Te Huaj

Heroine
5.1
HD

Heroine

2012

Heroine

Një superstare femër lufton nëpër sprovat dhe vuajtjet e të qënit një aktore Bollywoodi.
Laddaland
6.4
HD

Laddaland

2011

Laddaland

Një familje vendos për të blerë një shtëpi në një zonë të quajtur "LADDA LAND". Çdo gjë duket e këndshme ...
Hierro
5.7
HD

Hierro

2009

Hierro

Pasi djali i saj humbet, një nënë e pikëlluar kthehet një muaj më vonë në ishullin El Hierro për të ...
Vedam
8.2
HD

Vedam

2010

Vedam

Cable Raju eshte nje puntor kabllor , Saroja eshte nje prostitute , Ramulu eshte nje borxhli nga Sircilla , Vivek ...
Mr Perfect
7.1
HD

Mr Perfect

2011

Mr Perfect

Vicky (Prabhas) beson se personat duhet te jene vetvetja gjate nje lidhje dhe nuk duhet te ndryshojne per shkak te ...
Aisha
5.0
HD

Aisha

2010

Aisha

Rezultatet kaotike pas marteses me nje femer te pasur e kane konvertuar nje prodhues shkrepsesh ose organizues bastesh ne nje ...
Yes Boss
6.9
HD

Yes Boss

1997

Yes Boss

Seema eshte nje grua e bukur me nje deshire te madhe per tu bere e pasur. Sidharth eshte nje njeri ...
Wake Up Sid
7.6
HD

Wake Up Sid

Nje djale i ri i perkedhelur i cili jetonte ne mumbai perjeton nje ndryshim te dembelizmit te tij kur ai ...
Muay Thai Giant
5.7

Muay Thai Giant

Një film aksion rreth një gjigandi mbi 2 metra të gjatë, i cili mëson artin marcial Muai Tai për të ...
Johnny Mad Dog
6.8

Johnny Mad Dog

Në luftën civile të Afrikës, një grup djemsh të rinj të kthyer në ushtarë të lirisë luftojnë, plaçkisin dhe vrasin ...
Zatoichi: The Last
5.5

Zatoichi: The Last

Shpatari i verbër me emrin Zatoiçi, përpiqet të bëjë një jetë të qetë dhe normale me të shoqen e tij, ...
Legendary Assassin
7.7

Legendary Assassin

Një police miqësohet me një mjeshtër misterioz të arteve marciale, por gjërat përkeqësohen kur rezulton se ai është një xhelat ...
No Tears for the Dead
6.8

No Tears for the Dead

Një vrasës i traumatizuar pasi vret aksidentalisht një vajzë të vogël gjatë një misioni urdhërohet të vrasë dhe nënën e saj ...
Game
5.1

Game

2011

Game

Nje person i pasur fton 4 njerez ne ishullin e tij privat per te fajesuar tre perj tyre per vdekjen ...
Vivah
10

Vivah

2006

Vivah

Poonam nje vajze e rritur me traditat indiane i caktohet dasma me prem-in , nje djale i zgjedhur nga xhaxhai ...
Saawariya
5.3

Saawariya

2007

Saawariya

Dy te rinj shkojne ne nje qytet te vogel ,njeri per pushime ndersa tjetra per te takuar te dashurin.Aty ato ...
Mission Kashmir
10

Mission Kashmir

Nje oficer policie adopton djalin dhe te vetmin te mbijetuar te nje familje te cilen ai e masakroi gjate ndjekjes ...
Ta Ra Rum Pum
10
HD

Ta Ra Rum Pum

Rajveer nje banor i varfer i new york-ut me origjine indiane ,enderron te behet nje garues makinash.Ai bie ne dashuri ...
Delhi Belly
7.6

Delhi Belly

Tre shoke dhome behen pre e nje gangsteri te pameshirshem , pa e kuptuar arsyen perse.
Ghulam
7.4

Ghulam

1998

Ghulam

Historia e nje djali i cili do te ndryshoje menyren e jeteses ne lagjen ku jeton, pasi shikon nje vrasje ...
7 Khoon Maaf
10
HD

7 Khoon Maaf

Kerkesa e Susanna's per dashuri e con ate ne nje seri martesash , ku secila perfundon me vdekjen e mistershme ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.