Komedi

Please Stand By
7.3
HD

Please Stand By

Një grua e re autike ikën nga kujdestarët e saj në një përpjekje për të dorëzuar dorëshkrimin e saj në një konkurs për skenarin e “Star ...
Magic in the Moonlight
10
HD

Magic in the Moonlight

Një komedi romantike për një anglez që u njoftua për të ndihmuar në demaskimin e një mashtrimi të mundshëm nga nje iluzionist. Komplikimet ...
Student of the Year
9.7
HD

Student of the Year

Dean Yoginder Vashisht, retired, has fallen gravely ill. Several students from his final year at St. Theresa’s College rush to his side. In ...
Tifosi
4.8
HD

Tifosi

1999

Tifosi

Tifozë me histori të ndryshme që mbështesin ekipet e tyre të futbollit italian Inter, Milan, Juventus, Napoli etj.
Monster-in-Law
10
HD

Monster-in-Law

Charlotte nuk ka pasur shume fat ne dashuri deri sa ajo takon burrin e endrrave te saj Kevinin. Gjithcka duket se po shkon me se miri pasi ata ...
Bride Wars
10
HD

Bride Wars

Dy shoqe te ngushta behen rivale ne momentin qe te dyja aksidentalisht rezervojne te njejten dite martese.
Step Sisters
N/A
HD

Step Sisters

Xhamila e ka jetën të planifikuar. Ajo është presidente e shoqërisë në universitet, kapitene e skuadrës së stepit, punonjëse në zyrën e drejtorit ...
Funny People
10
HD

Funny People

George është një komedian shumë i suksesshëm i cili mëson se ka një çrregullim në qarkullimin e gjakut dhe i është dhënë më pak se një vit për të ...
The Polka King
5.8
HD

The Polka King

Këngëtari i famshëm i polkës, i ardhur nga Polonia, vendos të bëhet i famshëm në Amerikë, në vendin e mundësive. Por, gabimet ndjekin ...
The Disaster Artist
7.9
HD

The Disaster Artist

Kur Greg Sestero, një aktor filmash inspirues, njihet me të çuditshmin dhe të mistershmin Tomi Uizou në një kurs aktrimi, krijojnë një miqësi ...
She’s Out of My League
10
HD

She’s Out of My League

Në këtë komedi jashtëzakonisht gazmore, Kërku, një djalë i zakonshëm, s’mund t’i besojë fatit të tij kur e suksesshmja dhe shumë e bukur Molli ...
Billu
10
HD

Billu

2009

Billu

A remake of the hugely successful Malayalam film Kadha Parayumbol, Billu (formerly “Billu Barber”) is the story of a small town man, ...
Daawat-e-Ishq
10
HD

Daawat-e-Ishq

Gulrez (Parineeti Chopra) jeton ne nje lagje te mbipopulluar te Hyderabad dhe punon si shitese kepucesh. Endra e saj eshte te martohet me nje ...
Burying the Ex
5.4
HD

Burying the Ex

Një djalë pendohet që fillon të bashkëjetojë me të dashurën, kur ajo vdes dhe ringjallet si zombi.
Tucker and Dale vs Evil
10
HD

Tucker and Dale vs Evil

Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.
Freak Show
7.0
HD

Freak Show

Ndiqni historinë e adoleshentit Billi Blum, i cili, pavarësisht se ndjek një shkollë të mesme ultra konservatore, merr vendimin për të kandiduar ...
Boo 2! A Madea Halloween
3.2
HD

Boo 2! A Madea Halloween

Madia, Bam dhe Hati shkojnë në një kamp të frikshëm ku ka fantazma. Grupi duhet të vrapojë për të shpëtuar jetët e tyre kur përbindëshat dhe ...
Hollywood Adventures
5.3
HD

Hollywood Adventures

Dy djem nisin një aventurë. Njëri me ëndrrën për të shpëtuar botën, tjetri për të rifituar të dashurën. Gjithçka nis kur bëhen padashur pjesë e ...
Suck Me Shakespeer 2
6.1
HD

Suck Me Shakespeer 2

“Fack ju Göhte 2” Z.Miller dhe klasa e tij do të bëjnë një udhëtim shkollor në Tailandë për të forcuar reputacionin e shkollës së tyre.
Delta Farce
3.5
HD

Delta Farce

Tre rezervistë të ushtrisë me shërbim në Irak aksidentalisht kanë zbarkuar në një fshat meksikan të rrethuar nga forca armiqësore.
Spy Kids
5.4
HD

Spy Kids

Karmen Kortez dhe vëllai i saj më i vogël Xhuni Kortez jetojnë me prindërit e tyre, Gregorio dhe Ingrid, të cilët besojnë se janë të mërzitshëm, ...
Permanent
5.9
HD

Permanent

Permanent është një film që flet për flokët e shëmtuar, adoleshencën dhe anëtarët e çuditshëm të familjes. Përmbledh permamente që të ndryshojnë ...
JCVD
7.2
HD

JCVD

2008

JCVD

Ndërmjet problemeve të tij me taksat dhe betejën gjyqësore me gruan e tij për kujdestarinë e vajzës së tij, Jean-Claude Van Damme kthehet në ...
Shanghai Noon
6.6
HD

Shanghai Noon

Një prej rojave perandorake të Kinës, udhëton në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas një sërë ndodhish, do i duhet ...
A Bad Moms Christmas
5.7
HD

A Bad Moms Christmas

Ndërsa vetë nënat e tyre shfaqen në mënyrë të papritur, tri nënat tona të nënvlerësuara dhe të mbingarkuara rebelohen kundër sfidave dhe pritjeve ...
Last Flag Flying
7.1
HD

Last Flag Flying

Tridhjete vite pasi kane sherbyer se bashku ne Vietnam, Leri Sheperd(Dok) bashkohet me miqte e tij te vjeter nga marina, Sal Nealon dhe Reverand ...
Slack Bay
6.1
HD

Slack Bay

Në verën e 1910-ës, dy detektivë bëhen pjesë të një çështjeje, e cila përfshin shumë zhdukje misterioze të disa pushuesve në gjirin e Shanelit, ...
Me and Earl and the Dying Girl
7.8
HD

Me and Earl and the Dying Girl

Gjimnazisti Greg, i cili kalon shumicën e kohës së tij duke bërë parodi të filmave klasik me shokun e tij Ërl, ndryshon mendim për veten ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.