Erotik

Black Swan
8.0
HD

Black Swan

2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, "Liqeni i Mjellmave", por do të jetë aq perfekte saqë ngatërron ...
Shank
6.3
HD

Shank

2009

Shank

Anëtari i grupit adoleshent, Kal, fsheh seksualitetin e tij nga anëtarët e tij të bandave të lumtura, pavarësisht nga mosdashja e tyre shpesh të ...
Amateur Teens
6.4
HD

Amateur Teens

Një tragjedi moderne, që flet për një grup nxënësish 14 vjeçarë, jeta e të cilëve ndikohet rrënjësisht nga rrjetet sociale dhe seksualiteti masiv ...
The Little Death
7.1
HD

The Little Death

VINI RE! Filmi ka skena me përmbajtje erotike. “The Little Death” është një komedi me të vërtetë origjinale për seksin, dashurinë, marrëdhëniet ...
Hot Girls Wanted
6.1
HD

Hot Girls Wanted

Një dokumentar për femrat e reja që zhyten në tregun e seksit - dhe sa e thjeshtë është për internetin të prodhojë porno.
Kiss and Kill
10
HD

Kiss and Kill

KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Një grua e martuar me një burrë të suksesshëm i ...
Nymphomaniac: Vol. II
6.7
HD

Nymphomaniac: Vol. II

KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! - ...
Nymphomaniac: Vol. I
7.0
HD

Nymphomaniac: Vol. I

KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! - ...
Picture of Beauty
4.5
HD

Picture of Beauty

KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Në një fshat të vogël, një piktor gjen dy vajza të ...
Thirst
7.2
HD

Thirst

2009

Thirst

Përmes një eksperimenti të dështuar mjekësor, një prift është goditur me vampirizim dhe është i detyruar të braktisë rrugën e tij asketike.
Death in the Desert
5.6
HD

Death in the Desert

Një ditë para dasmës së Do-kyeong, e dashura e tij, Ga-in, e viziton atë. Ata hyjnë në një motel të zotëruar nga Byeong-soo dhe mania e seksit i ...
Antares
5.5
HD

Antares

2004

Antares

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Një përplasje vdekjeprurëse shpalos ...
Plush
5.4
HD

Plush

2013

Plush

Një këngëtare/shkrimtare tekstesh, pavarësisht se është e martuar, lidhet me një kitarist, të cilit ajo i zbulon shpejt se ka një të shkuar të ...
Tulip Fever
10
HD

Tulip Fever

Një artist bie në dashuri me një vajzë të re të sapomartuar, ndërsa punësohet për të pikturuar portretin e saj gjate Manisë së Tulipanëve në ...
Melissa P.
4.7
HD

Melissa P.

2005

Melissa P.

Një vajzë adoleshente, që jeton me nënën dhe gjyshen, do të ketë eksperiencat e saj të para seksuale që do lënë shenjë në jetën e saj shoqërore ...
Showgirls
4.7
HD

Showgirls

1995

Showgirls

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA SKENA TË FORTA EROTIKE! Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t'u bërë kërcimtare ...
All About Anna
4.4
HD

All About Anna

KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Ana është një stiliste e re kostumesh, e ...
Fucking Berlin
5.4
HD

Fucking Berlin

Një 20-vjeçare kalon kohën më te bukur te jetës kur shkon në Berlin për të studiuar matematikë. Atje, shumë shpejt ndërton një rreth të ri shoqëror.
The Border Post
7.7
HD

The Border Post

Në pranverë të vitit 1987 në kufirin midis Shqipërisë dhe Maqedonisë, një poste kufitare duhet të jete në gadishmeri nga frika e sulmeve ...
The Exterminating Angels
5.5
HD

The Exterminating Angels

Kujdes : Filmi përmban skena Erotike. “Engjëjt Vrasës”: Një regjisor bën audicione në kërkim të aktoreve të cilat janë gati të thyejnë tabutë e kohës.
The Voyeur
4
HD

The Voyeur

1994

The Voyeur

FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Një profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e ...
Private
5.2
HD

Private

2003

Private

Një përmbledhje historish që flasin për eroticizmin dhe për preferencat seksuale te femrës moderne.
All Ladies Do It
5.5
HD

All Ladies Do It

VINI RE:  Filmi ka skena te forta erotike , andaj keshillohet të shikohet nga personat mbi 18 vjec. Diana është tepër e lumtur në martesën e saj ...
Swung
4.5
HD

Swung

2015

Swung

KUJDES: FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEÇ! PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE!  David dhe Alice kane probleme në marrëdheniet e tyre seksuale , ...
Sex and Lucia
7.2
HD

Sex and Lucia

Jetët e disa personave takohen në një ishull të izoluar. Të gjithë bashkohen në novelën e një autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatërruar ...
Room in Rome
6.2
HD

Room in Rome

KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Një dhomë hoteli në qendër të Romës shërben si ...
Enemy
10
HD

Enemy

2013

Enemy

Nje njeri vihet në ndjekje të kopjes së tij identike  pasi e sheh ate në një film.
Daddy
6.4
HD

Daddy

2017

Daddy

Nga rrugicat e egra të qendrës së Mumbait vjen historia mbresëlënëse e Arun Gaulit, një njeri që ndërtoi vetë fatin e tij për tu bërë një nga ...
Killing Me Softly
5.5
HD

Killing Me Softly

Një takim pasionant me Adam Tallisin, do e bëjë Alisin të braktisë të dashurin disa vjeçar, Xheikun. Por kjo marrëdhënie e re, fillon të lëkundet ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.