what going on?
click on ad to close
128 Shikimet
Pompeii

Pompeii

No warning. No escape. Feb. 18, 2014 Canada, Germany, USA 105 Min. PG-13
Vleresimi juaj 0
0 0 votes

Video trailer

Përmbledhja

Sethi takon një vajzë në autobuz dhe pasi ai fiksohet me të, e rrëmben atë dhe e mbyll në një kafaz në vendin ku punon. Por cili është sekreti i kësaj vajze?
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Pompeii
Titulli origjinal Pompeii
Vleresimi i IMDb 5.6 86,281 votes
Vleresimi i TMDb 5.1 821 votes

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.