Animacion

Batman and Harley Quinn
6.5
HD

Batman and Harley Quinn

Dredhka Helmuese në bashkëpunim me Xhezon Vudro kërkon të zhvilloje një virus që do i kthejë të gjithë gjallesat e ...
Hotel Transylvania 2
6.7
HD

Hotel Transylvania 2

Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel ...
Cars 3
0
4K

Cars 3

2017

Cars 3

Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t'i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina ...
Beowulf
6.2
HD

Beowulf

2007

Beowulf

Luftëtari Beowulf duhet të luftojë dhe të mund përbindëshin Grendel cili është duke terrorizuar qytetet, dhe më vonë, nëna e ...
The Croods
7.2
HD

The Croods

2013

The Croods

Pasi shpella e tyre shkatërrohet, një familje shpellash do kryejë një udhëtim nëpër një botë të panjohur fantastike me ndihmën ...
Toy Story 3
8.3
HD

Toy Story 3

Lodrat janë dorëzuar gabimisht në një qendër që kujdesen për lodrat  para se Andi të niset për në kolegj, dhe ...
Toy Story
9
HD

Toy Story

1995

Toy Story

Woody, është një kauboj kukull dhe udhëheqës i një grupi lodrash  që i përkasin një djali me emrin Andi. Andi me ...
Ghost in the Shell
8
Full HD

Ghost in the Shell

Një police Sajborg dhe partneri i saj mundohen që të gjurmojnë vendndodhjen e një hakeri të mistershëm dhe të fuqishëm ...
The Simpsons Movie
7.4
HD

The Simpsons Movie

Pasi Homeri pa dashje ndot furnizimin me ujë të qytetit, Springfield është mbështjellë në një kupolë gjigande nga EPA, dhe ...
Mr. Peabody & Sherman
6.9

Mr. Peabody & Sherman

Kjo është historia e qenit me inteligjent dhe "të lexuar" në botë zoti Pibadi dhe djalit të tij të adoptuar, ...
Space Dogs 2
4.0

Space Dogs 2

Pushoku, një austronaut i ri adoleshent, është i vendosur të gjejë babain e tij të humbur astronaut. Çuditërisht, ai hyn ...
Despicable Me 3
10

Despicable Me 3

Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me ...
Your Name.
8.5

Your Name.

2016

Your Name.

Dy adoleshentë e gjejnë veten të ndërlidhur në një mënyrë të pazakontë. A është largësia e mjaftueshme për të ndarë ...
Ratatouille
8.0

Ratatouille

Një mi që gatuan bën një aleancë të pazakontë me një punëtor kuzhine në një restorant të njohur!
Brave
7.2

Brave

2012

Brave

Jemi në Skoci, në një kohë të hekurt dhe mitike. Merida është një harkëtare rebele dhe një vajzë e vrullshme ...
Rango
1

Rango

2011

Rango

Rango është një kameleon që jeton si një kafshë e zakonshme shtëpiake dhe që përballet me një krizë të madhe ...
Superman: Unbound
6.7

Superman: Unbound

Superman: Unbound gjen forcën e tmerrshme përgjegjëse për shkatërrimin e Kryptonit (Brainiac) duke zbritur mbi Tokë. Brainiac ka kaluar universin, ...
Smurfs: The Lost Village
5.8

Smurfs: The Lost Village

Ngjarja filloj kur Smërfeta dhe shokët e saj, Trupmadhi, i Mençuri dhe i Ngathëti gjejnë një hartë për në Pyllin ...
Resident Evil: Vendetta
7.1

Resident Evil: Vendetta

Kris Redfilld së bashku me ndihmën e Rebekës dhe Leonit, do të mundohet të ndalojë një trafikant armësh të mos ...
Tom and Jerry: Spy Quest
10

Tom and Jerry: Spy Quest

Tomi dhe Xherri po kalonin nje dite te bukur ne plazh derisa erdhen Xhoni Kuest, Hadxhiu dhe Banditi. Ata duhet ...
Barbie in A Mermaid Tale 2
5.8

Barbie in A Mermaid Tale 2

Barbi rikthehet si përrallë sirene 2. Si një sirenë e bukur, Merliah është duke shkuar në Australi për konkursin përfundimtar të ...
Turbo
10

Turbo

2013

Turbo

The tale of an ordinary garden snail who dreams of winning the Indy 500.
Chicken Little
5.8

Chicken Little

Pasi prish reputacionin e tij me qytetin, një zog i guximshëm duhet tju vijë në ndihmë qytetarëve dhe shokëve të tij ...
Midsummer Dream
5.5

Midsummer Dream

Legjenda thotë që një ditë në vit, në natën e San Juan, njerëzit mund të hyjnë në botën magjike të kukudhëve ...
Peter Pan
7.3

Peter Pan

1953

Peter Pan

Wendy dhe vëllezërit e saj kanë ikur larg në botën magjike të  Neverland me heroin e tregimeve të tyre, Peter Pan.
Barbie: The Princess & The Popstar
5.6

Barbie: The Princess & The Popstar

Në këtë aventurë muzikore, Barbi si Tori, princesha zemër mirë e Meribellës e cila preferon të këndojë dhe të kërcejë dhe ...
Christmas Is Here Again
5.3

Christmas Is Here Again

Krishtlindjet erdhën përsëri është një përrallë muzikore e animuar që tregon për udhëtimin e mrekullueshëm të një vajzë jetime.

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.