroja eshte nje prostitute , Ramulu eshte nje borxhli nga Sircilla , Vivek Chakravarthy eshte nje rokstar ...
Mr Perfect
7.1
HD

Mr Perfect

Vicky (Prabhas) beson se personat duhet te jene vetvetja gjate nje lidhje dhe nuk duhet te ndryshojne per shkak te partnerit.Vicky dhe Priya ...
Aisha
5.0
HD

Aisha

2010

Aisha

Rezultatet kaotike pas marteses me nje femer te pasur e kane konvertuar nje prodhues shkrepsesh ose organizues bastesh ne nje katundar naiv.
Yes Boss
6.9
HD

Yes Boss

Seema eshte nje grua e bukur me nje deshire te madhe per tu bere e pasur. Sidharth eshte nje njeri i pasur dhe deshiron te martohet me te. Rahul, ...
Wake Up Sid
7.6
HD

Wake Up Sid

Nje djale i ri i perkedhelur i cili jetonte ne mumbai perjeton nje ndryshim te dembelizmit te tij kur ai takon nje vajze ne nje party e cila e ...
Tere Naal Love Ho Gaya
5.8
HD

Tere Naal Love Ho Gaya

Nje vajze e re ne kerkim te aventurave detyron nje shofer rickshaw qe ta rrembeje me arme nga shtepia e saj. Shkendijat ne menyre te pashmangshme ...
Muay Thai Giant
10
HD

Muay Thai Giant

Një film aksion rreth një gjigandi mbi 2 metra të gjatë, i cili mëson artin marcial Muai Tai për të zgjidhur një çështje diamantësh të grabitur.
Johnny Mad Dog
6.8

Johnny Mad Dog

Në luftën civile të Afrikës, një grup djemsh të rinj të kthyer në ushtarë të lirisë luftojnë, plaçkisin dhe vrasin nëpër fshatrat e Afrikës. Kur ...
Zatoichi: The Last
5.5

Zatoichi: The Last

Shpatari i verbër me emrin Zatoiçi, përpiqet të bëjë një jetë të qetë dhe normale me të shoqen e tij, por provokohet për një betejë dhe…
Legendary Assassin
7.7

Legendary Assassin

Një police miqësohet me një mjeshtër misterioz të arteve marciale, por gjërat përkeqësohen kur rezulton se ai është një xhelat i cili ka prerë ...
No Tears for the Dead
6.8

No Tears for the Dead

Një vrasës i traumatizuar pasi vret aksidentalisht një vajzë të vogël gjatë një misioni urdhërohet të vrasë dhe nënën e saj dhe fillon betejën e ...
Game
5.1

Game

2011

Game

Nje person i pasur fton 4 njerez ne ishullin e tij privat per te fajesuar tre perj tyre per vdekjen e papritur te vajzes se tij.Mengjesin ...
Vivah
10

Vivah

2006

Vivah

Poonam nje vajze e rritur me traditat indiane i caktohet dasma me prem-in , nje djale i zgjedhur nga xhaxhai i saj. Sidoqofte dashuria dhe besimi ...
Pyaar Impossible
10
HD

Pyaar Impossible

Nje komedi romantike ku nje djale i thjeshte dhe vajza me e bukur ne kolegj lidhen se bashku nga nje kthese e fatit. Poshte te gjitha mundesive , ...
Saawariya
5.3

Saawariya

Dy te rinj shkojne ne nje qytet te vogel ,njeri per pushime ndersa tjetra per te takuar te dashurin.Aty ato kalojne ditet me te bukura te jetes ...
Mission Kashmir
10

Mission Kashmir

Nje oficer policie adopton djalin dhe te vetmin te mbijetuar te nje familje te cilen ai e masakroi gjate ndjekjes se nje terroristi. Pas disa ...
Ta Ra Rum Pum
10
HD

Ta Ra Rum Pum

Rajveer nje banor i varfer i new york-ut me origjine indiane ,enderron te behet nje garues makinash.Ai bie ne dashuri me nje vajze indiane ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.