Familjar

Tooth Fairy
5.0
HD

Tooth Fairy

Një vepër e tij e keqe nga liga e hokejit, e çon atë në një dënim të pazakontë. Ai duhet ...
Dolphin Tale
6.9
HD

Dolphin Tale

Një histori e përqëndruar tek miqësia e një djali dhe një delfini, i cili e kishte humbur bishtin në një ...
Pan
5.8
HD

Pan

2015

Pan

Piteri është një djalë 12 vjeçar jetim dhe përfundon në botën magjike të Neverlandit, ku gjen zbavitje por edhe rrezik, duke ...
Frozen Fever
7.0
HD

Frozen Fever

Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin t’ia bëjnë asaj festën më të mirë, por fuqitë e Elsës mund ...
City of Ember
6.5
HD

City of Ember

Për breza, njerëzit e qytetit të Ember-it kanë krijuar një botë mahnitëse me drita vezulluese. Por gjeneratori më i fuqishëm ...
A Dog’s Purpose
6.8
HD

A Dog’s Purpose

Një qen kërkon të zbulojë qëllimin e jetës, gjatë rrjedhës së disa jetëve dhe pronarëve të ndryshëm që kalon, duke ...
Bolt
6.9
HD

Bolt

2008

Bolt

Bolt është ylli i shfaqjes më të madhe në Hollywood. Problemi i vetëm është, ai mendon se është e vërtetë. ...
Stormbreaker
5.1
HD

Stormbreaker

Pas vdekjes së xhaxhait të tij, djaloshi 14-vjeçar Alex Rider detyrohet nga Divizioni MI6 i Operacioneve Speciale të shërbimit sekret ...
Camp Rock
1
HD

Camp Rock

2008

Camp Rock

Kur Mitchie merr një shans për të ndjekur Camp Rock, jeta e saj merr një kthesë të paparashikueshme dhe ajo ...
Meet Dave
4.9
HD

Meet Dave

2008

Meet Dave

Një ekuipazh alienësh të vegjël drejtojnë një anije në formën e një njeriu. Teksa përpiqen të shpëtojnë planetin e tyre, ...
Oz: The Great and Powerful
6.3
HD

Oz: The Great and Powerful

Oskar Digsi, një magjistar amator dhe i djallëzuar që punon në një cirk diku në Kansas, hipën në balonën e ...
Bedtime Stories
6.1
HD

Bedtime Stories

Kur Skiter Bronsoni bën dadon për fëmijët e motrës, imagjinata e tij shfrenohet ndërkohë që sajon përralla të hollësishme për ...
Shrek 2
7.2
HD

Shrek 2

2004

Shrek 2

Prindërit e Princeshës Fiona ftojnë atë dhe Shrekun për darkë për të festuar martesën e saj. Vetëm se nuk e dinin që të porsamartuarit ishin dy përbindësha.
Honey
5.3
HD

Honey

2003

Honey

Hanei është seksi, koreografe e videove muzikore se ciles i përmbyset bota pasi shefi i jep një ultimatum: të flejë ...
Frankenweenie
7.0
HD

Frankenweenie

Kur qeni i Viktorit të vogël i quajtur Xixëllues goditet nga një makinë, Viktori vendos ta kthejë në jetë në ...
Kung Fu Panda 2
7.3
HD

Kung Fu Panda 2

Në Kung Fu Panda 2, Poja tani po jeton ëndrrën e tij si Luftëtari Dragua, duke mbrojtur Luginën e Paqes ...
Kung Fu Panda
7.6
HD

Kung Fu Panda

Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtësisht i ri në artet ...
Stardust
10
HD

Stardust

2007

Stardust

Në një fshat në kufi me një vend magjik, një djalosh i ri i premton një vajze që do të ...
The Pink Panther
5.6
HD

The Pink Panther

Inspektori Kluzo merr formën e humoristit Stiv Martin dhe kthehet për të përhapur përsëri panikun me aventura të reja! Diamanti ...
Home Alone 3
10
HD

Home Alone 3

Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret ...
Cinderella
10
HD

Cinderella

2015

Cinderella

Kur babai i saj vdes papritur, Ela e re gjeten veten në mëshirë të njerkës së saj mizore dhe vajzave ...
Marley & Me
7.1
HD

Marley & Me

Një familje merr mësime të rëndësishme për jetën nga qeni i tyre i adhurueshëm, por çapkën dhe i lëvizshëm.
Nim’s Island
6.0
HD

Nim’s Island

Një vajzë e vogël e quajtur Nim, jeton në një ishull në mes të oqeanit me babain e saj shkencëtar. ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.