Aventure

Pan
5.8
HD

Pan

2015

Pan

Piteri është një djalë 12 vjeçar jetim dhe përfundon në botën magjike të Neverlandit, ku gjen zbavitje por edhe rrezik, duke ...
Fanboys
6.6
HD

Fanboys

2009

Fanboys

Fansat fanatikë të Star Wars marrin një udhëtim në fermën e George Lucas për të bërë një shfaqja për mikun ...
Frozen Fever
7.0
HD

Frozen Fever

Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin t’ia bëjnë asaj festën më të mirë, por fuqitë e Elsës mund ...
Operation: Endgame
4.9
HD

Operation: Endgame

Një betejë vjen në mesin e grupeve të ekipeve të spiunazhit qeveritar në një objekt nëntokësor pasi shefi i tyre ...
The Way Back
7.3
HD

The Way Back

Katër herë i nominuari për Oscar Ed Harris, i nominuari për Oscar Saoirse Ronan dhe Colin Farrel luajnë në këtë ...
City of Ember
6.5
HD

City of Ember

Për breza, njerëzit e qytetit të Ember-it kanë krijuar një botë mahnitëse me drita vezulluese. Por gjeneratori më i fuqishëm ...
Hanna
6.8
HD

Hanna

2011

Hanna

Hana është një vajzë adoleshente. Në mënyrë unike, ajo ka forcën, qëndrueshmërinë dhe zgjuarsinë e një ushtari, kjo ngaqë është ...
Jagga Jasoos
0
HD

Jagga Jasoos

Xhaga Xhasos një detektiv i ri i zoti, së bashku me një shoqëruese gazetare nisen për të gjetur babain e ...
I Am Number Four
6.1
HD

I Am Number Four

Alienë dhe mbrojtësit e tyre janë fshehur në Tokë nga gjuetarët intergalaktikë. Ato mund të vriten vetëm në mënyrë numerike, ...
The Hole
5.7
HD

The Hole

2009

The Hole

Dy vëllezër hapin një vrimë misterioze në bodrumin e tyre që i çon në korridoret më të errëta të frikës ...
The Magnificent Seven
6.9
HD

The Magnificent Seven

Shtatë pushkatarë të zotë në perëndimin e vjetër, mblidhen bashkë për të ndihmuar një fshat të vogël nga disa hajdutë ...
A Friend Is a Treasure
7.2
HD

A Friend Is a Treasure

Në një ishull të vogë në Oqeanin Paqësor, Alan dhe Çarli përpiqen të gjejnë një thesar lufte të lënë pas ...
Poseidon
5.6
HD

Poseidon

2006

Poseidon

Në prag të Vitit të Ri, anija luksoze e oqeanit, Poseidoni, mbërthehet duke u mbytur nga një valë mashtruese. Të ...
Mission: Impossible III
6.9
HD

Mission: Impossible III

Agjenti Ithan Hunt do të ndjekë një trafikant armësh të rrezikshëm i cili i kërcënon jetën atij dhe të fejuarës...
Mission: Impossible – Rogue Nation
7.4
HD

Mission: Impossible – Rogue Nation

Ithan dhe grupi i tij marrin përsipër misionin e tyre më të pamundur ndonjëherë, zhdukjen e një organizate ndërkombëtare mashtruese ...
Centurion
6.4
HD

Centurion

2010

Centurion

Një grup i ndarë prej ushtarëve romak luftojnë për jetën e tyre, pasi legjioni i tyre asgjësohet nga një sulm ...
Oblivion
7.0
HD

Oblivion

2013

Oblivion

Xhek Harper është një nga riparuesit e fundit të droneve i pozicionuar në Tokë. Pjesë e një operacioni masiv për ...
Quantum of Solace
6.6
HD

Quantum of Solace

Agjenti 007 është i plagosur në krenarinë e tij, pasi është tradhtuar nga Vesper, gruaja që dashuronte. Misioni i tij ...
True Grit
7.6
HD

True Grit

2010

True Grit

Një Marshall i rrepte Amerikan ndihmon një vajze te vogël te gjeje vrasësit e te atit.
Everest
7.1
HD

Everest

2015

Everest

"Bazuar në një histori të vërtetë": Një ekspeditë ngjitjeje në malin Everest shkatërrohet nga një stuhi e rëndë bore.
Ant-Man
7.3
HD

Ant-Man

2015

Ant-Man

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott ...
Bolt
6.9
HD

Bolt

2008

Bolt

Bolt është ylli i shfaqjes më të madhe në Hollywood. Problemi i vetëm është, ai mendon se është e vërtetë. ...
The Road
7.3
HD

The Road

2009

The Road

Në një botë të rrezikshme apokaliptike, një baba i sëmurë mbron djalin e tij teksa po udhëtojnë drejt detit.
Stormbreaker
5.1
HD

Stormbreaker

Pas vdekjes së xhaxhait të tij, djaloshi 14-vjeçar Alex Rider detyrohet nga Divizioni MI6 i Operacioneve Speciale të shërbimit sekret ...
Meet Dave
4.9
HD

Meet Dave

2008

Meet Dave

Një ekuipazh alienësh të vegjël drejtojnë një anije në formën e një njeriu. Teksa përpiqen të shpëtojnë planetin e tyre, ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.