Fantashkencë

Doctor Strange
10
4K

Doctor Strange

After his career is destroyed, a brilliant but arrogant surgeon gets a new lease on life when a sorcerer takes him under his wing and trains him ...
Orbiter 9
5.4
4K

Orbiter 9

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.
The Giver
6.5
HD

The Giver

Historia e DHËNËSIT përqendrohet te Xhonas, një djalosh që jeton në një botë ideale e pa ngjyra. Kur ai fillon të kalojë kohë me Dhënësin, i cili ...
Transformers: The Last Knight
5.5
HD

Transformers: The Last Knight

Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të ...
Wonder Woman
10
HD

Wonder Woman

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti ...
Be Afraid
5.5

Be Afraid

John fillon të ketë paraliza gjatë gjumit dhe ndërsa qëndron i shtrirë në krevat, qenie të cilat ekzistojnë në hijet e errëta të natës e ...
The Recall
10

The Recall

Pesë miq gjatë pushimeve qëndrojnë në një shtëpi duke pritur asgjë më shumë se një kohë zbavitëse, duke mos ditur që planeti Tokë është nën një ...
Ex Machina
7.7

Ex Machina

Një programues i ri, pjesë e kompanisë më të madhe të internetit në botë, fiton një konkurs për të kaluar një javë në pronën private të shefit ...
Hot Tub Time Machine 2
5.1
HD

Hot Tub Time Machine 2

Kur Lou e gjen veten në telashe, Niku dhe Xhekobi ndezin makinën e nxehtë të kohës për t’u kthyer pas në kohë. Por në të kundërt ata ...
I Origins
7.3

I Origins

Një biolog molekular dhe partnerja e tij e laboratorit zbulojnë fakte që mund të ndryshojnë rrënjësisht shoqërinë në mënyrën se si ne e njohim.
The Colony
5.3

The Colony

Të detyruar pët të jetuar në nëntokë nga akullnajat ardhëshme, një pjesë e të mbijetuarve duhet të luftojë për të ruajtur njerëzimin kundër një ...
Elysium
6.6
HD

Elysium

Në vitin 2154, të pasurit jetojnë një jetë të shëndetshme në një stacion të hapësirës, ndërsa pjesa tjetër e varfër e popullsisë banon në Tokë, ...
Under the Skin
6.3
HD

Under the Skin

VINI RE! Filmi ka skena me përmbajtje erotike. Një joshëse misterioze fillon gjuetinë në popullsinë e Skocisë. Scarlett Johansson, kesaj rradhe ...
The Incredible Hulk
6.8

The Incredible Hulk

Dr Bruce Banner, në sajë të një eksperimenti rreze gama te shkuar keq, transformon veten në një gjigand të gjelbër te quajtur Hulkvetem kur ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.