Komedi

68 Kill
6.0
HD

68 Kill

2017

68 Kill

Pasi mashtrohet dhe grabit 68 mijë dollarë me të dashurën e vet, Çipi frikacak rreth të 30-tave i cili nuk ...
Dance Camp
4.0
HD

Dance Camp

2016

Dance Camp

Kur Hanteri dërgohet në një kamp kërcimi, njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe së bashku mundohen të mundin ...
Super Express
5.9
HD

Super Express

Një korrier i përulur përfshihet në një sirale aventurash dhe romance në Shangai...
Welcome to Dongmakgol
7.8
HD

Welcome to Dongmakgol

Ushtarët nga të dyja anët e Koreve te ndara jetojnë në mesin e fshatarëve që nuk dinë asgjë për luftën. ...
Click
10
HD

Click

2006

Click

Arkitekti Majkëll Njuman, është manjak pas punës dhe nuk arrin të jetë i disponueshëm për gruan dhe fëmijët e tij. ...
Hotel Transylvania 2
6.7
HD

Hotel Transylvania 2

Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel ...
Deadpool
8
HD

Deadpool

2016

Deadpool

Një ish-operativ i Forcave Speciale, i kthyer në mercenar, i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues që e lë atë me fuqi ...
Cars 3
0
4K

Cars 3

2017

Cars 3

Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t'i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina ...
The Last Word
6.6
HD

The Last Word

Herieta është një grua biznesi në pension që përpiqet të kontrollojë gjithçka përreth saj. Kur vendos të shkruajë nekrologjinë e ...
Mamma Mia!
6.4
HD

Mamma Mia!

2008

Mamma Mia!

Historia e një nuseje të ardhëshme e cila është duke u përpjekur për të gjetur babanë e saj të vërtetë ...
Café Society
6.7
HD

Café Society

Në vitin 1930, një e re lëviz Bronx në Hollivud, ku ai bie në dashuri me sekretarin e xhaxhait të ...
Bride Wars
5.5
HD

Bride Wars

2009

Bride Wars

Dy shoqe te ngushta behen rivale ne momentin qe te dyja aksidentalisht rezervojne te njejten dite martese.
Get Smart
6.5
HD

Get Smart

2008

Get Smart

Një spiun shumë intelektual, por jo shoqërorë ka për detyrë për të parandaluar një sulm terrorist nga një agjenci spiunazhi ...
The Intern
7.1
HD

The Intern

2015

The Intern

70 vjeçari, Ben Uitaker, zbulon se dalja në pension nuk është ashtu siç e përshkruajnë. Ai bëhet praktikant i moshuar ...
Ted 2
6.3
HD

Ted 2

2015

Ted 2

Çifti i sapo martuar Ted dhe Tami-Lynn duan të kenë një fëmijë, por që të bëhen prindër, Ted do të ...
Forgetting Sarah Marshall
7.2
HD

Forgetting Sarah Marshall

Piteri i shkatërruar, merr pushime për të suportuar ndarjen nga e dashura e tij, Sara, e cila është një yll ...
After Sex
5.6
HD

After Sex

2007

After Sex

Marredhënia e tetë çifteve të ndryshme në pika të ndryshme në marrëdhëniet e tyre, secili ka biseda menjëherë pas seksit.
Neighbors 2: Sorority Rising
9
HD

Neighbors 2: Sorority Rising

Kur fqinjët e tyre të rinj bëhen një grup vajzash akoma më keq se vëllazëria që jetonte më parë aty, ...
Laggies
6.4
HD

Laggies

2014

Laggies

Në grahmat e krizës së çerek-moshës së saj, Meganin e zë paniku kur i dashuri i saj i propozon. Më ...
Dark Shadows
6.2
HD

Dark Shadows

Një vampir i burgosur, Barnaba Collins,  është liruar dhe kthehet në shtëpinë e tij stërgjyshërore, ku pasardhësit e tij jofunksionalë ...
This Is 40
6.2
HD

This Is 40

2012

This Is 40

Pete dhe Debi jane nje cift qe po mbushin te 40-tat, femijet e tyre e urrejne njeri-tjetrin, bizneset e tyre ...
Bend It Like Beckham
6.7
HD

Bend It Like Beckham

Një vajzë indiane rebelohet dhe del kundër traditave të familjes së saj, duke u futur në një skuadër futbolli.
After the Sunset
6.3
HD

After the Sunset

Dy hajdute mjeshtra (Salma Hayek dhe Pierce Brosnan) me ne fund do te terhiqen pas nje misioni te fundit te ...
Volver
7.6
HD

Volver

2006

Volver

Pas vdekjes së saj, një nënë kthehet në qytetin e saj në shtëpi si shpirt në mënyrë që të rregullojë ...
To Rome with Love
6.3
HD

To Rome with Love

Jetet e disa vizitoreve dhe vendasve te Romes. Perjetimet dhe romancat, aventurat dhe rrugetimet qe do te zhvillojne ne kete ...
Bandidas
5.7
HD

Bandidas

2006

Bandidas

Ne shekullin e 19-te, kur nje baron i pameshirshem u merr gjithcka ato duan, nje fshatare e ashper dhe nje ...
The Croods
7.2
HD

The Croods

2013

The Croods

Pasi shpella e tyre shkatërrohet, një familje shpellash do kryejë një udhëtim nëpër një botë të panjohur fantastike me ndihmën ...
Magic in the Moonlight
6.6
HD

Magic in the Moonlight

Një komedi romantike për një anglez që u njoftua për të ndihmuar në demaskimin e një mashtrimi të mundshëm nga ...
Easy A
7.1
HD

Easy A

2010

Easy A

Pasi nje genjeshter e bardhe rreth humbjes se virgjerise se saj zbulohet, nje gjimnaziste e shikon jeten e saj si ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.