Aksion

Kill Speed
4.0
HD

Kill Speed

2010

Kill Speed

Miqtë më të mirë fluturojnë në shtëpi të ndërtuara , me avionë të teknologjisë së lartë për të ofruar metoda kristalike prodhuese meksikane në të ...
Gallowwalkers
3.6
HD

Gallowwalkers

Një bandit misterioz, Amani, është i biri i një murgeshe e cila thyen betimin e saj ndaj Zotit për të siguruar mbijetesën e tij. Ky veprim sjell ...
A Taxi Driver
7.9
HD

A Taxi Driver

Bazuar në një ngjarje të vërtetë Revolta për demokraci e qytetit të Guang-Zhusë së Koresë së Veriut parë nga këndvështrimi i gazetarit gjerman ...
Unnatural
4.0
HD

Unnatural

2015

Unnatural

Ndryshimet globale të motit bëjnë një ekip shkencëtarësh, të modifikojnë gjenetikisht disa arinj polarë të Alaskës. Nga ky veprim, merren ...
Season of the Witch
5.4
HD

Season of the Witch

Një kryqtar i shekullit të 14-të kthehet me shokun e tij në një atdhe të shkatërruar nga Plaga e Zez – ” Murtaja” . Kisha i urdhëron dy kalorësit ...
Kong: Skull Island
10
HD

Kong: Skull Island

Një grup shkencëtarësh eksplorojnë ishullin e humbur të kafkës ku përballen me mbretin Kong.
Cradle 2 the Grave
10
HD

Cradle 2 the Grave

Vajza e një hajduti xhevahirësh rrëmbehet pasi ai vjedh një koleksion të çmuar diamantesh të zeza, të cilat nuk janë aspak ashtu siç duken. 
Icarus
5.2
HD

Icarus

2010

Icarus

Vrasësi i trajnuar i KGB, EDWARD GENN (emri i kodues ICARUS), ka punuar vite më parë si një agjent i fshehtë në Amerikë. Por, kur Bashkimi ...
Airlift
8.2
HD

Airlift

2016

Airlift

Kur Iraku pushton Kuvajtin në Gusht të vitit 1990, një biznesmen indian zemërgur bëhet zëdhënësi për më shumë se 170 000 bashkatdhetarë të bllokuar.
Shank
6.3
HD

Shank

2009

Shank

Anëtari i grupit adoleshent, Kal, fsheh seksualitetin e tij nga anëtarët e tij të bandave të lumtura, pavarësisht nga mosdashja e tyre shpesh të ...
The Killer
0
HD

The Killer

2017

The Killer

Filmi është një uestern brazilian rreth Kabeleiras, vrasësit të frikshëm që jetonte në periferi të Pernambukos në vitet '40.
The Expendables 3
6.1
HD

The Expendables 3

Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ...
The Expendables
6.5
HD

The Expendables

Barni Ros është lider, i një grupi mercenarësh me aftësi të jashtëzakonshme që paguhen nga Z. Kisha për të kryer një punë shumë të rrezikshme. ...
Pork Pie
6.5
HD

Pork Pie

2017

Pork Pie

Pork Pie—sjell aventurat e tre të rinjëve të ndjekur nga ligji ndërsa po nisen për në udhëtimin e tyre për në Zelanden e Re me një minikuper të ...
Running Man
6.4
HD

Running Man

Jong Vu, nje ish i burgosur per vjedhje te ndryshme, punon si mekanik dhe taksist. Ai fajesohet per vrasjen e nje klienti, i cili mbante nje ...
Wushu Warrior
4.3
HD

Wushu Warrior

Kina 1862: Zoti Lindsey udhëheq tregtinë e opiumit dhe skllavëron të pafajshëm. E vetmja shpresë për kombin e shtypur është një grup i fshehtë i ...
Witless Protection
3.2
HD

Witless Protection

Tregimi qëndron në një sherif të vogël qytetesh që dëshmon atë që ai beson se është rrëmbim dhe nxiton për të shpëtuar një grua. Rrëmbyesit dalin ...
Attila
6.7
HD

Attila

2001

Attila

Legjenda flet për një udhëheqës të madh, i cili do të gjejë shpatën e Zotit të Luftës, dhe me të do të sundojë botën. "Gerard Butler" Atila, ...
A Lonely Place to Die
6.3
HD

A Lonely Place to Die

Një grup malësorësh në malet Skoceze shpëtojnë një vajzë të rrëmbyer dhe ata ndiqen nga rrëmbyesit e saj.
Cold Eyes
7.2
HD

Cold Eyes

2013

Cold Eyes

Një ekip policor vëzhgimi i një teknologjie të lartë, përpiqet të kapë një bandë hajdutësh bankash të pamëshirshëm.
The Message
10
HD

The Message

Deri në shekullin VII fiset arabe jetonin të ndara. Pas lindjes së islamit Muhamedit s.a.v.s (Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë mbi të) i erdhi ...
The Worthy
10
HD

The Worthy

2016

The Worthy

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse ...
Everybody Dies
2.4
HD

Everybody Dies

Veterani i vrasësit Jake Lead ka mendime të dyta për të trokitur objektivin e tij të fundit – NinaKongrad një e vetmuar me shum vështirsi . Kur ...
A Bittersweet Life
7.7
HD

A Bittersweet Life

Gjërat shkojnë keq kur një mafioz i rangut të lartë nuk ndjek urdhërat e shefit të tij.
Dossier K.
10
HD

Dossier K.

2009

Dossier K.

Vincke and Verstuyft janë Deteketive në Departamentin e policisë.Kësaj here ato duhet të merren me mafien shqiptare dhe me policë brenda ...
Katha Nayagan
10
HD

Katha Nayagan

Vishnu duhet te perballet me problemet qe ka por ai duhet dhe te mundohet shume qe te pranohet nga babai i te dashures se tij.
A Special Lady
8.3
HD

A Special Lady

Një ish-prostitutë ia del të bëhet numri dy i bandave. Por, në kushtet ku, i besuari i saj i hershëm fillon të ndjehet i përdorur dhe një ...
The Crazies
6.5
HD

The Crazies

Rreth banorëve të një qyteti të vogël Iowa rrënuar papritur nga sëmundje mendore dhe atëherë vdekja pas një ndotje toksinës misterioze furnizimin ...
Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.