Filmat

1714
Spoor
6.6
HD

Spoor

2017

Spoor

Janina Duzhejko, një grua e moshuar, jeton e vetme ne fshatin Klodzko, ku një seri me vrasje misterioze ndodhin. Duzhejko ...
Anarchist from Colony
7.0
HD

Anarchist from Colony

Park Jeol, një anarkist korean, udhëheq një grup rebelësh dhe së bashku me ta ai përpiqet të vrasë princin e ...
Welcome to Dongmakgol
7.8
HD

Welcome to Dongmakgol

Ushtarët nga të dyja anët e Koreve te ndara jetojnë në mesin e fshatarëve që nuk dinë asgjë për luftën. ...
Stoker
6.8
HD

Stoker

2013

Stoker

Pasi babai i Indisë vdes në një aksident automobilistik, xhaxhai i saj Çarli, i cili ajo nuk ka ditur kurrë ...
Click
6.4
HD

Click

2006

Click

Arkitekti Majkëll Njuman, është manjak pas punës dhe nuk arrin të jetë i disponueshëm për gruan dhe fëmijët e tij. ...
Hotel Transylvania 2
6.7
HD

Hotel Transylvania 2

Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel ...
Ken Park
5.9
HD

Ken Park

2002

Ken Park

KUJDES, FILMI PERMBAN DISA SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Ky film tregon jetën e disa ...
Watchmen
7.6
HD

Watchmen

2009

Watchmen

Në vitin 1985 zhvillohen ngjarje alternative (të imagjinuara) ku vrasja e një kolegu super-hero e detyron detektivin Rorsçak ti futet ...
The Transporter Refueled
8
HD

The Transporter Refueled

Frenk, një shofer i talentuar, ndihmon katër vajza të cilat shfrytëzoheshin për prostitucion, që të hakmerren ndaj tutorit të tyre ...
Deadpool
8
HD

Deadpool

2016

Deadpool

Një ish-operativ i Forcave Speciale, i kthyer në mercenar, i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues që e lë atë me fuqi ...
Addicted
5.2
HD

Addicted

2014

Addicted

Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar ...
Diary of a Nymphomaniac
5.8
HD

Diary of a Nymphomaniac

KUJDES! KY FILM PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një kronikë e jetës seksuale të një klasi ...
9 Songs
4.9
HD

9 Songs

2004

9 Songs

Në Londër çel dashuria midis një studenteje amerikane dhe një eksperti akullnajash anglez, të cilët pas koncerteve të rrokut, eksperimentojnë ...
Trivisa
6.9
HD

Trivisa

2016

Trivisa

Një trio famëkeqe hajdutësh kalojnë nga Kina kontinentale për në Hong Kong.
Orbiter 9
5.4
4K

Orbiter 9

2017

Orbiter 9

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.
Cars 3
0
4K

Cars 3

2017

Cars 3

Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t'i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina ...
Adulthood
6.7
4K

Adulthood

2008

Adulthood

Sem Pil del nga burgu pas 6 vitesh për vrasjen e Trajfit. Ai kupton se jeta jashtë nuk është me ...
The Mountie
4.6
4K

The Mountie

Një sherif shkon në një qytet për ta pastruar nga krimi dhe korrupsioni pasi gjen një njeri të pafajshëm të ...
Fathers and Daughters
7.1
HD

Fathers and Daughters

Një shkrimtar fitues i çmimit Pulitzer përballet me të qënit një i ve dhe baba mbas një problemi psikik, ndërkohë ...
The Last Word
6.6
HD

The Last Word

Herieta është një grua biznesi në pension që përpiqet të kontrollojë gjithçka përreth saj. Kur vendos të shkruajë nekrologjinë e ...
Red Riding Hood
5.4
HD

Red Riding Hood

Vendosur në një fshat mesjetar që sulmohet nga nje njeri-ujk, një vajzë e re bie me dashuri me nje druvar ...
Mamma Mia!
6.4
HD

Mamma Mia!

2008

Mamma Mia!

Historia e një nuseje të ardhëshme e cila është duke u përpjekur për të gjetur babanë e saj të vërtetë ...
Chloe
6.3
HD

Chloe

2009

Chloe

Një doktoreshë (Julianne Moore) punëson një shoqëruese (Amanda Seyfried) për të joshur burrin e saj (Liam Neeson), i cili mendon ...
Café Society
6.7
HD

Café Society

Në vitin 1930, një e re lëviz Bronx në Hollivud, ku ai bie në dashuri me sekretarin e xhaxhait të ...
Bride Wars
5.5
HD

Bride Wars

2009

Bride Wars

Dy shoqe te ngushta behen rivale ne momentin qe te dyja aksidentalisht rezervojne te njejten dite martese.
Get Smart
6.5
HD

Get Smart

2008

Get Smart

Një spiun shumë intelektual, por jo shoqërorë ka për detyrë për të parandaluar një sulm terrorist nga një agjenci spiunazhi ...
The Intern
7.1
HD

The Intern

2015

The Intern

70 vjeçari, Ben Uitaker, zbulon se dalja në pension nuk është ashtu siç e përshkruajnë. Ai bëhet praktikant i moshuar ...
Wanted
6.7
HD

Wanted

2008

Wanted

Një llogaritar mëson se është djali i një vrasësi profesional dhe posedon të njejta aftësi mbinjerëzore për të vrarë.
By the Sea
5.2
HD

By the Sea

2015

By the Sea

Francë, mezi i viteve 1970. Vanesa, një ish-kërcimtare dhe Roland, një shkrimtar amerikan, bëjnë një udhëtim së bashku. Duket sikur ...

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties. We do not host any films, media files (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) on our server, so Filma.Co is not responsible for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency.If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners or host sites.