Fantazi

Tooth Fairy
5.0
HD

Tooth Fairy

Një vepër e tij e keqe nga liga e hokejit, e çon atë në një dënim të pazakontë. Ai duhet ...
The Love Witch
6.2
HD

The Love Witch

KUJDES, FILMI PERMBAN NUDITET! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Ilein, një shtrigë që përdor magjitë që ka disa të ...
Pan
5.8
HD

Pan

2015

Pan

Piteri është një djalë 12 vjeçar jetim dhe përfundon në botën magjike të Neverlandit, ku gjen zbavitje por edhe rrezik, duke ...
City of Ember
6.5
HD

City of Ember

Për breza, njerëzit e qytetit të Ember-it kanë krijuar një botë mahnitëse me drita vezulluese. Por gjeneratori më i fuqishëm ...
Byzantium
6.5
HD

Byzantium

2012

Byzantium

Kjo është historia e dy motrave të cilat për të mbijetuar duhet patjetër të ruajnë një sekret, madje edhe të ...
The Hole
5.7
HD

The Hole

2009

The Hole

Dy vëllezër hapin një vrimë misterioze në bodrumin e tyre që i çon në korridoret më të errëta të frikës ...
The Illusionist
7.6
HD

The Illusionist

Në fillim të shekullit, një prestigjator në Vjenë përdor aftësitë e tij për të fituar dashurinë e një gruaje që ...
A Dog’s Purpose
6.8
HD

A Dog’s Purpose

Një qen kërkon të zbulojë qëllimin e jetës, gjatë rrjedhës së disa jetëve dhe pronarëve të ndryshëm që kalon, duke ...
Beautiful Creatures
6.2
HD

Beautiful Creatures

Një histori e mbinatyrshme me sfond Jugun, "Krijesat e Bukura" tregon përrallën e dy dashnorëve të destinuar: Itanit një djaloshi ...
Vampire Academy
5.6
HD

Vampire Academy

Roza Hathaway është gjysëm njeri-gjysëm vampir, gardiane e një Moroi, vampirë të vdekshëm e paqësore që jetojnë të fshehur në ...
The Time Traveler’s Wife
7.1
HD

The Time Traveler’s Wife

Për shkak të një çrregullimi gjenetik, bibliotekari bukurosh Henry DeTamble vullnetarisht zvarritet nëpër kohë, duke u shfaqur në momente të ...
Oz: The Great and Powerful
6.3
HD

Oz: The Great and Powerful

Oskar Digsi, një magjistar amator dhe i djallëzuar që punon në një cirk diku në Kansas, hipën në balonën e ...
Hell & Back
5.3
HD

Hell & Back

Pasi një djalë ka përfunduar aksidentalisht në ferr, dy miqtë e tij më të ngushtë nisen për ta shpëtuar.
Underworld: Blood Wars
5.8
HD

Underworld: Blood Wars

Në këtë film Selina lufton për t'i dhënë fund luftës së përjetshme mes klanit të njerëzve ujqër dhe fraksionit të ...
Underworld
7.0
HD

Underworld

2003

Underworld

Selena, një luftëtare e bukur, gjendet në luftën mes vapirëve dhe njerëzve ujqër. Edhe pse ajo rreshtohet me vampirët, ajo ...
Underworld: Awakening
6.4
HD

Underworld: Awakening

Kur njerëzit marrin vesh ekzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, fillojnë luftën për zhdukjen e të dyja specieve. Vampirja ...
Bedtime Stories
6.1
HD

Bedtime Stories

Kur Skiter Bronsoni bën dadon për fëmijët e motrës, imagjinata e tij shfrenohet ndërkohë që sajon përralla të hollësishme për ...
Franklyn
6.2
HD

Franklyn

2008

Franklyn

"Franklin" është një përrallë e katër karaktereve, jetët e të cilëve janë të ndërthurura me fat, romancë dhe tragjedi. Pasi ...
Beastly
5.6
HD

Beastly

2011

Beastly

Një histori  moderne e marrë nga “Bukuroshja dhe Bisha”, përrallë ku nje i ri nju-jorkez është shndërruar në një përbindësh te shëmtuar për të gjetur dashurinë e ...
Sleepy Hollow
7.4
HD

Sleepy Hollow

Ikabold Crane dërgoht në Sleepy Hallow për të hetuar vdekjen e 3 personave që besohet se janë vrarë nga “Kaloresi ...
Into the Woods
6.0
HD

Into the Woods

Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë ...
Shrek 2
7.2
HD

Shrek 2

2004

Shrek 2

Prindërit e Princeshës Fiona ftojnë atë dhe Shrekun për darkë për të festuar martesën e saj. Vetëm se nuk e dinin që të porsamartuarit ishin dy përbindësha.
Fantastic Four
10
HD

Fantastic Four

Një grup astronautësh fitojnë superfuqi nga ekspozimi ndaj rrezatimit kozmik  dhe i përdorin këto superfuqi për t’ju kundërvënë planeve të ...
The Sorcerer and the White Snake
5.9
HD

The Sorcerer and the White Snake

Regjisori i filmave aksion Ching Siu Tung e bazon këtë fantazi në një legjendë të vjetër kineze për një kultivues ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.