Krim

Accident Man
N/A
HD

Accident Man

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i ...
Chasing the Dragon
7.5
HD

Chasing the Dragon

Një emigrant i paligjshëm nga brendesia e Kines hyn në Hong Kongun e korruptuar, të kolonizuar nga britanikët në vitin 1963, duke u transformuar ...
Oliver Twist
6.9
HD

Oliver Twist

Një adaptim i rrëfenjës klasike të Dikensit, ku një djalë jetim njihet me një hajdut xhepash në rrugët e Londrës. Nga atje, ai hyn në një ...
Suburbicon
10
HD

Suburbicon

Gjatë vetë shkatërrimit të një komuniteti në periferi në vitin 1950, për një familje në dukje normale, bastisja e shtëpisë do të ketë pasoja të ...
The Life of David Gale
10
HD

The Life of David Gale

” Jeta e David Gejl ” : Një burrë kundër dënimit me vdekje akuzohet për vrasjen e një mikeshe aktiviste dhe dërgohet në qelinë e vdekjes.
Molly’s Game
7.6
HD

Molly’s Game

Historia e vërtetë e Molli Blumit, një skiatore e klasit olimpik e cila zhvilloi lojën më ekskluzive të pokerit në botë dhe u bë objektiv i FBI-së.
Now You See Me
7
HD

Now You See Me

Një agjent i FBI-së dhe një detektive Interpoli vihen në ndjekje të një grupi iluzionistësh, të cilët vjedhin para nëpër banka gjatë performancës ...
The Last House on the Left
10
HD

The Last House on the Left

Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej ...
The November Man
6.3
HD

The November Man

Piter Devero, është një ish-agjent i stërvitur mirë i CIA-s, i cili ka shijuar jetën e qetë në Zvicër. Kur Devero lë pensionin për një mision të ...
The Equalizer
10
HD

The Equalizer

Një ish komando që është shtirur si i vdekur për të kaluar një jetë të qetë në Boston lë mënjanë qetësinë për të shpëtuar një vajzë të re dhe e ...
V.I.P.
10
HD

V.I.P.

2017

V.I.P.

Djali i një oficeri shumë të famshëm në Korenë e Veriut, dyshohet se është vrasës serial nëpër botë. Për të kapur vrasësin Korea e veriut dhe e ...
The Killer Inside Me
10
HD

The Killer Inside Me

Një sherif i Texasit do të demaskohet ngadalë dhe do të shndrrohet në një vrasës psiqik i cili do të vrasë të gjithë ish të dashurat e tij.
Bereavement
10
HD

Bereavement

Historia e tmerrshme e 6 vjeçarit Martin Bristol, i rrëmbyer duke luajtur në oborrin e shtëpisë së tij dhe i detyruar për të dëshmuar krimet ...
Twelve
5.7
HD

Twelve

2010

Twelve

Një shpërndarës droge sheh teksa jeta e tij shkatërrohet pas vrasjes së kushëririt të tij, ku i dyshuari kryesor është shoku i tij i ngushtë.
Drive Angry
10
HD

Drive Angry

Një i burgosur i pavdekshëm që arratiset nga ferri për t’u hakmarrë ndaj vrasësit të së bijës dhe për të shpëtuar foshnjën e saj të rrëmbyer nga ...
The Hateful Eight
7.9
HD

The Hateful Eight

Në filmin The Hateful Eight, i vendosur gjashtë, tetë apo dymbëdhjetë vjet pas Luftës Civile, një karrocë poste ecën përmes peisazhit dimëror të ...
The Devil’s Rejects
6.9
HD

The Devil’s Rejects

Familja Firefly ka marre nje rruge të gabuar , ajo mundohet  t’i shpëtoje një forcë policore hakmarrëse (zombie) e cila nuk ka frikë për të ...
JCVD
7.2
HD

JCVD

2008

JCVD

Ndërmjet problemeve të tij me taksat dhe betejën gjyqësore me gruan e tij për kujdestarinë e vajzës së tij, Jean-Claude Van Damme kthehet në ...
Dragon Eyes
4.5
HD

Dragon Eyes

Në St. Jude, trafikantët e drogës dhe policët e korruptuar kanë shkatërruar gjithë qytetin, por një shpresë e re lind kur aty mbërrin Hong, një ...
Double Impact
5.5
HD

Double Impact

Jean Claude Van Damme luan një rol të dyfishtë si Alex dhe Çadi, binjakët të ndara në vdekjen e prindërve të tyre. Çadi është ngritur nga një ...
Half Past Dead 2
4.5
HD

Half Past Dead 2

“Gjysëm i Vdekur 2” : I burgosuri Tuiç transferohet në një burg tjetër për të gjetur arin e një grabitje nga ish bashkëpunëtori i ...
I Spit on Your Grave 2
5.7
HD

I Spit on Your Grave 2

Kejti po përpiqet t’ia dalë në botën mizore të modelingut. Kur pranon një ofertë për të nxjerrë disa fotografi të reja për dosjen e saj, ...
My Wife Is a Gangster 3
6.4
HD

My Wife Is a Gangster 3

“Gruaja ime është gangstere” : Kur Ariong, vajza një bosi triade në Hong Kong akuzohet për vrasjen e bosit të një triade ...
Dope
7.2
HD

Dope

2015

Dope

Jeta për Malkomin, një djalë i pazakontë i cili po mbijeton në një lagje të rrezikshme, ndryshon pasi ftesa në një festë e nis atë dhe shokët e ...
I Spit on Your Grave
6.3
HD

I Spit on Your Grave

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. ...
Juice
7.1
HD

Juice

1992

Juice

Katër adoleshentë nga qendra e qytetit e shohin veten në ndjekje të pushtetit dhe lumturisë, të cilat ata i referohen si ‘Juice’.
The Red Maple Leaf
5.8
HD

The Red Maple Leaf

Një detektiv, që po vuan thellësisht humbjen tragjike të gruas dhe së bijës, caktohet kryehetues për gjetjen e vajzës së rrëmbyer të ambasadorit ...
Texas Killing Fields
5.7
HD

Texas Killing Fields

Në Teksas, një agjent lokal bashkepunon me një polic nga New Yorku për të hetuar nje seri vrasjesh të pazgjidhura.
Next Day Air
10
HD

Next Day Air

Dy kriminelëve të paaftë u eshte dorëzuar gabimisht një paketë kokainë dhe ata mendojne se kanë kapur jackpot, duke shkaktuar një seri ngjarjesh ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.