Dramë

Wildlike
6.7
HD

Wildlike

2014

Wildlike

Pasi kushtet në shtëpinë e saj të re janë bërë të padurueshme, një vajzë adoleshente ia mbath dhe bëhet shok me një burrë të vjetër për një ...
Bullet Head
5.3
HD

Bullet Head

Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t'u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.
End of the Season
6.3
HD

End of the Season

"Bekeri është një ish-polic gjerman që përpiqet të mbajë një punë si një roje nate, por një takim i rastësishëm me njeriun, familjen e të cilit ...
A Taxi Driver
7.9
HD

A Taxi Driver

Bazuar në një ngjarje të vërtetë Revolta për demokraci e qytetit të Guang-Zhusë së Koresë së Veriut parë nga këndvështrimi i gazetarit gjerman ...
Black Swan
8.0
HD

Black Swan

2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, "Liqeni i Mjellmave", por do të jetë aq perfekte saqë ngatërron ...
Stronger
7.3
HD

Stronger

2017

Stronger

Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë ...
Cradle 2 the Grave
10
HD

Cradle 2 the Grave

Vajza e një hajduti xhevahirësh rrëmbehet pasi ai vjedh një koleksion të çmuar diamantesh të zeza, të cilat nuk janë aspak ashtu siç duken. 
Lily & Kat
4.9

Lily & Kat

2015

Lily & Kat

Dy shoqe të pandara përpiqen te bëjnë te pamundurën për te kaluar mire ne ditët e tyre te fundit se bashku, duke shijuar jetën e natës me një ...
The Place Beyond the Pines
7.3
HD

The Place Beyond the Pines

Një marifet motor kalorës kthehet në plaçkitjen e bankave si një mënyrë për të siguruar për të dashurin e tij dhe fëmijën e tyre të porsalindur, ...
The Diary Of Anne Frank
6.7
HD

The Diary Of Anne Frank

Në vitin 1940 Gjermania pushtoi Holandën dhe së shpejti filluan të aplikojnë ligje anti-hebrenjve. Ana Frank shkruajti në ditarin e saj çdo gjë ...
Icarus
5.2
HD

Icarus

2010

Icarus

Vrasësi i trajnuar i KGB, EDWARD GENN (emri i kodues ICARUS), ka punuar vite më parë si një agjent i fshehtë në Amerikë. Por, kur Bashkimi ...
Stomp the Yard 2: Homecoming
4.3
HD

Stomp the Yard 2: Homecoming

Shanset Harris duket të gjejë një ekuilibër mes shkollës së tij, punës, marrëdhënieve dhe mundësisë për të kryer në konkursin televiziv në nivel ...
Airlift
8.2
HD

Airlift

2016

Airlift

Kur Iraku pushton Kuvajtin në Gusht të vitit 1990, një biznesmen indian zemërgur bëhet zëdhënësi për më shumë se 170 000 bashkatdhetarë të bllokuar.
mother!
7.1
HD

mother!

2017

mother!

Ky film tregon historine e një shkrimtari të famshëm me plot të fshehta, i gatshëm të sakrifikoje dhe familjen për vëmendjen e të gjithëve.
Shank
6.3
HD

Shank

2009

Shank

Anëtari i grupit adoleshent, Kal, fsheh seksualitetin e tij nga anëtarët e tij të bandave të lumtura, pavarësisht nga mosdashja e tyre shpesh të ...
Amateur Teens
6.4
HD

Amateur Teens

Një tragjedi moderne, që flet për një grup nxënësish 14 vjeçarë, jeta e të cilëve ndikohet rrënjësisht nga rrjetet sociale dhe seksualiteti masiv ...
Manchester by the Sea
7.9
HD

Manchester by the Sea

Një xhaxha detyrohet të kujdeset për nipin e tij adoleshent pasi atij i vdes i ati.
Delibal
6.9
HD

Delibal

2015

Delibal

Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të ...
Jump In!
5.4
HD

Jump In!

2007

Jump In!

Historia rrotullohet rreth një boksieri të ri, Izzy Daniels, i cili stërvitet për të ndjekur hapat e babait të tij duke fituar Dorën e Artë , por ...
Evening
6.6
HD

Evening

2007

Evening

Një dramë qe eksploron te kaluarën romantike dhe emocionale te Ann Grant dhe bijave të saj, Constance dhe Nina. Gjersa Ann është duke vdekur, ajo ...
Home Again
5.7
HD

Home Again

2017

Home Again

Nëna e re, e sapodivorcuar, Alisë Kinei, vendos të kthehet në Los Anxhelos me dy vajzat e saj. Duke festuar ditëlindjen e 40-ë, njihet me tre ...
Love Beats Rhymes
5.1
HD

Love Beats Rhymes

Kur rreperja Koko (Azealia Banks) pranohet në një klasë poezie, ajo mendon se rimat e saj do t'i bëjnë përshtypje profesorit Dikson. Por e ai e ...
Life As We Know It
10
HD

Life As We Know It

Dy beqarë të rritur bëhen kujdestarë të një vajzë jetimë kur miqtë  e tyre të përbashkët vdesin në një aksident.
Moneyball
7.6
HD

Moneyball

2011

Moneyball

Menaxheri i përgjithshëm i Oakland Billy Beane përpiqet suksesshëm për të mbledhur një ekip bejsbolli me një buxhet të vogël.
Attila
6.7
HD

Attila

2001

Attila

Legjenda flet për një udhëheqës të madh, i cili do të gjejë shpatën e Zotit të Luftës, dhe me të do të sundojë botën. "Gerard Butler" Atila, ...
By the Sea
10
HD

By the Sea

2015

By the Sea

Francë, mezi i viteve 1970. Vanesa, një ish-kërcimtare dhe Roland, një shkrimtar amerikan, bëjnë një udhëtim së bashku. Duket sikur ata po rriten ...
On Wings of Eagles
6.1
HD

On Wings of Eagles

Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta...
Vincent N Roxxy
5.5
HD

Vincent N Roxxy

Vinsenti dhe Roksi njihen në manyrë të pazakontë dhe bien në dashuri, por ata nuk e shijojnë dot këtë dashuri, sepse dhuna i ndjek kudo.
Before I Fall
6.4
HD

Before I Fall

Samantha Kingston has everything. Then, everything changes. After one fateful night, she wakes up with no future at all. Trapped into reliving ...
Footloose
5.9
HD

Footloose

2011

Footloose

Rehn MakKorman është një djalë i ri me shpirt të lirë. Megjithatë, në shtëpinë e tij të re në Beaumont, gjërat janë shumë konservatore. Rehn nuk ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.